Treść opublikowana przez gracia
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Każdy musi od czegos zacząć. Dzisiaj to legenda...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
hmm
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
mam nadzieje że konkurs nie tylko dla Panów:p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki, dzieki przyjade na spota ciekawe kolo ktorego bede mogla zaparkowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nonono bez takich!! Nie rozpijajcie mi mężczyzny [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:38_________________________________________________ :oklaski: Tylko w tym WORDzie jeszcze przez rok będą się zastanawiać co zrobili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Dzięki :doh1: :doh1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie chwaląc się witam w gronie kierowców :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Chudy dzisiaj wyjątkowo będzie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: Chciałam przypomnieć, że też miałam coś podobnego rok temu obiecane:) to ja ci dam poupalac swoim magicznym 1.6 T+Q :polew: :polew:a ja wezme Astre Tylko ja bardzo lubię miski olejowe:) z dziurami :decayed: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:00_________________________________________________żeby nie było że nie ostrzegałam[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:00_________________________________________________ trzeba było nie pic na okrągło wódki to byś sie przejechała , ale ja nie bede dziewczyny z 3-4 promile we krwi w auto ładował Jakie 3-4 na tyle trzeźwa byłam, że potrafiłam powiedzieć sobie nie, bo bez prawka to ryzyko
-
Spoty Katowice i okolice
Witam chorzów a nie Rybnik ? JESZCZE nie :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Powiedziałam Katowice a nie Knurów
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Katowice
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: Chciałam przypomnieć, że też miałam coś podobnego rok temu obiecane:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Mario ty nawet o klubowicza nie pytaj...
-
Spoty Katowice i okolice
Basiu! Wszystkiego najlepszego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet ja głos oddałam:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________Po dluzszym zastanowieniu stwierdzam ze raczej juz sie od tych "pamieciowek" odzwyczail :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Lepiej bym tego nie ujęła :hahaha:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek wszystkiego naj....:-*
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już i tak wszyscy po Tobie tu jadą więc chciałam być delikatna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to są te dwie wiadomości których nawet nie czytałam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ja za to bedę miała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota i przede wszystkim Seves za jadzę :kox: :kox:- Spoty Katowice i okolice
Jakiś sprzęcik AGD? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE