Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj Gliwice, pl. Piłsudskiego, godz. po 10 nasz kolega klubowy czarnym B6 z grillem z esy, ale jaki ma nick to nie c**j... nie pamiętam, ale jest z Przemyśla albo tamtych regionów :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj Gliwice, pl. Piłsudskiego, godz. po 10 nasz kolega klubowy czarnym B6 z grillem z esy, ale jaki ma nick to nie ch***j... nie pamiętam, ale jest z Przemyśla albo tamtych regionów :decayed:

nie dawca czasem ? :)
Opublikowano

wolf na rudzie gilowcu :decayed: wpierw mysllalem, ze to jakas esa ale okazalo sie zwykłe 1,6 :decayed:

Opublikowano

prawdopodobnie Pajda czarne b6 avant SM w mysłowicach za cmentarzem :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj Gliwice, pl. Piłsudskiego, godz. po 10 nasz kolega klubowy czarnym B6 z grillem z esy, ale jaki ma nick to nie ch***j... nie pamiętam, ale jest z Przemyśla albo tamtych regionów :decayed:

lukash44

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj Gliwice, pl. Piłsudskiego, godz. po 10 nasz kolega klubowy czarnym B6 z grillem z esy, ale jaki ma nick to nie ch***j... nie pamiętam, ale jest z Przemyśla albo tamtych regionów :decayed:

lukash44

Dokładnie :good:

Opublikowano

Dzisiaj Gliwice, pl. Piłsudskiego, godz. po 10 nasz kolega klubowy czarnym B6 z grillem z esy, ale jaki ma nick to nie ch***j... nie pamiętam, ale jest z Przemyśla albo tamtych regionów :decayed:

nie dawca czasem ? :)

to na pewno nie ja moja padlina jest w częściach wymieniam magiel :wallbash:

Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

to keżora auto jeździ :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

hehe podpowiem tylko że miał obok siebie dobrego pilota :decayed:
Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

to na bank nie ja , ja jeżdże normalnie :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 17:44_________________________________________________

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

to keżora auto jeździ :mysli:

:tongue4:

idź se ciulnij sobie odemnie , bo mnie sie nie chce jechać do tychów :polew:
Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

hehe podpowiem tylko że miał obok siebie dobrego pilota :decayed:

dobrego pilota :thumbdown:

zatrzymałem się a pilot ani kierowca tego nie zauważyli :thumbdown:

czy pilot jest napędzany alkoholem czy na paluszki Duracell, które działają dwa razy dłużej?

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Wczoraj ok 22 keżor widziany dwukrotnie,

miejsce Katowice, gdzieś w Centrum :cool1:

Przeleciał koło mnie na dziurach jak Hołowczyc na rajdzie Dakar :gwizdanie:

hehe podpowiem tylko że miał obok siebie dobrego pilota :decayed:

dobrego pilota :thumbdown:

zatrzymałem się a pilot ani kierowca tego nie zauważyli :thumbdown:

czy pilot jest napędzany alkoholem czy na paluszki Duracell, które działają dwa razy dłużej?

:polew::polew::polew:

8x dłużej minimum 8 :tongue4:
Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

a foty gdzie ? :polew: :polew: :polew:

nie wierzę Ci :thumbdown:

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

a foty gdzie ? :polew: :polew: :polew:

nie wierzę Ci :thumbdown:

:ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

a foty gdzie ? :polew: :polew: :polew:

nie wierzę Ci :thumbdown:

:ssij: :ssij: :ssij:

:polew: :polew: :polew:

Mario nastepnym razem jak kogoś zobaczysz to rób foty :decayed:

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

a foty gdzie ? :polew: :polew: :polew:

nie wierzę Ci :thumbdown:

:ssij: :ssij: :ssij:

:polew: :polew: :polew:

Mario nastepnym razem jak kogoś zobaczysz to rób foty :decayed:

Tak robie ale dziś nie zdazyłem bo sie mineliśmy... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.