Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

to pewnie Max

pffff... feu vert, to max nie jeździ do ASO ? :mysli:

:polew:

może kupił naklejkę na wlew paliwa :kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niebieskie B7 avant przy veufercie na 3 Stawach a potem na autobanie w stronę Gliwitz, blachy SL ;)

to pewnie Max

pffff... feu vert, to max nie jeździ do ASO ? :mysli:

:polew:

może kupił naklejkę na wlew paliwa :kox: :kox: :kox:

albo jakąś nową choinkę zapachową :decayed:

Opublikowano

dzisiaj bish-kopt na torunskiej w gliwicach okolo 14.00 wyprzedzal jak szalony odrazu widac ze chipa zrobil :gwizdanie:

podaj swoją lokalizacje bo w pewnym momencie juz mi sie wszystko rozmazuje i cie nie widziałem :kox:

firmowym bylem wiec nie miales szans mnie obczaic :tongue4:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

to Ty tam stałeś jak przejeżdżałem ? :decayed:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

to Ty tam stałeś jak przejeżdżałem ? :decayed:

ja yhymm :decayed:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

to Ty tam stałeś jak przejeżdżałem ? :decayed:

ja yhymm :decayed:

ale co Yarisa widziałeś ? bo moja nim jeździła wczoraj i nawet przyjechała po mnie ale żeby przez Damrota jechała :mysli:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

to Ty tam stałeś jak przejeżdżałem ? :decayed:

ja yhymm :decayed:

ale co Yarisa widziałeś ? bo moja nim jeździła wczoraj i nawet przyjechała po mnie ale żeby przez Damrota jechała :mysli:

żartowałem :tongue4: o godz 23 to prawie spałem :decayed:

Opublikowano

Miszka, wczoraj o 23 na Damrota :wink4:

to Ty tam stałeś jak przejeżdżałem ? :decayed:

ja yhymm :decayed:

ale co Yarisa widziałeś ? bo moja nim jeździła wczoraj i nawet przyjechała po mnie ale żeby przez Damrota jechała :mysli:

żartowałem :tongue4: o godz 23 to prawie spałem :decayed:

napisałeś, że niby jestem k**wą i stoję na Damrota :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seski wczoraj na Niwce do południa chyba jakoś :cool1:

Opublikowano

Dziś rano czarne B6 Avant na rejestracjach SJ w gliwicach koło zjazdu przy A4. I max na giełdzie w SG szukał tajli :decayed:

Opublikowano

Seski wczoraj na Niwce do południa chyba jakoś :cool1:

tak widziałem twoje padło pod szkołą... :wink4:

Opublikowano

Max na Olimpijskiej wczoraj w Kato.

i czarne b6 w sedanie z ciemnymi szybami z tyłu w okolicach spodka :mysli:

Opublikowano

Max na Olimpijskiej wczoraj w Kato.

i czarne b6 w sedanie z ciemnymi szybami z tyłu w okolicach spodka :mysli:

pewnie Pajda ( jeżeli na nr rej SM....)

Opublikowano

czerwone B5 sedan baaardzo stare ramki :evil: 11.11.2010pod domite Zabrze

Opublikowano

czerwone B5 sedan baaardzo stare ramki :evil: 11.11.2010pod domite Zabrze

czarna macha i granatowy zderzak ? :decayed:
Opublikowano

czerwone B5 sedan baaardzo stare ramki :evil: 11.11.2010pod domite Zabrze

czarna macha i granatowy zderzak ? :decayed:

nie nie to nie pitek :tongue4:
Opublikowano

Mario dzis na rybnickiej... dzwonilem Ci ze policja stoi ale nie odebrales:P

Opublikowano

Mario dzis na rybnickiej... dzwonilem Ci ze policja stoi ale nie odebrales:P

no i pewnie dostal 500zł i 10 punktów bo nismo niezle szybko lata :gwizdanie:

Opublikowano

niee tabule SZ miało to czarne b6 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.