Treść opublikowana przez gracia
-
Spoty Katowice i okolice
Coś w temacie dla przyszłych rodziców [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________w sumie dla obecnych też
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wkurzyłam się ide na prawko i kupuje :audi:z wami inaczej sie nie da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie ja też, ja nie wiem wszystko przez ta ESe :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To jest jawne wykorzystywanie pozycji i spamowego dorobku mojego brata nie wiem czy mogę sie na to zgodzić
-
Spoty Katowice i okolice
aaaa to nie wiedziałam, ze to cos innego
-
Spoty Katowice i okolice
to dziwne bo ja widziałam te "graty"
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękuje :>
-
Spoty Katowice i okolice
Kto... Ja.... nie, po prostu za dużo z wami przebywam,
-
Spoty Katowice i okolice
No tak ale ile można czekać do następnej okazji!
-
Spoty Katowice i okolice
Taaaak piliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ok, to w tym roku też się napijemy (nie wiem czy aż tyle, bo potem znowu zapomnę i znowu będziemy musieli pić) ale coś się napijemy
-
Spoty Katowice i okolice
NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk: Dziękuje, ale tu chodzi o picie No spoko, spoko. Ogólnie życzenia złożyłem bo dopiero teraz się dowiedziałęm o Twoich urodzinach. A co do picia to cza było Nas zaprosić. P.S. Wypijemy jeszcze. Luz, nie chwaliłam sie tym mozesz nie wiedzieć, ten jeden raz wybaczam I ciebie też trzymam za słowo
-
Spoty Katowice i okolice
NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk: Dziękuje, ale tu chodzi o picie [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________ Frajerzy........ Ja bym się z miłą chęcią z tobą napił no ale..... Odbijesz sobie w zatorze a Ja z tobą Ok zapamiętam (mam to teraz na piśmie) Bo nie pamiętam dokładnie ale rok temu za dużo razem nie popilismy
-
Spoty Katowice i okolice
jak to nie ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no nie mam z kim ;( Olali mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Ale wy nudni jesteście tylko o piciu gadacie, a jak jest impreza to nie ma chetnych :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189734.0
-
Spoty Katowice i okolice
siema z wieczora Wybiera się ktoś w końcu do tego Krakowa w niedziele??
-
Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego naj....
-
Spoty Katowice i okolice
I grill pewnie też:P
-
Spoty Katowice i okolice
Jeden usuwa drugi psuje... u nas to rodzinne.
-
Spoty Katowice i okolice
he ja tylko sprzątam gotowanie zostawiam mojej daje rade jeszcze przy garnuszkach stać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________ To dobrze że jeszcze dosięga i brzuszek jej nie przeszkadza
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Byś w końcu jakieś filmiki powklejał na forum, ile można czekać
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Panowie i Panie co tu tak pusto
-
Spoty Katowice i okolice
niektórzy poszaleli z twórczością