Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DavcaV6 widziany przed chwilką w Knurowie na ul. Wilsona... :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawid koło wiaduktu koło oczyszczalni w Mysłowicach... :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj ok 12 w katowicacha na francuskiej czarny avant B6 fajnie zrobiony na bedzińskich numerach, nie kojarzy się nikomu kogo to furka może być? Chciałbym lepiej się jej przyjżeć bo bardzo fajna. Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj ok 12 w katowicacha na francuskiej czarny avant B6 fajnie zrobiony na bedzińskich numerach, nie kojarzy się nikomu kogo to furka może być? Chciałbym lepiej się jej przyjżeć bo bardzo fajna. Pozdrawiam

to ja :)

Opublikowano

dzis rano pozawijany w sreberko Diman na Rybnickiej - chyba mu ogrzewanie wysiadło :decayed:

Opublikowano

dzis rano pozawijany w sreberko Diman na Rybnickiej - chyba mu ogrzewanie wysiadło :decayed:

no jeszcze sie nie zagrzało potwierdzam spotkanie :wink4:

Opublikowano

dziś koło 17ej zabrze Gdańska czrne B6 srebrne relingi SG tabule -Czester ????

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem wczoraj w Zabrzu więc raczej nie

Opublikowano

Nie byłem wczoraj w Zabrzu więc raczej nie

ale pewny nie jesteś ? :tongue4::polew:

Opublikowano

Talib 9:30 w Mysłowicach koło BP się minęliśmy :hi: :hi:

Opublikowano

egon ze 3 razy w knurowie

a i ostatni raz zająłeś mi miejsce pod netto :evil:

Opublikowano

Egon na mojej drodze.... :naughty: Diman pod moimi drzwiami... :naughty:

:evil:

Opublikowano

Egon na mojej drodze.... :naughty: Diman pod moimi drzwiami... :naughty:

:evil:

:gwizdanie: :good:

Opublikowano

wczoraj ok. 16 na rondzie koło fashion jakieś B5 avant ciemne z rejstracją SJ i klubową ramką.

Opublikowano

egon ze 3 razy w knurowie

a i ostatni raz zająłeś mi miejsce pod netto :evil:

wybacz ojcze :notworthy: podaj nr konta zrobie przelew :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 14:21_________________________________________________

Egon na mojej drodze.... :naughty: Diman pod moimi drzwiami... :naughty:

:evil:

tez prawda :gwizdanie:

Opublikowano

Talib 9:30 w Mysłowicach koło BP się minęliśmy :hi: :hi:

kurde nie widziałem Cie :) jechałem z Euro-Sat'u bo mi się CB spaliło :(

potem przy skręcie już na Sosnowiec koło Reala chciałem handlarza lac po ryju bo idiota zatrzymał auto zeby zapytać o cene idealnie na skręcie :tongue4:

Opublikowano

Talib 9:30 w Mysłowicach koło BP się minęliśmy :hi: :hi:

kurde nie widziałem Cie :) jechałem z Euro-Sat'u bo mi się CB spaliło :(

potem przy skręcie już na Sosnowiec koło Reala chciałem handlarza lac po ryju bo idiota zatrzymał auto zeby zapytać o cene idealnie na skręcie :tongue4:

Ja zauważyłem tylko ramki i czerwonego avanta na SO to wiedziałem że to Ty, nie zdążyłem błysnąć ani pomachać :)

A co do tych handlarzy z giełdy to on Ci wyskoczył na drogę czy machał ręką? Trzeba mu było powiedzieć 20,000 :>

Opublikowano

wczoraj ok. 16 na rondzie koło fashion jakieś B5 avant ciemne z rejstracją SJ i klubową ramką.

kurna Seski jakbyś dał cynk, że jedziesz byśmy się spikneli

wczoraj po faszyn :naughty: ok 14 zaparkowane czarne bądź granatowe :gwizdanie: B6 w avancie na blachach KRA42317 pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika na Granicznej za którym stałem na światłach :hi: Piękny kolor B5 sedan pelikan blue i rejestracja SM :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika na Granicznej za którym stałem na światłach :hi: Piękny kolor B5 sedan pelikan blue i rejestracja SM :hi:

nie przyjeżdża na spoty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.