Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gracia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gracia

  1. Poczekaj, aż Poziek wróci na prerie bo on robił zdjęcia i kamerował No to chyba za dużo zdjęć nie będzie miał :tongue4:
  2. Pucyków, Jacyków, Szaliczek może sonda :polew: :polew:
  3. Potwierdzam, nie dosyć, że lądował telemarkiem pod Krokwią to jeszcze w samochodzie tak nawijał, że go język rozbolał :polew:
  4. Ale co to za zycie :kox:
  5. My też już w domu, Dzięki wszystkim za towarzystwo w doli i niedoli :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. Adrenalina ok 17:30 na ul.Stawowej
  7. Ja standardowo, jeżeli rodzeństwo dopisze :gwizdanie: Monia tez ma być
  8. masz cos do linoleum, pamiętaj że to była na własne zyczenie :gwizdanie:
  9. kto by pomyślał że akurat na ciebie padnie :) Przynajmniej jakiś "ładny" akcent w tak ważnej dla SK chwili [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________ jak totek siądzie to nie ma sprawy
  10. ale co :tongue4:
  11. No to teraz juz pijemy
  12. TERAZ [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:15_________________________________________________udało się :yeee:
  13. Jeszcze nie
  14. Taka cisza przed burzą
  15. :oklaski: takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście Materialisto ty...... eeee jak już, to od klubowiczów po ćwiartce a od klubowiczek po całuśnym całusie :gwizdanie: A co na to Twój HAREM
  16. Cicho bo znowu doniosę bratu
  17. jak ci sie nudzi to wez umyj gary czy cos posprzataj w domu, rozerwiesz sie troche Propozycja całkiem fajna, ale po głębszym zastanowieniu jednak podziękuje
  18. No niestety za dużo spędzam z nim czasu, pewne nawyki mimo woli mi zostają
  19. wydaje ci sie
  20. przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy po robocie ale szajba...myślałem że znów ta menda Krolu namieszał w moim poście, a tu po prostu jest zamiast c h u j to penis [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________gracia co tu mieszasz Jaaaaaa o co Ty mnie podejrzewasz, ja z nudów was tylko obserwuje ;(
  21. I tak Ci nie ładuje, daleko nie odjadą :polew: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________A tak w ogóle to podobno dzisiaj jakiś Dzień Mężczyzn :> więc.. Wszystkiego najlepszego
  22. Ja tez sie dzisiaj przywitam
  23. Proszę jaki romantyk :> Dzieki [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:36_________________________________________________ A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie: Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________ Coś się nie podoba
  24. A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie: Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam
  25. Oooo, Ania, wszystkiego najlepszego Wow, czyli awansowałam na kobietę i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.