Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg

no i prawidłowo

jazda z k**wami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale hamuj bajere, bo przeginasz trochę...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Borowej Wsi srebne B7 z ramkami :)

w niedziele ? to Diman chyba :gwizdanie:

to nie ja :no:

Opublikowano

Dawid - na Ćmoku, trzepało nim na mysłowickich dziurach jak starą rurą :decayed:

Opublikowano

Srebrne b5 avant 1.8T chyba Q rejestracja SK ale niewiem kto to

Opublikowano

diman widziany w Bojkowie... :gwizdanie:

Opublikowano

diman widziany w Bojkowie... :gwizdanie:

a i wzajemnie tez cie zauwazylem oczywiscie lansiarska pozycja i kobitka w srodku :naughty: mrugnąłem awaryjkami :wink4:

Opublikowano

diman widziany w Bojkowie... :gwizdanie:

a i wzajemnie tez cie zauwazylem oczywiscie lansiarska pozycja i kobitka w srodku :naughty: mrugnąłem awaryjkami :wink4:

Nie zapominaj o tym ze autko jak zawsze umyte a fele świecące sie w słońcu... :polew: :polew: żałowałem że akurat miałemm antene z cb w bagazniku...

Opublikowano

Czarne B7 Avant z ramkami w Gliwicach a dokładniej w Sośnicy niedaleko giełdy.

Opublikowano

w sobotę niejaki Snajper Srebrnym B6 SK na ramkach z nickiem - już któryś raz widzę tego Stefana, a na spocie ni h*ja - widziany na Bogucicach ok 15

Dziś granatowe B6 SK.... w avancie na cmentarzu na Bogucicach ok 14

Opublikowano

wczoraj o 18:15 marecki -> rondo na Kosztowach :)

Opublikowano

czarne b5 na parkingu z tenneco w rybniku, ktory tam pracuje? :evil:

Opublikowano

dzisiaj bish-kopt na torunskiej w gliwicach okolo 14.00 wyprzedzal jak szalony odrazu widac ze chipa zrobil :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj bish-kopt na torunskiej w gliwicach okolo 14.00 wyprzedzal jak szalony odrazu widac ze chipa zrobil :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

dzisiaj bish-kopt na torunskiej w gliwicach okolo 14.00 wyprzedzal jak szalony odrazu widac ze chipa zrobil :gwizdanie:

:polew:

a ty kolego co sie tak smiejesz tak bylo :wink4:

Opublikowano

dzisiaj bish-kopt na torunskiej w gliwicach okolo 14.00 wyprzedzal jak szalony odrazu widac ze chipa zrobil :gwizdanie:

podaj swoją lokalizacje bo w pewnym momencie juz mi sie wszystko rozmazuje i cie nie widziałem :kox:

Opublikowano

Czarne b6 - pełny zewnętrzny s-line Avusy chyba z 18' rejestracja SPI... :kox: :kox: wymusiłem przed nim pierwszeństwo niebieskim Vito w Bytomiu na pogodzie - kto to taki :gwizdanie:

Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

to pewnie Max
Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

to pewnie Max

ta yhymm :tongue4:
Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

to pewnie Max

pffff... feu vert, to max nie jeździ do ASO ? :mysli:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.