Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś zgodnie z przepisami jechał to by wirów nie było w baku xd

Taaaaaa yhy na pewno :polew: tak się w ogóle da :wink: chyba nie po to się audi kupuje :grin:

Tablice NL to sie radarów nie boi xd ( o pensji NL nie wspomne xd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to na Malediwach :decayed: ale ta gratisowa Holenderska pensyjka to mi nie wystarczy na przeprowadzkę :):wink:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak w ogóle klekota nie kupiłeś? Bo klekot? ;) jak takie traski robisz to jednak troche $$ zostaje w kieszeni. Chyba że rzadko robisz taki dystans...

Trzeba bardziej kochać familie i częściej jeździć to klekot się będzie opłacał ;)

Z modów które zrobiłeś to zdecydowanie na "+"

-neon tył :kox: (jak żona przełknie ostatnie mody czyli za rok;) to pewnie się zdecyduję ;) )

-chromy w przyciskach

-chrom w grillu (kto bogatemu zabroni :P)

-rotor, ale moim zdaniem w PL mocno zdewaluował się ;) i mój zdecydowany typ to 8T0 601 025 H

-ramki w zegarach z A5

jeszcze palinij sobie kominy a'la WRClaguna i będzie malina :D

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak w ogóle klekota nie kupiłeś?

Utrzymanie klekota w NL jest drogie :) podatek za benzyniaka 229 € kwartał, za klekota 421 € kwartał, dodatkowo czym więcej kilometrów rocznie tym droższe ubezpieczenie :facepalm:

żeby klekot mi się opłacał musiał bym dużo jeździć 40kkm przez rok minimum, teraz robię nie więcej niż 18kkm

Takie były przemyślenia przedtem, teraz na pewno wziął bym diesla (3TDI) bo mam tez busa na firmę więc koszty paliwa spokojnie wpuszczam i wtedy to mi się opłaca.

Trzeba bardziej kochać familie i częściej jeździć to klekot się będzie opłacał

Tu już nawet nie o familie chodzi :wink: jak się chce modzić to i ciężko pracować na to trzeba, nie wiem dlaczego ludzie myślą że jak się wyjedzie za granicę to tam już wszystko za darmo dają :facepalm:

Z modów które zrobiłeś to zdecydowanie na "+"

-neon tył :kox: (jak żona przełknie ostatnie mody czyli za rok;) to pewnie się zdecyduję ;) )

-chromy w przyciskach

-chrom w grillu (kto bogatemu zabroni :P)

-rotor, ale moim zdaniem w PL mocno zdewaluował się ;) i mój zdecydowany typ to 8T0 601 025 H

-ramki w zegarach z A5

Rok się jeszcze nie skoczył, jeszcze mam kilka dni na kilka fajnych modów :naughty::wink:

jeszcze palinij sobie kominy a'la WRClaguna i będzie malina :D

Temat do przemyślenia ale już nie na ten rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rok się jeszcze nie skoczył, jeszcze mam kilka dni na kilka fajnych modów :naughty::wink:

Pochwal się, może coś podłapię ;) Albo coś mi opylisz;)

strasznie za te diesle was punktują w NL, nie wiem za co one takie opodatkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie za te diesle was punktują w NL, nie wiem za co one takie opodatkowane.

Podobno bardziej zanieczyszczają :wink: poza tym więcej ważą a tu się płaci od wagi pojazdu + rodzaj paliwa + opłata środowiskowa i tu każdy land ma inną opłatę, akurat tak wyszło że mój land najdroższy :facepalm:

Pochwal się, może coś podłapię

Na pewno podłapiesz bakcyla na taki modzik :wink: fotki wieczorem :)

rotor, ale moim zdaniem w PL mocno zdewaluował się ;) i mój zdecydowany typ to 8T0 601 025 H

Te fele tez są spoko :) jak mi sie znudzi Rotor to zmienię właśnie na te :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi ze pieniądze za darmo dostajesz.

U mnie w robocie pracuje się 168 godz w miesiącu. 8 jest bezpłatne wiec zostaje 160. 7 dni pracy na 3 zmiany. Po siódmym dniu (nocce) 2 dni wolnego z czego polowe pierwszego przespisz. Raz w miesiącu wypada weekend wolny+poniedziałek. Jeżeli jest święto to płacą dodatek świąteczny.

W takim systemie zarabiałem 1.8-2.2k w zależności ile dni roboczych wypadało i ile świąt.

Przeszedłem na 1 zmiany. Godziny te same. Weekendy wolne. Każde święto bezpłatne. Nawet jak wypadnie w weekend to odrabiają to w tygodniu i tez bezpłatne. 1.6-1.8k zł mimo że podnieśli mi stawkę prawie 3 zł

Możesz teraz porównać (nie musisz pisać) jaka różnica w zarobkach.

Dla porównania. Znajomy z Holandii na czysto przywozi ok 30k+. Ja tyle zarabiam brutto... i na wstępie oddaje 1/3 do państwa.

Edytowane przez nYgus9928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi ze pieniądze za darmo dostajesz.

U mnie w robocie pracuje się 168 godz w miesiącu. 8 jest bezpłatne wiec zostaje 160. 7 dni pracy na 3 zmiany. Po siódmym dniu (nocce) 2 dni wolnego z czego polowe pierwszego przespisz. Raz w miesiącu wypada weekend wolny+poniedziałek. Jeżeli jest święto to płacą dodatek świąteczny.

W takim systemie zarabiałem 1.8-2.2k w zależności ile dni roboczych wypadało i ile świąt.

Przeszedłem na 1 zmiany. Godziny te same. Weekendy wolne. Każde święto bezpłatne. Nawet jak wypadnie w weekend to odrabiają to w tygodniu i tez bezpłatne. 1.6-1.8k zł mimo że podnieśli mi stawkę prawie 3 zł

Możesz teraz porównać (nie musisz pisać) jaka różnica w zarobkach.

Dla porównania. Znajomy z Holandii na czysto przywozi ok 30k+. Ja tyle zarabiam brutto... i na wstępie oddaje 1/3 do państwa.

Kolego ja wcale nie dyskutuję, zarobki są większe ale i wydatki też,ja wydaję na opłaty, ubezpieczenia i inne pierdoły 50% tego co zarabiam, różnica jest taka że stać Cie na normalne życie, hobby i jeszcze coś się uda odłożyć :)

Tylko wielu ludzi podchodzi do tego w ten sposób, że jak ktoś wyjechał to już nic nie robi a pieniądze rosną na drzewach, niestety tak nie jest.

Dla porównania Twoich godzin pracy - ja pracuję 240 godzin miesięcznie i nie wliczam w to godzin które muszę spędzić za komputerem zajmując się administracją. Wykonuje pracę fizyczną 10godz 6 dni w tygodniu.

Więc tak szczerze mówiąc takie hobby jak modzenie w swoim aucie to naprawdę odskocznia od codziennej rzeczywistości, taki bonus (nie za darmo rzecz jasna :wink: )

A jeśli Twój kolega faktycznie zarabia 30k na miesiąc to ja chętnie się z nim zamienię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz na swoim?

30k+rocznie xd.

No mam alergię na pracowanie u innych :grin:

Już myślałem że miesięcznie :decayed: wielu ma tak że opowiada niestworzone historie jak to zarabiają po 8tyś € na miesiąc a potem się okazuje że mają najniższą krajową :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Na swoim robisz ile się da bo inwestujesz w siebie. A tak jak u mnie przy 3000 pracowników robisz swoje i do domu. W tamtym roku 212 godzin nadgodzin miałem zrobione w 2 miesiące. Później wypłacali mi to pół roku bo ie mogli na raz ... ale wypłata miesięczna była dobra :)

Edytowane przez nYgus9928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest temat rzeka, musiało by wiele flaszek pęknąć żeby wszystko obgadać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeki nie zatrzymamy :) a flaszeczka zawsze mile widziana niezależnie od okazji, a wtedy wiadomo ile tematów do obgadania ( chyba, że stypa ) :)

btw super fura. Dlaczego nie brałeś 211ps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na to spalanie i nie wiem którą wersje wybrać ;/

griga-st masz 211 wersje z tego co po oznaczeniu widze( gdzie temat!?:) Jak u was ze spalaniem? Schodzicie poniżej 10 czasem? :)

Edytowane przez nYgus9928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam ciężką nogę i dużo po mieście jeżdżę, najlepszy wynik jaki osiągnąłem to było 8l ale boziu kochana co ja się wynudziłem wtedy :facepalm:

Cała frajda żeby te konie sobie pobrykały a nie tylko patrzeć czy za dużo nie wypiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Cała frajda żeby te konie sobie pobrykały a nie tylko patrzeć czy za dużo nie wypiły :)

popieram , nie ma co patrzeć ile łyka a za to jest niezła frajda jeszcze jak włączy się tryb S :D i Quattro

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...