Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A przegląd na lewo :gwizdanie: Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu. ja mam założone bixy bez spryskow i bez samopoziomu ale z zaslepkami na spryski i bylem na przegladzie wogule o to nie pytal :gwizdanie: no ta ale nie kazdy kontroler taki musi byc, jeszcze bede musial i tak zderzak pod spryski kupic bo nawet nie mam jak sie zaslepkami pochwalic :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Eee tam wygląd to pół pana ale widoczność podczas jazdy wszystko wskazuje na to by je wymienic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to troche kosztow jest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tam ma chyba bialy kierunek ale nie pamietam dokladnie musialbym go zaczepic... ile orientacyjnie kosztuje caly uklad do sprysku reflektorow?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli kolo sie nie wycofa to 800 zeta z przetwornicami bez zarnikow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak + samopoziomowanie[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________w świetle przepisów oczywiście to troche chooojnia bo okazje na xenony mam jeszcze zderzak na spryski i same spryski by mi sie chcialo wyrezac ale samopoziomy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spryski na reflektory to wymog konieczny na xenony?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ma mocnych na Ciebie ale jak się wybuduję to pogadamy zaczne harowac po 20h na A5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:13_________________________________________________ na tą zbieraj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164667.0 haha jak zrobimy zbiorke na spocie i dorzucicie to kupie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niedlugo zaczne zbierac na B8 moje marzenie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja za swoje jeszcze wiecej zaplacilem... no ale jakie auta takie ceny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
piekny kolor wyposazenie webasto
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
8P czy 8L :?: no i witam po robocie a o co kaman o model ktory rok :?: a najlepiej podrzuc linka ps: naucz sie cytowac sam sie zamotalem z tym i juz nie wiedzialem co zrobic wiec zostawilem tak jak bylo czyli zamotane xD felgi zimowe biore te co teraz mam na wiosne kupuje nowke felunek rs6 18"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wybor jak najbardziej dobry a moze ma ktos z was znajomego ktory jezdzi Golfem, Vento, Ibiza czy BMW e30 bo mam w garazu zimowki kupione w zeszlym roku z felgami stalowymi do sprzedania :gwizdanie: wyplata przyszla jest za co brac ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nowki goodyear ultragrip 7+ :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w tym miesiacu pauza prawko robie a zimowki chcialem dzisiaj kupic bylem w golejowie zobaczyc co maja na stanie ale i ceny i wybor wiec kupuje z allegro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po prostu zgubił sygnał , ale trochę dziwne że nie chce się znowu połączyć no wlasnie i neka mnie to bo fajnie bylo ja dziennie widywac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nadajnik mam skoro dzialalo, wlaczyli mi go w magro jak rozrzad robilem pozniej z miecha dziala i sie wylaczyl i juz do dzis lipa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niee, samo zniklo pewnej nocy jak auto w garazu mi stalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mialem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________ Adres 17 - Instruments 10 - Adaptacja --> kanał 19 ostatnią pozycję zmieniasz , jak mówisz że masz tą funkcję , ja ustawiałem i niestety nie mam a w B5 miałem xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active wlasnie o tym mowie Robert mialem ta antenke ale zniknela i od dlugiego czasu sie nie pojawila
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wezme 4pak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mam [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________ ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem Wywaliłeś już wałki? nie no jeszcze nie bede to robil przy okazji rozrzadu a mam jescze do konca ale jak bede to robil to napewno sie jeszcze z toba skontaktuje zeby sie dogadac co do roboty i czesci ktorych ty użyłeś [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________ jak ustawic rozwin problem bo nie kumam :gwizdanie: chodzi o ta antenke kolo godziny, zegar sie ustawia automatycznie wtedy mi ta antenka zniknela doczytalem sie ze vagiem mozna probowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chcialem sprobowas ustawic zegar radiowy wyczytalem ze vagiem mozna to zrobic denerwuje mnie ze mi sie to stracilo