Treść opublikowana przez Wujek-West28
-
[ALL] Gdzie myją podwozia na podnośniku?
Jestem W stanie zrobic taka usługe 60zł bez sciagania nadkoli z sciaganiem nadkoli 80zł mycie mocnym i profesjonalnym kercherem i na mocnych srodkach do podwozi
-
[ALL B6] Mechanik Rafał Katowice - AUDI A4 B6
..................................
-
Pomysł na złodzieja ?
Zdziwił bys sie jakie stare AUDI kradną
-
Spotkania na drodze
zielona ona była?? jak tak tez chciałem kolesia skłonić do pościgania sie ale olał mnie Dzis widziana czarna a4 z duzym grilem około 5:30 rano na laziskach
-
Spotkania na drodze
Teraz od 2 miechów siedze na łaziskach i widziałem chyba twoja fure pare razy , choć wlepy nie widziałem Wlepa z tyłu i ramki klubowe mam często tam jeżdżę wiec na pewno się jeszcze zobaczymy ja czesto po mikolowie jezdze też
-
Spotkania na drodze
Jak czarne to ja. Pozdrawiam to było takie szary metalik czy jakoś tak , ja jechałem za nim srebna A6 na sk Teraz od 2 miechów siedze na łaziskach i widziałem chyba twoja fure pare razy , choć wlepy nie widziałem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj widziane a4 avan na mikołowskich blachach jechal w strone mikolowa z łazisk , wlepka na tylnej klapie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
A myślałem że uda mi sie ciebie przegadać na sprzedasz , powodzenia w modach
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ale ja wczoraj pisałem no szkoda że wcześniej jej nie wyłapałem[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 17:22_________________________________________________gdybyś sie rozmyślił w tym tygodniu daj znać jestem zainteresowany kupnem
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
aha szkoda , pisałem na e-meila z alegro ale nie odp , wczoraj pisałem , fura fajna
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
cześc masz jeszcze do sprzedania twoja fure
-
[A6 C5] quattro
Naszczeście nie tylko szyba no i navi No ale co zrobić każdy żyje z czego innego
-
[ALL] Spalone wnętrze
a Ty wiesz jak śmierdzi trup ze takie rzeczy wygadujesz ????? A żebyś wiedział koledze tata umarł w samochodzie w garażu lerzal 4 dni wszyscy go szukali a on w samochodzie , nie dowytepienia smrud łyso ci teraz ?? nie?? a powinno
-
[A6 C5] quattro
A to moje wozidło Opis: Audi A6 2.5 TDI QUATTRO - Duża NAWIGACJA (WYBITA SZYBA SKRADZIONO) - XENONowe reflektory - Skórzana tapicerka - WEBASTO z pilotem Audi (ogrzewanie postojowe) - Napęd 4x4 QUATTRO - Solardach (baterie słoneczne w szyberdachu, klima chłodzi wnętrze w czasie postoju) - ABS - 4x Poduszka Powietrzna - Tempomat - El. Szyberdach - 2-strefowa klimatyzacja - Podgrzewane fotele - Audio BOSE - Radio CD - Czujniki parkowania - Telefon - Komputer - El. Regulowane fotele - Spryskiwacze reflektorów - 4x El. Szyby - El. Lusterka - Podgrzewane lusterka - Aluminiowe felgi - Wspomaganie kierownicy - Centralny Zamek - Halogeny - Immobiliser - 2x Podłokietnik - Relingi Silnik: Audi A6 2.5 TDI QUATTRO Mała szkoda parkingowa i malowanko w pracy Po kradzierzy navi org
-
[ALL] Zwierzaki
a tak spi moj tygrys
-
[ALL] Spalone wnętrze
niech kolega doda foto fury , jak wyglada po tym spaleniu
-
[ALL] Spalone wnętrze
Wydaje mi się że smrud spalenizny jest tak trudny do pozbycia jak smrud z trupa jak dlamnie czeba caly srodek wymienic wraz z siedzeniami podsufitka i dywanami czyli kompletny srodek
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
ja tankuje na luk oilu i chodzi ladnie fura od czasu do czasu leje Shell Vpower i roznica dośc odczówalna na lepsze:)
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kolor fury wymiata
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Fajny FORDZIK tym to już się nie jeżdzi tym sie pływa , super autko , fajny kolor choc cieszki w utrzymaniu
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
Brzdo fajne wozidło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Piotr z Katowic posiadam audi A6 C5 quattro ale chce zmienic na mlodsze A4 z 2002 roku