-
Sezon Rowerowy 2016
Jaki hamulec masz ? Jak tarcze to może SUNTOUR-EPICON RLD DISC .
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
Klikam , klikam ale wiedz , że na wywiadówce pojawią się wszyscy klikający forumowicze i jak oceny będą kiepskie to... :-)
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Odświeżę temat, wymiana płynu w NOMA 2 Katowice ,na zleceniu przewidywany koszt wymiany 150 zeta po wymianie płatność w kasie 230 zeta.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Brak czasu niestety. Zimą pewnie się wybiorę bo mniej zajęć to i czasu więcej na różne gupoty :>
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
B5 dwie anteny na dachu i auto zawsze wypucowane na wysoki połysk :> a nie tak jak moje
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czarny Avant , ramki klubowe , ciemne szyby, w sobotę mrugałem żeby kierownik światła włączył na ul Gagarina koło stacji benzynowej,niedziela koło dworca w mysłowicach jechał z przeciwka jak mijałem ambitnie zaparkowane padło na drodze,dzisiaj koło 18:30 na Brzęczkowicach jechał w kierunku mysłowic . Kto to taki wozi sie u mnie po wsi :>
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
Ja też pale e-papierosa od 45 dni.Dla mnie rewelacja,wypalałem dziennie 30 do 40 petów a po kupnie e-petka nie wypaliłem ani jednego.Jak ktoś chce rzucić albo pykać papierosa z zerową zawartością nikotyny-polecam :>
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Ja używam GOCLEVER 5065 BT + AUTOMAPA 5.5.3,bezproblemowe odblokowanie i praca.Dodatkowo niezły zestaw głośnomówiący przez BT +możliwość oglądania filmów i słuchania muzyki.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja założyłem dzisiaj,może sypać ,a tak przy okazji czym wyczyścić brązowy[chyba do kupy wjechałem :>] osad z alusów?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Mechanizm naprawiony i działa jak nowy :> Co mogę doradzić to warto przed zamontowaniem mechanizmu zdjąć przy silniczku jedną dzwignię poruszającą wycieraczką wtedy montaż jest łatwiejszy bo możemy niezależnie obracać trzpieniami wycieraczek a i ponowne osadzenie ramienia nie jest problemem,wystarczy mocno docisnąć i po sprawie
-
Strefa Śmiechu
Ogłoszenie z allegro http://moto.allegro.pl/item697492887_bmw_316i_e21_wyjatkowy_trup_i_sztrucel_na_czesci.html
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
:polew: hahahahaha PSYCHOLE
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Jakie tam stare ja mam dopiero 37 lat Gears of war Red alert MoH-wszystkie Metal gear solid-PS2
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
Podpisane
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
poszła czekolada :>
Achim1971
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta