Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

decks88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez decks88

  1. wszystkim Daniel, 100 lat - spoznione ale szczere
  2. dzis nocka wiec prawie caly dzien wolny staram sie relaksowac
  3. z rana? albo raczej po wybudzeniu
  4. po robocie Gratulacje Hammer awansu
  5. no nic panowie ja ide spac rano do roboty... :gwizdanie: dobrej nocy
  6. pewnie jak to w weekend siedza i leja w brzuchy
  7. wiesz... "rodzina" w firmie mi niewiele pomaga a nawet przeszkadza kuzyn kierownik wie ze moze se wiecej pozwolic wobec mnie niz wobec kogos innego w firmie to kierownik poza firma kuzyn tak to jest..
  8. czemu? nie jest zle :gwizdanie: w od poniedzialku nocka wiec odpoczne
  9. ja zara spac spadam na nogach od 5 w robocie od 6 przed chwila wrocilem i jutro na 6 do roboty
  10. po robocie
  11. na jak dlugo jedziesz?
  12. przykro mi ... tylko wybrańcy :gwizdanie: weekend mu sie zaczal i kozaczy ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod ci to maja fajnie... moj najblizszy weekend to 1 listopada 1 dzien wolnego ;( ;(
  13. to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?
  14. Arek robi impreze? :gwizdanie:
  15. przydalo by mi sie na taka okazje cb radio ale lipa narazie z mojej strony
  16. jak bedzie jakas wieksza ekipa to i ja sie zabiore
  17. po robocie relaksuje sie przed jutrzejszymi 16h w robocie ;p
  18. powiedz tylko kiedy i gdzie a pogadamy [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:38_________________________________________________czas na mnie z rana do roboty :gwizdanie: narazie
  19. grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac
  20. "Stosunkowo" udanej nocy
  21. na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali
  22. mam ale na wszystko znajde czas
  23. a najlepsze w tym wszystkim jest to ze w tym miesiacu jest 5 weekendow czyli 10 dni weekendowych jak to u nas w robocie licza, jak wszystko pojdzie po mojej mysli bede mial 16 dni weekendowych a co za tym idzie... $$$$
  24. Decks nie szukaja pracownikow do Teneco jezdze na wozkach od 4 lat :gwizdanie: do tenneco sa caly czas przyjecia ale glownie spawaczy potrzebuja i operatorow maszyn oczywiscie kursy spawacza firma robi ;p jesli powaznie mowisz moge podpytac o wyzkowych [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:00_________________________________________________ no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz no chyba ze sie nim PIP zainteresuje na PIP mamy knify po 8h odbijam dyskietke i przez kolejne 8h nie ma mnie w pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.