Treść opublikowana przez decks88
-
[ALL B7] Światła dzienne z halogenów
nie zeby dzienne zapalaly sie po zmierzchu a odwrotnie, chodzilo mi o to by w dzien swiecily same przeciwmgielne a po zmierzchu przelaczaly sie na mijania
-
[ALL B7] Światła dzienne z halogenów
Witam, istnieje możliwość wykorzystania halogenów jako świateł dziennych poprzez czujnik zmierzchu?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no tak ale lepiej miec wiecej niz mam teraz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ta awans zastepca brygadzisty a w kwietniu brygadzista teraz mam szkolenia No to gratulejszyn, tzn będzie jednak ta B8 :gwizdanie: no jak juz dostane dodatek brygadzisty to bedzie szybciej niz sie spodziewalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ta awans zastepca brygadzisty a w kwietniu brygadzista teraz mam szkolenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oj downo, a powód zbyt duzo na glowie no i awans w pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora, dawno mnie tu nie bylo :gwizdanie:
-
[ALL B7] [BRB] Szarpanie na cieplym silniku
z vagiem ciezko bo nie mam a aso sobie drogo ceni ;(
-
[ALL B7] [BRB] Szarpanie na cieplym silniku
Witam, problem polega na tym ze auto po odpaleniu zachowuje sie normalnie do momentu osiagniecia 90 stopni, jak stoi na biegu jalowym delikatnie szarpie co kilka sekund, w czym moze tkwic problem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie Arek, gratulacje dla Ciebie i zony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie moga od razu przywalic 32h w weekend jakbych wygladol przy kierowniku... jakbych sie chciol podlizac... ida spac, dobrej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No chyba zwariowałeś , tylko na 8 h :gwizdanie: dej temu czas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie, normalnie tym razem na 8h
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no lekko sie dopiero rozkrecom w niedziela ida tez do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora po robocie a zarazem przed jutro pierwsze 16h w tym roku...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po spocie dzieki wam za spota no i tym ktorzy czuja sie urazeni i na nastepnym :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie tam nie straszne te ceregiele
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
panowie i pani[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________no i pogratuluje sobie 800nej strony
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja mam sirio as 100 wiec i bat krotszy ale i magnes mniejszy... starale sie to tak przymocowac zeby kabel wrazie co przytrzym,al magnes mam to na klapie bagarznika kabel dociagniety by byl lekko napiety
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka ps2 czy ps3?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ z wieczora wogole a zobacz co Wiesiek napisał ja bym chetnie zaprosil ale nie mam PS'a, a nawet dobrego telewizora Wiesiek jakie gry masz?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
no tak tylko ze mi chodzi o sam magnes do jakiej predkosci moge gnac zeby nie odpadl wraz z antena, pisze by nie przekraczac 110km/h a nowe przepisy na autostradzie az wskazuja na to by depnac wiecej :gwizdanie:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam, mam pytanie mam metrowa antene z podstawa chyba 10cm no i w instrukcji pisze zeby nie przekraczac 110km/h a faktycznie ile taki mages wytrzyma predkosci?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka ps2 czy ps3?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ z wieczora wogole
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic uciekom do roboty.... arbeit macht frei :gwizdanie: dobrej
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście