Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam czepiacie się pisałem na telefonie ze słownikiem T9 nie raz słownik podpowiada głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

No maruda, ja bagażnik odkurzyłem :decayed: a Ty zdjęć dalej nie masz:facepalm:

DSC00134a.jpg

Środeczek też obleciałem specyfikami:decayed:z nudów, nie przyszły graty na nowe mody:facepalm:

DSC00135a.jpg

DSC00136a.jpg

DSC00138a.jpg

I przy okazji okazało się że jakaś piz.....a przywaliła mi chyba swoimi drzwiami przy otwieraniu i jest kuku:facepalm:

DSC00141a.jpg

Reszta wygląda ok:wink:

DSC00144a.jpg

DSC00146a.jpg

DSC00147a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wgniotka na dachu to od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jaki jest rozmiar tych alusów i jakie mają ET :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wgniotka:grin:chmurki się odbijają:decayed:dach jest 100%ok.

Alusy 18cali a ET jeśli dobrze pamiętam 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem. :grin: Byłem ciekaw po jakim czasie odpiszesz / ile zajmie Ci nerwowe sprawdzenie dachu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wgniotka:grin:chmurki się odbijają:decayed:dach jest 100%ok.

Alusy 18cali a ET jeśli dobrze pamiętam 45

dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem. :grin: Byłem ciekaw po jakim czasie odpiszesz / ile zajmie Ci nerwowe sprawdzenie dachu. :grin:

Sypiam spokojnie mam ubezpieczenie, nie ma potrzeby sprawdzania dachu co 5 minut:grin: co najwyżej ptaszysko może nasrać:wink:

A tak na marginesie kiedyś mi ptaszysko nawaliło na maskę, zmyłem w miarę szybko (leżało około godziny) i lakier pod gównem się pomarszczył:facepalm:

Dopiero po polerce zeszło, takie teraz robią super lakiery:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 22:02 ----------

Po wielkich bólach doszła dziś mała paczuszka:wink:

20140521_180414.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo spoiler. Ale tez na icka stawiam. 3.0tdi, czy BiT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadujcie dalej, jak na razie .......pudło :grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Przyznam szczerze że też byłem zaskoczony wymiarami opakowania do tego czegoś:shock3:

20140521_184317.jpg

20140521_184336.jpg

No i dodatkowo jeszcze przyjechał przełącznik do ESP więc mogę się zabierać za ADS:decayed:

20140521_184426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie kiedyś mi ptaszysko nawaliło na maskę, zmyłem w miarę szybko (leżało około godziny) i lakier pod gównem się pomarszczył:facepalm:

Dopiero po polerce zeszło, takie teraz robią super lakiery:facepalm::facepalm::facepalm:

Może takie ptaki latają w NL ? :naughty:

Tak jak griga-st obstawim kota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżwy? Ori? :grin:

Łyżwy do bobsleja :wink: ORI:decayed:. Łyżwy założę w wakacje, tutejsi lakiernicy :facepalm::facepalm::facepalm: zjebutali mi tylny zderzak więcej nie dam się zrobić.

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

A tak na marginesie kiedyś mi ptaszysko nawaliło na maskę, zmyłem w miarę szybko (leżało około godziny) i lakier pod gównem się pomarszczył:facepalm:

Dopiero po polerce zeszło, takie teraz robią super lakiery:facepalm::facepalm::facepalm:

Może takie ptaki latają w NL ? :naughty:

Tak jak griga-st obstawim kota :wink:

Kot się cieszy że wszyscy na niego stawiają:grin:

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 23:09 ----------

No to oficjalnie po wielkich bólach związanych z zanikiem mózgu w dniu dzisiejszym na pokładzie pojawił się ADS:decayed:

20140525_141207.jpg

20140525_141223.jpg

20140525_150359.jpg

20140525_152129.jpg

20140525_152456.jpg

20140525_153851.jpg

20140525_200019.jpg

Niestety zbrakło mi już czasu na przetestowanie:facepalm:zrobiłem tylko rundkę po dzielnicy, ogólnie czuć różnicę, największą między trybami comfort i dynamic.

Na comfort kiera chodzi leciutko a gaz jest lekko mułowaty, na dynamic kiera sztywnieje jak zdrowemu chłopu a gaz robi się bardziej czuły:decayed:

Jutro zrobię lepsze testy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie w tej kostce 4 pin to fioletowy dlaczego tak ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale wyczytałem na Holenderskim forum że w niektórych A4 były kable żółto-fioletowe i u mnie akurat taki jest:shock3:

U mnie wszystko jakieś inne jest, w sumie auto przejściówka, najzabawniejsze jest to że wszystkie samochody jakie miałem to były przejściówki z modelu na model lub inny lift.

Sporo gratów jest już z liftowej A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np jakie graty ? pytam z ciekawości bo nawet nie wiedziałem że tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie podłokietnik pod składane lusterka z audi 2009 rok (z dziurką do podświetlenia składania luster) i po rozebraniu się okazało że ja mam już liftowy i ten ma inne mocowania i nie da się go wpiąć w górną część podłokietnika:facepalm:

Skończyło się na wywierceniu dziurki, a tamten podłokietnik jak ktoś chce to mam do sprzedania:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to teraz mnie zdziwiłeś :) ja też kupiłem i jeszcze nie przekładałem :) teraz nie wiem jaki mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...