Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj ok 15 na Osiedlu Bażantów w Katowicach Kamil Durczok w Volvo s60 :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj ok 15 na Osiedlu Bażantów w Katowicach Kamil Durczok w Volvo s60 :decayed:

kogo to obchodzi :tongue4:

Opublikowano

wczoraj ok 15 na Osiedlu Bażantów w Katowicach Kamil Durczok w Volvo s60 :decayed:

kogo to obchodzi :tongue4:

w sumie to nie wiem :blink:

:polew:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

moje to "cudo" :wink4: dosc czesto cie widuje tez na niwce :)
Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

padło Kędziora, znaczy nie kłamał, że jedzie do swojej :sex::decayed:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

padło Kędziora, znaczy nie kłamał, że jedzie do swojej :sex::decayed:

:naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

mogl zrobic lewy profil podobno jest lepszy hehe a napewno lepszy bo nie widac tego "skorpiona" :sick3::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

na tym zdjęciu wygląda jakby miał lewą lampę z malacza :polew:
Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

na tym zdjęciu wygląda jakby miał lewą lampę z malacza :polew:

bo ma :decayed:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

na tym zdjęciu wygląda jakby miał lewą lampę z malacza :polew:

bo ma :decayed:

i sie wydalo :decayed: :decayed: :decayed: a to tak naprawde nie sa alusy tylko takie kolpaki :decayed:
Opublikowano

zapodaj jeszcze drugą z kaszla będzie symetrycznie i zrób se wloty z boku ala kaszlak :wink4:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

moje to "cudo" :wink4: dosc czesto cie widuje tez na niwce :)

tak podejrzewałem, felgi mnie zmyliły :cool1:

mieszkam niedaleko :wink4:

czasem na tym parkingu widuje czerwone padło Taliba, wiech chyba musicie poważnie pogadać :bag::polew:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

moje to "cudo" :wink4: dosc czesto cie widuje tez na niwce :)

tak podejrzewałem, felgi mnie zmyliły :cool1:

mieszkam niedaleko :wink4:

czasem na tym parkingu widuje czerwone padło Taliba, wiech chyba musicie poważnie pogadać :bag::polew:

no raczej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takie cudo namierzyłem dzisiaj na niwce :gwizdanie:

20110809125.jpg

moje to "cudo" :wink4: dosc czesto cie widuje tez na niwce :)

tak podejrzewałem, felgi mnie zmyliły :cool1:

mieszkam niedaleko :wink4:

czasem na tym parkingu widuje czerwone padło Taliba, wiech chyba musicie poważnie pogadać :bag::polew:

Talib rozwoiz pizze, a ja z laską Kędziora często zamawiamy :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja tam do laski jezdze :)

Talib rozwoiz pizze, a ja z laską Kędziora często zamawiamy :decayed:

przynajmniej mam cieple kapcie jak wracam z pracy :decayed: :decayed: :decayed:

czasem na tym parkingu widuje czerwone padło Taliba, wiech chyba musicie poważnie pogadać :bag::polew:

talib do rodzinki tam podjezdza :wink4:
Opublikowano

Kędzior, ciesze sie ze tą kobiete z którą spędzasz wieczory(a ja noce ) nazywasz moją rodziną... w końcu zrozumiałeś to:D

ostatnio widzialem kogoś w ciemnej b6 avancie na So blachach.. mrygłem a koleś na mnie jak na idiote patrzy..

Opublikowano

w piątek 18:50 Adam S. z jakąś laseczką :gwizdanie: z Granicznej skręcał w Krasińskiego

Opublikowano

Wczoraj niebieskie b6 w avancie tablica SG a ramkami na trasie na Ogrodzieniec :mysli:

Opublikowano

Jak biegałeś mi przed oknami na 8 piętrze :naughty: to jeszcze pod blokiem stała czarna Honda CRX, dopiero od grudnia zeszłego roku mam A4 :good:

widziałem pewnego dnia jak srebrna BMW wdupiła w tego crx-a :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.