Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie:,może się jeszcze zapisze nie wpuszczają tam z S8 :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wy tam chcecie pić alkohol nie tylko, jeszcze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pojademy kolumna tylko cb radia by sie przydaly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel tez sie zalapales
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
72. 145,146 decks88 + Magdalena 200zł 540zł no to jadymy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek nie jedzie do BT?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chooojowo troche z tym wyszlo wchodze patrze a tam juz ponad 500 wyswietlen se mysle no pieknie :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narka ooo jesteś jedziesz do BT :?: PS. Tobie również życze wszystkiego naj.. pisalem juz pw ale watpie bym sie zalapal za duzo osob pewnie sie juz zapisalo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mocie jakies pomysly kumpel stoi do dom chce dojechac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chce jechac z moja- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bezpiecznik bezpiecznik ponoc nowy zalozyl jak mu sie to stalo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wieczorem co moglo sie stac w tico, auto jezdzi pali normalnie ale swiatla nie dzialaja procz wstecznego i migaczy? kumpel problem ma- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki pany za spota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wpadne na pare minut sie przywitac tylko mam robote :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taaa ... przedtem mi próbowałeś zwiać :gwizdanie: nie probowalem tylko podpuszczalem :gwizdanie: i tak mnie wyprzedziles- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siemanko Tomek tyś to był :?: ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora jeszcze tu Wilma nie przyjechala a wy juz ja na flache naciagacie :gwizdanie: ladnie to tak?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wkoncu dzisio zalapol sygnal po 3 miesiacach od utraty - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście