Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam bylo w Warszawce :?: spoznilem sie na spota u goroli z przyczyn pamieciowych :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
testowal ktos z was zarowki osram night breaker?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze raz gratulacje Arek czy to czasem nie Ty jechales dzis rudzka?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie chcialbym byc zlym prorokiem ale kiedys rodzice z zamiarem zakupu samochodu dali zaliczke po czym sprzedawca jak i samochod ulotnili sie no ale mam nadzieje ze w tej sprawie wszystko bedzie dobrze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zaliczke juz wplacil?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
300-400zl zaleznie od ceny ale oby jak najnizsza
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
glowne miasto ale trasy takze sie znajda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bede przelotem w kce ale nie wiem o ktorej dojade wiec co do spota to tez nie wiem czy sie wyrobie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek gratulacje nowej fury no i zycze bezawaryjnosci
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
U mnie raczej magnes wchodzi w gro nie chce dziurawic blachy
-
[ALL B7] Szarpanie podczas ruszania
czy taka poduszka pod skrzynie bedzie dobra? i czy firma jest dobra? http://allegro.onet.pl/item1152578338_poduszka_skrzyni_biegow_audi_a4_nowa_org.html[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:24_________________________________________________temat stary ale problem rozwiazany, okazalo sie ze uszczelnienie sprzegla chyba bylo uszkodzone i dostawal sie olej na tarcze po uszczelnieniu problem minal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a czy taki zestaw dobrze radzi sobie z szumami?
-
[ALL B7] Wymiana samych piór? Możliwe ?
samej gumy nie wymienisz raczej sam probowalem pokombinowac nie dalem rady wiec kupilem nowe
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam koledzy, szukam dobrego zestawu juz od miesiaca chyba nie wiem co wybrac, czytam ze Uniden 520 jest dobry ale bez homologacji, co psy moga za to zrobic? jeszcze sprawa anteny ktora najlepsza tak do 100cm zeby byl jak najwiekszy zasieg? Z gory dzieki za odpowiedzi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szkoda ze mnie nie bylo... na nastepnym spocie juz bede
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek ogladales jakies linki co podalem? moze ktoras ci sie spodoba to podjade sprawdzic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ten piekny dzien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Moze cos z tego przejzec: http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-naprawde-godne-C14517777.html http://otomoto.pl/audi-a4-C14207267.html http://otomoto.pl/audi-a4-C14894678.html do wtorku siedze w wawie takze jak cos tu znajdziesz to dzwon albo podaj linki posmigam popatrze i zdam relacje http://allegro.onet.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-km-absolutny-oryginal-i1237640979.html http://allegro.onet.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-wersja-po-lifcie-skora-i1226176861.html http://allegro.onet.pl/audi-a4-2-5-tdi-v6-quattro-210-km-i1238425370.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co tam toczysz u goroli ? zwiedzam swiat co tam toczysz u goroli ? pod krzyz pojechal Decks ale krzyza juz tam nie ma ale slyszalem ze drugi maja przyniesc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z warszawy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis niebieskie b5 na zjezdzie z a4 na wysokosci 3 stawow rej SM chyba klubowa ramka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie