Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gracia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gracia

  1. Mario widziałam ten środek bmw co ostatnio wrzuciłeś i... Wolę granatową ibizę
  2. SKODA To jest opcja nr 2 :-) Z a3 tak jak Pucek pytał ciężko o 5 drzwi, ta ibiza co wkleiłeś (granatowa) super opcja!
  3. Oglądałam, w tej cenie I... masakra, a wydawałoby się, że masz gust co do samochodów
  4. Tak oglądam te Wasze propozycje i chyba wolę ibizę Pucek trochę przesadził pisząc, że po corsie wszystko będzie dobre. Jakieś tam wymagania mam, te auto musi wyglądać
  5. Ja też osobiście dziękuję za wczorajszy wieczór - dzięki moim osobistym bodyguardą
  6. Hahaha... jednak b7 jest lepsze od mojej corsy:slina:
  7. ja tu wszystko kontroluję
  8. ja jestem wierna mojej małej turkusowej Corsie...
  9. GRZESIU chyba musimy sobie porozmawiać:baseball:
  10. Panowie.... Gdzie znajduje się jakieś fajne miejsce na wypicie browarka w okolicach Marszałkowskiej??
  11. http://moto.gadu-gadu.pl/5736078950908611459/tuning--audi-a6-przerobione-na-a9?utm_source=gg&utm_medium=main ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------
  12. Teraz to na pewno Miron ma rację...
  13. uwierzyłeś!!!!! A ja tylko zażartowałam.... PRZEPRASZAM
  14. yyyyy.... chyba w to nie uwierzyłeś
  15. No czy ja wiemczy przesadza, patrząc na Ciebie........
  16. Źle mnie zrozumiałeś, to, że ja sprzątam albo mama nie oznacza, ze przed sprzątaniem "brakuje tam tylko nasrać i rowerem pojeździć":facepalm:
  17. Tak, teraz w sobotę z okazji moich urodzin, pierwszy raz od kiedy do Ciebie jeżdżę
  18. Spokojnie do 2 lat nam jeszcze trochę brakuje, poza tym ja mam na niego sposób:whistling: ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Jeżeli chodzi o prezent.... Lepiej nie mógł trafić i nie sa to patelnie:facepalm:
  19. No co Ty Miron, z normalnym to za wielka nuda w życiu. Wiesz ile teraz mam atrakcji:decayed:
  20. Nie jeszcze nie:grin::grin:
  21. Dzięki Mario.... i ty myślisz, że on tak na serio, przecież on wpadł jak śliwka w kompot, już po nim:wink:
  22. Koleżanko... ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- No i również dziękuje, ale chyba musisz odświeżyć info:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.