Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek to co bylo? tylko przekodowales? [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 11:56_________________________________________________ ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny Decks o 21 to juz po nas (kierowcach :gwizdanie: ) tylko zimne posagi zostana ale mam nadz ze atmosfera bedzie goraca ale sprobowac zawsze mozna ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale kolo poszedl po bandzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze bedziesz jechal czy juz nie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam po powrocie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja pierw musze te zimowki kupic :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja z zimowkami jeszcze sie wstrzymam hehe, dzis znow podjalem probe przejscia badan okresowych - okazalo sie ze pani dr wziela sobie wolne :gwizdanie: jutro znow o poranku wstawac no i pomalu sie przygotowuje psychicznie do pracy z utesknieniem czekajac na weekend 2x 16h
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam pany w ten piekny poranek?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o poranku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana przed robota mialem dzis isc na badania okresowe ale zaspalem, przyjechalem na 10 to juz kolejka na pare godzin a do roboty wypada isc...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taaa ... albo jeszcze "jesteś" w robocie :gwizdanie: w robocie niestety nie mam internetu w komputzerze ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mialem zostac do 2 ale watownica sie zepsula a wata szklana byla potrzebna wiec nie bylo co robic..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W takim wzorze ma Miron felgi tylko w rozmiarze 19". Jak chcesz zapodać 18" to obowiązkowo inny zawias, min. z S-line, bo auto jak koza będzie stać Co do ET35, to leżą prawie idealnie, jedynie przód może wystawać jak będzie za szeroka felga. Natomiast ET45 jest OK (ja takie mam) tylko na trzeba zapodać dystanse, poza tym nie chlapie tak po drzwiach z przodu, bo felga jest trochę schowana [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 14:22_________________________________________________A badboy ma zderzak do malowania, bo się za bardzo wypinał i go taxi przytarło :gwizdanie: nad zawiasem sie juz tez zastanawialem hehe a to znow koszta... znow mnie czekaja 16 godzinne szychty w robocie :naughty:jak sie uda to przez zime zaloze zawias s-line i na wiosne nowy felunek a na lato pewnie wirus
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mialem nigdy 18 ale sam chce powoli zmienic... przeskok z 15 na 17 to masakra i teraz mam zimowki na 16' a letnie 17.. slyszalem ze miedzy 17 a 18cali nie ma prawie roznicy.. ale to tylko slyszalem trzebaby to kiedys sprawdzic obecnie mam 16 wiec sam wiesz... te 16 to na zimowki beda a na wiosne kupuje nowe 18 z nowymi oponamii chce tak dobrac zeby sie felunek zrownal z linia karoseriia zeby nic nie ocieralo a jeszcze co do spota, byc moze wyrobilbym sie na 20 ale to bede dzwonil czy jeszcze jestestescie czy juz po spocie bedzie i wrazie co dojade a teraz poki co czas na mnie do pracy 12h... :gwizdanie: narazie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko pytanie czy 18 czy 17... 18 kox ale czy na nasze drogi?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wzor mam taki obrany, mi sie podoba... http://allegro.onet.pl/nowe-felgi-audi-rs6-new-18-cali-5x112-raty-i1279142669.html no i wlasnie nie wiem jakie et wybrac bo w tych sa 35 i 45 bodajze do wyboru a co do tenneco, zawodow nie ma, idzie zima chce zarobic na zimowki i takie tam drobne hehe
-
[INNE] Problem z odpaleniem na gorącym silniku
Witam, jest pewien problem, otoz samochod brata Audi A3 na zimnym silniku zapala bez problemu, natomiast jesli silnik sie zagrzeje po przekreceni kluczyka nim odpali kreci rozrusznik okolo 10-15 sekund, z czym moze byc problem, wiem ze to forum A4 ale nie ma sensu rejestrowac sie na innych forach w celu jednej sprawy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze dzis do czwartku po 12h na rozgrzewke hehe[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 12:05_________________________________________________z innej beczki... ilu calowe felgi kupic... caly czas mnie korci na 18" ale czy to na nasze drogi bedzie dobre... no i jakie ET....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed robota na najblizszym spocie mnie nie bedzie nieststy, sobota i niedziela po 16h bede robil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na widlaka moze byc ciezko, na operatora maszyn/spawacza od razu biora ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie a zarazem przed robota za 5,5h wstaje i do roboty wio... pozniej weekend do 6 rana i na 16h do roboty...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe 10 sie pomalutku zbliza $$
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak ze dzis na noc do pracy, jutro na 14 a w niedziele na 6