Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

decks88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez decks88

  1. jak znowu bede widzial jak stoi to sie pokrece kolo niej
  2. az tak sie jej nie przygladalem, ale jest to nowo kupione auto tak jak moje koncowka rejestracji A
  3. Arek Ty w tenneco robisz?
  4. po pracy Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe czyzby Teneco naturalnie... Tenneco. Ktos jeszcze robi w tenneco widzialem na parkingu czarne audi na klubowych ramkach
  5. Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe
  6. jeszcze sie okaze ze w sobote zamiast na spota to do niemiec po auto ;p
  7. ja dopiero o 13.30 wychodze jutro i w niedziele na 6 a od srody wolne
  8. z ranca auto mam naprawione szarpanie ustalo okazalo sie ze byla peknieta jakas uszczelka i olej sie dostawal do sprzegla[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 10:36_________________________________________________ Wiesiek gdzie Ty pracujesz ze tak wczesnie do roboty?
  9. bardzo bym chcial ale tak jak juz pisalem i dobrze wyczytales cierpie na bardzo ciezka chorobe zwana brakiem funduszy na cokolwiek a plany modowania tylko sie wydluzaja ;(
  10. oplaca sie robic zewnetrzny s-line jesli wogole nie wchodzi w gre wewnetrzny?
  11. ja bym chetnie wirusa zrobil w swojej suce ale brak funduszy ;(
  12. ja jestem za
  13. i sobota i niedziela mnie nie bedzie ;/ jesli chodzi o mnie to by pasowalo przyszla sobota ale jak ostatnia to ostatnia najwyzej za miesiac bede.... Kto to stoi czarna A4 na parkingu tenneco z klubowymi ramkami?
  14. za 2 tyg mnie nie bedzie, bede atakowal warszawe caly tydzien wiec jak ktos cos chce od goroli to gadac ;p
  15. ja dopiero dojde babcia ma urodziny takze impreza jest
  16. po pracy
  17. jutro pokombinuje tera spadam na 6 do roboty wiec musze sie wyspac chociaz troche ;p dobrej nocki
  18. jak wpisze vin pisze ze nic nie znaleziono po czym wlacza mi sie wykaz silnikow i modeli ale to chyba nie o to chodzi kombinuje tera jak zainstalowac aktualizacje ;p
  19. Wiesiek etka dziala
  20. Wiesiek, od ktorej bedziesz na kosciuszki?
  21. to moze dzis sie umowimy gdzies na miescie to bedzie mini zlot? bede dzwonil
  22. Bylem dzis u mechanika i nie do konca jest przekonany ze to sprzeglo, auto ma przejechane 163k km wiecej bedzie mogl stwierdzic po wymontowaniu, w magro powiedzieli ze nie byl bity a ile w tym prawdy to nie wiem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.