Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim Daniel, 100 lat - spoznione ale szczere
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzis nocka wiec prawie caly dzien wolny staram sie relaksowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana? albo raczej po wybudzeniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie Gratulacje Hammer awansu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic panowie ja ide spac rano do roboty... :gwizdanie: dobrej nocy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pewnie jak to w weekend siedza i leja w brzuchy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz... "rodzina" w firmie mi niewiele pomaga a nawet przeszkadza kuzyn kierownik wie ze moze se wiecej pozwolic wobec mnie niz wobec kogos innego w firmie to kierownik poza firma kuzyn tak to jest..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czemu? nie jest zle :gwizdanie: w od poniedzialku nocka wiec odpoczne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja zara spac spadam na nogach od 5 w robocie od 6 przed chwila wrocilem i jutro na 6 do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na jak dlugo jedziesz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przykro mi ... tylko wybrańcy :gwizdanie: weekend mu sie zaczal i kozaczy ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod ci to maja fajnie... moj najblizszy weekend to 1 listopada 1 dzien wolnego ;( ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek robi impreze? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przydalo by mi sie na taka okazje cb radio ale lipa narazie z mojej strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak bedzie jakas wieksza ekipa to i ja sie zabiore- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie relaksuje sie przed jutrzejszymi 16h w robocie ;p- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powiedz tylko kiedy i gdzie a pogadamy [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:38_________________________________________________czas na mnie z rana do roboty :gwizdanie: narazie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
"Stosunkowo" udanej nocy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam ale na wszystko znajde czas- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a najlepsze w tym wszystkim jest to ze w tym miesiacu jest 5 weekendow czyli 10 dni weekendowych jak to u nas w robocie licza, jak wszystko pojdzie po mojej mysli bede mial 16 dni weekendowych a co za tym idzie... $$$$- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decks nie szukaja pracownikow do Teneco jezdze na wozkach od 4 lat :gwizdanie: do tenneco sa caly czas przyjecia ale glownie spawaczy potrzebuja i operatorow maszyn oczywiscie kursy spawacza firma robi ;p jesli powaznie mowisz moge podpytac o wyzkowych [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:00_________________________________________________ no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz no chyba ze sie nim PIP zainteresuje na PIP mamy knify po 8h odbijam dyskietke i przez kolejne 8h nie ma mnie w pracy - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście