Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pracuje w Wodzislawiu :gwizdanie: stary co ty bedziesz z ta kasa robil nie gadaj ze na B8 zbierasz :gwizdanie: ja lepiej nie sprawdzam bo sie okaze ze tez mam do wymiany ;( Arek B8 to moje marzenie wiec kto wie [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:27_________________________________________________ Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:00_________________________________________________ Musi najpierw spłacić [b7] ... Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie znowu mnie czeka 16h w sobote i niedziela na I zmiane :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to zaczniemy może od treningu udawania fauli http://www.youtube.com/watch?v=9UrQIhitKNc :polew: dobre
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
możemy kiedy pograć , ale teraz to już raczej gdzieś na hali to kiedy gramy?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
WSTD Wyższa Szkoła Terowania Dachów [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________ Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków hahahahhahahahhah a teraz uczy sie liczyc wiela tery na 10m2 papy potrzebuje [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:58_________________________________________________Decks a co Twojej na urodziny chcesz Arę kupic ? Ara to mi sie marzy juz od dawna ale Ararauna za droga a Nobilis ciezko trafic, Kakadu tez ciezko no ale szukam ludzi ktorzy maja cos podobnego[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 17:21_________________________________________________ ktos jeszcze jedzie czy sam smigasz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
WSTD Wyższa Szkoła Terowania Dachów [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________ Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków chodzi mi bardziej o papugi z wyzszej polki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zajmuje sie ktos papugami?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jestem za! czapka z glowy szacun
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert wymiata w takim stanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki pany za spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic ja spadam do roboty dozo na spocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
imprezki 16 godzinne w pracy ;p a po nie mialem sily juz sie napic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana panowie ja sie dzis spoznie troche na spota, sciagaja mnie do roboty jeszcze na 14 powiedzialem im ze dluzej jak do 18 nie moge wiec na spota wpadne po 18
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ile Cie takie cos kosztowalo?[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:51_________________________________________________spadam spac jutro 16h w pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja dzis tez II zmiana a jutro i I i II
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana w przyszlym tyg jak bedziecie jechac to gliwic to sie zabiore z wami, ten tydzien niestety II zmiana a sobota 16h
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do b7 jest podobna do kupienia na allegro milego ogladania skoro wyszyscy gdzies spadaja to i ja pojde pograc w call of duty narazie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powodzenia, narazie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać. Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ?? no och i ach sprzedawcy pisza ze wypas najlepszy material max jakosc i wypas nad wypasy a co dojdzie to nigdy nie wiadomo http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1232186728.html http://allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i1231004240.html ale ten za 110 chyba juz jakos inaczej odstaje mój faworyt : http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-wzor-rs4-spoiler-na-klape-i1236883286.html myslalem nad czyms takim w b7 ale doszedlem do wniosku ze chyba raczej nie b7 ladne jest bez zadnych "udziwnien"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak cos to ja tez sluze pomoca ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jak mogę go sobie ściągnąć od tak ? zapodaj jakiś link do tego a ja zaraz "ssam" http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-nod32-antivirus.html ssij. potem już w programie musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło. (kliknij na ikonkę i wciśnij ctrl+U) tutaj masz ich pełno: http://serialnod32.blogspot.com/ kiedys mialem noda ale co chwile wyskakiwalo mi ze nieprawidlowa nazwa uzytkownika i haslo wiec zabralem sie z bitdefenderem i nie zaluje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
blokowac nie blokowac od 2 lat mi tylko dni ubywa a zostalo mi jeszcze ponad 13k dni