Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomek w sobotę zaczynasz ingerowac w moja podswiadomosc ktora zacznie wysylac impulsy do mozgu skalniajac mnie bym przyjechal z podrecznym sprzetem do samoobrony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
synku zapomniałeś o Kimś no wlasnie Decks nie zapominaj ze teraz mamy Kobiete w naszym gronie ciezko mi sie przyzwyczaic do nowej sytuacji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
synki i dziolcha :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
synki zaro dobijemy do 400 jak tak to pojdzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zdarzylo sie pare razy tragedii nie ma :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do jutra [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ wez se wolne robota nie zajac nie ucieknie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ciagniemy to dalej do 400
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jak Ci miejsca w aucie braknie to do bagaznika pakuj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuzwa chwila mnie nie bylo nadupaliscie tych stron ze 20 minut czytac musiolech :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
alimenty będą :gwizdanie: co zlego to nei ja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra synki leca po matke do centrum :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tera nie wiem czy mam sie chowac czy uciekac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decks Ty sie lepiej przyznaj czy to nie Twoja nie podglada nie wiem nie chciala mi nicka zdradzic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z Tobą na czele mnie w to nie mieszaj, ja rece mam czyste
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszyscy zescie ja wystraszyli :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i zescie wystraszyli kobiete
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie: Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem. No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami. Witam tak à propos
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dozo Arek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam to samo :good: dodatkowo mam ze jak wpisze za duzo do okienka to mam problem z pisaniem bo ciagle mi pokazuje pierwsze linijki i nie widze co napisalem bo musze przewijac ciagle to okienko do konca poza tym zawsze wypowiedz musze 2razy cytowac bo za pierwszym razem przeskakuje ale zostaje puste okienko ;( nerwy same tu mom ja mam dokladnie tak samo tu na kompie w robocie, w domu tego nie mam. moze zalezy to od systemu jaki jest na kompie u siebie mam podobnie, mam win 7
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nagrzewnica najprawdopodobniej ... poszukaj na forum jest jak ją można spróbować wyczyścić , no chyba że już jest tak zarośnięta ze to nic nie da u siebie w escorcie przeczyściłem kretem ciekawe metody, opatentuj niedlugo w aso beda tak czyscic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja tak mam ostatnio co drugi dzien dziennie tu zagladaj a bedziesz mial luzy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cos podejrzane to jest :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie mnie tez powiem Wam tylko ze jak probuje nadrobic najpierw spam od 1strony :gwizdanie: to jeszcze czeka nas dluuuugo zanim sie przywita :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wkoncu przechodzila 300tka kazdy chcial to zobaczyc :gwizdanie: