Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi tez muli ale to wina kompa bo siedze jeszcze w robocie :gwizdanie: ale za kwadrans wychodze taka robote miec komp kawa i nic do robienia [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________Daniel
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
podalem swoj przyklad tylko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy no Robert zgadza sie tak bylo, malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu nam tam miejsce obojetnie.. doslownie mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ??? no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie: mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie: tetete nawet mie tu nie straszyc roboty z tym podobno w piz*u.. tym bardziej ze to 6skrzynia i podobno ciezsza mam nadz ze tylko tyle i wiecej z tym roboty nie ma hehe ale slyszalem ze z 500+ robocizna.. i ze jakis 1000 w dieslach jest dwumas i wtedy podobno 2000-3000 tyle ze u mnie podobno 2masa nie ma... ale to wszystko co sie dowiedzialem to tylko "podobno" wie ktos cos wiecej moze? ja mialem dwumasa tarcze zaciski uszczelnienie + robocizna ponad 3 klocki :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaa szkoda ze nikt inny tez nie chce do nas wpasc to bys sie z nim zabral i mozna by no jakos sie chlopoki wstydzą ;( my nie gryziemy tylko sponiewieramy ludzi alkoholem i zostawiamy na pastwe losu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy no Robert zgadza sie tak bylo, malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu nam tam miejsce obojetnie.. doslownie mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ??? no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie: mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to teraz odliczanie do 400...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Andrzeju moje gratulacje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3 :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak wyliczymy ze nie przyjedziesz z pustymi rekami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak ja otworze strone to bedzie stawial ten co za mna napisze no chyba ze kazdy bedzie sie bał (tak jak Robert teraz i sie ukrywa ) to bede pisal sam ze soba albo z kolegami z Gliwic i Katowic jesli do nas zajrzą to sie nazywa uciekanie od odpowiedzialnosci karnej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman miales wpasc do Rybnika na imprezke no wiem ale nie dam rady na cala noc wiec sie nie pisalem ale chce wpasc na spota do was wez VAGa pokombinujemy z zegarem :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szczerze to juz zgłupiałem ale chyba ta "kotwica" bedzie najlepszym rozwiązaniem (jesli jeszcze beda wolne domki :gwizdanie: ) hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________ ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie obys i za 300 nie musial stawiac :gwizdanie: nima takiej opcji (jak juz kazdy sie obstawi to przyjdzie znow moja kolej ) czyli co, jak padnie na Ciebie to kolejka mija? :gwizdanie: albo sie schowasz jak juz bedzie ryzyko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________ ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie obys i za 300 nie musial stawiac :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie: Nie , ja się sam nie przyznam do tego Jak każdy ( na razie i tak nic nie poczułem :gwizdanie: ) stawia za kolejną setkę przekroczoną ... :gwizdanie: i bydziesz śpiewoł jak z nut :decayed: ja pojawię się na imprezce później ale napewno jako Andrzej Cię nie zawiodę Roberciku brzmi jak wyzwanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no sam jestem ciekaw kto wylosuje nagrode a myslisz ze to nastapi dzisiaj dowiem sie czy to cena normalna czy po znajomosci Arek mysle ze dzis :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja twardo bede siedzial i podpuszczal :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to i jo uciekom trzymta sie pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrej Wiesiek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Andrzej co sie tak czaisz jak szpak na jebanie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na spocie, na impreze nie dam rady
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak da rade to na spocie powalcze troche z wami