Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krisu na średnicówce się napinał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wczoraj z nim gadałem i słyszałem coś innego (sie napinał) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj około 17.30 stała pod Leroy Merlin czarna B6 avant z czarnym znaczkiem z przodu i z ramkami klubowymi

Opublikowano

Qri dziś w SCC :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj w Katowicach bodajze na Mikolowskiej chyba granatowa b5 (bardzo brudna :D ) sedan z nalepka na tylnej klapie numery SPI XXXX

Opublikowano

Na Borowej Wsi srebne B7 z ramkami :)

Opublikowano

Na Borowej Wsi srebne B7 z ramkami :)

w niedziele ? to Diman chyba :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po c**j się wpierdalasz :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:
Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:
Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg
Opublikowano

Dzisiaj to nie wiem :embarrassed:

to po ch***j się wpierdalasz :decayed:

a ty po po ch*j spamujesz :naughty:

po ten sam co Ty się wpierdalasz :kox:

ja próbuje pomoc :gwizdanie: :gwizdanie:

ja utrudnić :tongue4:

norma :decayed:

nikt nie mówił, że będzie łatwo..........

życie jest trudne.......

spadamy na kato bo Czester nas skarci :bicz:

:sick3: :sick3:

:decayed:

jak to gadają gorole: Zajebe ci :kox:

dawaj na Chorzów :kox: :kox:

359a466a8ab10666.jpg

no i prawidłowo

jazda z k**wami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.