Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie kumam co Cię tak ucieszyło od dlugiego czasu staralem sie polaczyc moj zegar z zegarem radiowym z niemiec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed robota synki siodom dzisio do auta i ukozol mi sie mily widok mala rzecz a jak cieszy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decks Ty zajs do roboty? no pewnie a co?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora przed robota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No początek był dobry, ciekawe jak finał. [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________ decks[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________Uciekł spokojnie bylo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?! ale do fotochromu czy jak? raczej tak zobaczymy jak to bedzie, najwyzej bede przy tym dlubal przeciaganie kabla
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl Ale wiesz że musisz dodatkowe kable ciągnąć do lusterek?! ale do fotochromu czy jak?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fotochromy, jak juz wymieniac to na cos dobrego :gwizdanie: chyba mi to podejdzie jak ogladalem moje to taki sam ksztalt byl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Opłaca, jedno takie lustro w ASO to ponad 1300zł A centralne lusterko masz z czujnikiem?? centralne mam z czujnikiem zewnetrzne mi tylko zostaly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed spotem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
beret z glowy pany myslicie ze sie oplaca? http://allegro.onet.pl/audi-a3-a4-a6-oryginalne-wklady-fotochromy-i1328727997.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Andrzej z nami już nie pogada on tylko z Wilmą chce gadać :gwizdanie: a co on sie zakochal?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora _________________________________________________ Kiedyś nie było z tym problemów Wilma wszystko zaburza :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co tam panowie :?: z wieczora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora wyczuwam :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nas Wilmo nie urazisz , wierz mi , jakbyśmy mieli na byle co się zrażać itp. to na pierwszym spocie byśmy się pozabijali ... a żyjemy wszyscy i nawet ... chyba się lubimy :gwizdanie: chyba :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powiedz mi jak wytrzymujesz jazdę po mieście,byłem parę razy w Wa-wie i miałem ochotę zabić większość kierowców,tam się wszyscy pchają,a jak zaświeci się zielone to każdy musi być pierwszy,kit z tym że kawałek dale ostro po pedale bo czerwone byłem w innych dużych miastach ale taka jazda to tylko w Poznaniu jest gorsza jezdzilem troche po wawie, mi sie to nawet podobalo totalna samowolka :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wy jej dalej nie umiecie dac spokoju :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo juz tez uciekom o 5 wstaja trzymta sie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a nie :?: :!:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No , teraz to nawet mądrze gadasz grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce tak...jak się bez kierowcy przyjedzie... to z lodem chyba prędzej? no chyba, że z kierowcą, to chyba będę zmuszona zwrócić honor ps. i tak Ci tego nie zapomnę co sie wlecze to nie uciecze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czekej jak go jutro sprawdzi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No , teraz to nawet mądrze gadasz grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście