Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

No to może być różnie :decayed: tam są inne przetłoczenia i brakuje jednej dziury w którą wchodzi zapinka i ni cholery nie pasuje.

Poza tym zapięcie na samej górze nad przyciskami jest inne z tego co pamiętam.

Kombinowałem chyba z pół godziny jak to złożyć i jak się przyjrzałem obydwu pierdołom jak leżały na stole to stwierdziłem że nie ma sensu tego przerabiać szybciej było wywiercić otwór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz numer tej rączki polift ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz numer tej rączki polift ?
Polift siedzi w samochodzie więc nie mam pojęcia jaki numer musiał bym zajrzeć.

Przedliftową mam w domu i ta ma numer 8K1867171 i tu nie wiem czy B czy C bo widać B a na nim wybite jest też C (tak jakby ktoś później walnął numeratorem C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z numerem B więc powinno podejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypnij sobie osłonę od spodu podłokietnika i sprawdź czy da się spiąć z tym drugim podłokietnikiem.

Żeby zobaczyć numer tego co mam na aucie to musiał bym rozbierać cały boczek bo numery są bite od tyłu, a tego nie chce mi się wcale robić:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Na tym przedliftowym numer na fotce

20140525_231701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro będę wygłuszał ostatnie drzwi właśnie od kierowcy więc będę przekręcał rączkę przy okazji :) okaże się

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Chyba mam to samo :) dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było więc pora odświerzyć wątek. :)

Długo nic się nie działo bo niestety nie było czasu na dłubanie, a że teraz urlopik to coś się będzie działo.

Na początek napadłem miszcza WRClaguna i tak o to dziś namodziliśmy :decayed: mówię MY choć Grześ się produkował a ja dotrzymywałem mu towarzystwa :grin:

Na pokład wleciały poliftowe LED-NEON :banan:

t74ankez.jpg

rk9f2k69.jpg

c23mvsd3.jpg

nns3uyxf.jpg

37nprgt6.jpg

qgc8wi9i.jpg

owt8sv78.jpg

Podziękowania dla chłopaków za dobrą robote i miłą atmosferę :hi:

Oczywiście po robocie koniecznie trzeba było odwiedzić Strzechę :wink:

5woxg4n4.jpg

Polecam karkóweczkę :kox:

pv7ncekb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy robią robotę :P myślałem że już dawno na aucie się wożą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny wygląd zegarów :naughty: co dalej z tyłem idziesz w lift ?

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lift sobie odpuszczam, tył poliftowy jeszcze mi się nawet podoba, natomiast poliftowy przód osobiście uważam za totalna porażkę, no ale to moje zdanie każdy lubi co innego.

Na razie będe powoli kompletował zewnętrzny S-line

P.S. Z pierdołek wpadła siatka do bagażnika

ukzvzopp.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi trzeba wymieniac stelaz licznika przy tym modzie ? są jakieś problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, wymieniasz tylko obudowę licznika i ramki te od A5 są innaczej wyprofilowane

z problemów to tylko to że ramkę po lewej stronie trzeba bylo troszkę podszlifowac z tylu bo nie chciala się za kliknąć w kratce wentylacyjnej. Poza tym to 30min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak się spodobało to jeszcze kilka fotek :grin:

tc7dhany.jpg

ybx5hs64.jpg

ipsfmu4y.jpg

Oczywiście jak to na piano black kurz osiada z prędkością światła i widać każdego odbitego palucha :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie podobają mi się te zegary kompletnie ale jeśli Tobie się podoba to gitara dla mnie kompletnie nie pasują do tego auta wyglądają jak z kosmosu nie do tego typu auta ale gratulację pomysłu , pozdrawiam poza tym auto bardzo ładne i mody inne na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie podobają mi się te zegary kompletnie ale jeśli Tobie się podoba to gitara dla mnie kompletnie nie pasują do tego auta wyglądają jak z kosmosu nie do tego typu auta ale gratulację pomysłu , pozdrawiam poza tym auto bardzo ładne i mody inne na duży plus

Kwestia gustu ...

Dla mnie ramka z A5 jest o wiele ladniejsza niz z A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem gusta są jak d*pa każdy ma inną :wink:

Ja osobiście uważam że te zegary są o 1000% lepsze niż oryginalne szaro-srebrne paskudy jakie serwuje OOOO :facepalm: każdy robi to co chce :decayed:

Gratulacje należy składać chłopakom co robili te zegary wcześniej ja tylko pomaupowałem :wink:

Na pokład perełki zawitały listwy progowe S-line :banan: małe gówienko a robi dużą robotę muszę powiedzieć

ni9dwxys.jpg

y47eyauq.jpg

dn8h2e2w.jpg

pet9isga.jpg

Tak całkiem z nudów wpadły tez głośniki wysokotonowe w drzwiach przód i przerobiłem blendy (metodą z siateczką)

wndth6ru.jpg

weufg2h7.jpg

skezcok6.jpg

gqrq2v72.jpg

u6zm36ew.jpg

Zakupiłem też neon do zainstalowania w uchwytach na kubki no i zrobiłem dzisiaj przymiarkę i :facepalm:

Totalnie mi się nie widzi kolor tego neonu, światło ogólnie jest fajnie stonowane ale k....a nie ten kolor co reszta.....no i teraz nie wiem pchać to czy nie :(

8uc4cr3a.jpg

sb7d8ehu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie z modami lecisz. autko wygląda :thumbup1:

co do neonu na kubki też się nad tym zastanawiałem. kwestia gustu ale uznałem że za dużo tych fajerwerków :facepalm: . ale Twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...