Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj po 12:00 widziany Bish-kopt w Gliwicach na ul.Bochaterow Getta Warszawskiego :>

ty to jesteś wszędzie :kox: ...myślałem że ROW to twój rejon

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj po 12:00 widziany Bish-kopt w Gliwicach na ul.Bochaterow Getta Warszawskiego :>

ty to jesteś wszędzie :kox: ...myślałem że ROW to twój rejon

czasami wyjezdzam "poza miasto"* :>

*- na wieś :decayed:

Opublikowano

Puckowy ADR :tongue4: :tongue4: :tongue4: dzis w bytomiu [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 23:53_________________________________________________fota rozmazana :disgust: :disgust:

Opublikowano

Kilka dni temu na dworcowej widziałem avanta na klubowych ramkach, kolor taki czerwony/fioletowy? :>

Opublikowano

Dziadek Diman piechtolotem kolo mojego bloku z jakimis metalowymi rułami :polew: Diman bedzie tanczyl GO GO ?? :polew:

Opublikowano

Dziadek Diman piechtolotem kolo mojego bloku z jakimis metalowymi rułami :polew: Diman bedzie tanczyl GO GO ?? :polew:

nie tylko do anteny cza bylo swapa zrobic :gwizdanie:

Opublikowano

egon na wawelu 10.10.2010

Opublikowano

egon na wawelu 10.10.2010

dokladnie ha nasi to wszedzie sa dorabiam jako smok :polew:

Opublikowano

Bordowy avant na numerach SI z ramkami klubowymi i tabliczką "KACPER" na Dworcowej, już 2 raz widzę więc ktoś tam chyba pracuje :hi:

Opublikowano
  • Autor

Glinek dzisiaj DK88 przed 16

Opublikowano

Wspólne imprezowanie z Pitkiem w PRLu :naughty:

Opublikowano

czwartek, 14.10.2010. godz 8 rano. Kato ul. Murckowska

srebrny avant B6, nr rej RJA.....

Opublikowano

Wspólne imprezowanie z Pitkiem w PRLu :naughty:

to od tak dawna się znacie? ahh to były czasy :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:14_________________________________________________Bulczas na staropogońskiej na stalowkach :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Wspólne imprezowanie z Pitkiem w PRLu :naughty:

to od tak dawna się znacie? ahh to były czasy :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:14_________________________________________________Bulczas na staropogońskiej na stalowkach :thumbdown:

:decayed:

:ssij:

We wtorek biały poliftowy sedan SD - parking dolny Plaza Sosnowiec na ramkach klubowych kto to i czemu nie jeździ na spoty :bicz:

Opublikowano

Wspólne imprezowanie z Pitkiem w PRLu :naughty:

to od tak dawna się znacie? ahh to były czasy :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:14_________________________________________________Bulczas na staropogońskiej na stalowkach :thumbdown:

:decayed:

:ssij:

We wtorek biały poliftowy sedan SD - parking dolny Plaza Sosnowiec na ramkach klubowych kto to i czemu nie jeździ na spoty :bicz:

często widzę, taką furę jak twoja na SD i ramkach klubowych i tez frajer nie jeździ :thumbdown:

Opublikowano

We wtorek biały poliftowy sedan SD - parking dolny Plaza Sosnowiec na ramkach klubowych kto to i czemu nie jeździ na spoty :bicz:

ja też już tego leszcza :decayed: widziałem kilkakrotnie,

padnie mu coś w pojeździe to przyjedzie się zvagować :cool1:

:bicz3:

Opublikowano

Wolfowa, Wolf i Keżor wczoraj z Pomarańczy :cool1:

Opublikowano

Dziadek Diman piechtolotem kolo mojego bloku z jakimis metalowymi rułami :polew: Diman bedzie tanczyl GO GO ?? :polew:

Diman zbiera złom... co ty myslisz Egon B7 trza utrzymac... :polew: :polew: :polew:

No lekko... jako dobry ziomek dam Ci znac jak zrobie porzadek w garażu to sobie doskubiesz... :evil: :evil:

egon na wawelu 10.10.2010

dokladnie ha nasi to wszedzie sa dorabiam jako smok :polew:

Ale kto przyjmuje kulawego smoka?????? :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dziadek Diman piechtolotem kolo mojego bloku z jakimis metalowymi rułami :polew: Diman bedzie tanczyl GO GO ?? :polew:

Diman zbiera złom... co ty myslisz Egon B7 trza utrzymac... :polew: :polew: :polew:

cza se radzic dziecko mam w drodze :gwizdanie:

Opublikowano

Krisu na średnicówce się napinał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.