Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesz się że Ci nie umyły samochodu gąbką do garnków jak mojemu znajomemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka gąbka to ja sobie kiedyś sam w oplu drzwi wypucowałem :facepalm: :facepalm: brud nie chciał zejść a zmywaczkiem bez problemu :facepalm: :facepalm:

No cóż lakiernik się cieszył ze mnie straśnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka gąbka to ja sobie kiedyś sam w oplu drzwi wypucowałem :facepalm: :facepalm: brud nie chciał zejść a zmywaczkiem bez problemu :facepalm: :facepalm:

No cóż lakiernik się cieszył ze mnie straśnie :grin:

Potwierdzam. Patent z gąbką do garów 100% sprawdzony . Myślałem że padnę :grin: jak ojciec w swoim CC wytarł lakier w kilku miejscach na masce :grin::grin::grin: Ale szły panie lekkich obyczajów.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż człowiek się uczy na błędach ..........tylko dlaczego na swoich :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak płaczecie nad tym lakierem. Auto jest do jazdy a nie zeby z niego jeść. Btw moje dzieci mają zakaz wchodzenia do Audi i nie woże ich nigdzie bo zawsze pozniej w aucie jest taki chlew ze az wstyd ze w takiej furze mozna do tego dopuscic. A po przygodzie jak mój mały synek bawil sie w garazu w kierowce i postawił klocka na siedzeniu to k.....wa kupilem drugie auto (powaga) i do Audi nie ma nikt wstèpu juz , zona i dzieci niech se robią burdel w drugim samochodzie :)

A od mojego avanta wara. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak płaczecie nad tym lakierem. Auto jest do jazdy a nie zeby z niego jeść. Btw moje dzieci mają zakaz wchodzenia do Audi i nie woże ich nigdzie bo zawsze pozniej w aucie jest taki chlew ze az wstyd ze w takiej furze mozna do tego dopuscic. A po przygodzie jak mój mały synek bawil sie w garazu w kierowce i postawił klocka na siedzeniu to k.....wa kupilem drugie auto (powaga) i do Audi nie ma nikt wstèpu juz , zona i dzieci niech se robią burdel w drugim samochodzie :)A od mojego avanta wara. Amen.

Prawidłowe podejście! Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak płaczecie nad tym lakierem. Auto jest do jazdy a nie zeby z niego jeść

Bo dopiero montowałem nowy bumper i cały przód był przepolerkowany i po prostu wk....ić się można jak trzeba to samo znowu robić :facepalm:

moje dzieci mają zakaz wchodzenia do Audi i nie woże ich nigdzie bo zawsze pozniej w aucie jest taki chlew ze az wstyd ze w takiej furze

A co Ty tak płaczesz nad tym środkiem przeciez jest do jeżdżenia i siedzenia a nie żeby z niego jeść :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się zrobił kącik pomysłowości dzieciaków vs wasze samochody :wink:

andy musisz się cieszyć że to tylko kreda a nie cos innego piszącego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się zrobił kącik pomysłowości dzieciaków vs wasze samochody :wink:

andy musisz się cieszyć że to tylko kreda a nie cos innego piszącego :facepalm:

No wiesz kreda twarda w rękach bachora zrobiła swoje, tragedii nie ma ale co sobie pomarudzę to moje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się zrobił kącik pomysłowości dzieciaków vs wasze samochody :wink:

andy musisz się cieszyć że to tylko kreda a nie cos innego piszącego :facepalm:

No wiesz kreda twarda w rękach bachora zrobiła swoje, tragedii nie ma ale co sobie pomarudzę to moje :wink:

też bym marudził :wink: ale lepsza sama polerka niż malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie dziś w ASO maska idzie do lakierowania :facepalm: polerowanie nie pomogło

Właśnie poinformowałem sąsiadkę że będzie ją to kosztowało 500€ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kredy by miały te dzieciaki za 500 ojro gdyby się na malowaniu chodnika skończyło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie dziś w ASO maska idzie do lakierowania :facepalm: polerowanie nie pomogło

Właśnie poinformowałem sąsiadkę że będzie ją to kosztowało 500€ :wink:

No i co zakłada za te pincet ojro? :naughty: Grzesiek 3Gplus sprzedaje :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko idzie przez ubezpieczenie.....bezgotówkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka... Jak pomalują, to odrazu zakładaj folie 8K0071316. Inaczej dwa przejazdy do PL i będzie jak przed malowaniem.

Ja przez pierwsze dwa lata bawiłem się z tym oryginalnym korektorem, ale to nie ma sensu. Ten ori lakier jest miękki jak ch** Bobika :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękki i cienki niestety :facepalm: musze pomysleć nad tą folią.

zastanawia mnie czy trafią w kolor, bo akurat ten lakier jest cholernie trudny do dorobienia, a po numerze wychodzi dużo jaśniejszy od ORI.

Mój lakiernik na zderzaki dodawał sporo czarnego żeby wyszło to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po numerze wychodzi dużo jaśniejszy od ORI

To bardzo ciekawe co piszesz. Dwa lata temu malowałem w PL dokładkę blade na szary platinum. Kolor wybrany z palety RAL po numerze, miało być wszystko okej. Po trzech dniach okazało się ze d*pa- wyszło za jasne. Nie tylko w porównani do oryginału, ale tez do wzoru z palety. Oczywiście problem bo niby specjalnie komorę odpalał i farbę reklamował. Takie tam...

Z kolei malowałem w D listwy, lotkę i felgi oryginalnymi farbami vw i wyszło idealnie. Suma summarum nie drożej jak w PL...

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiery ORI są lakierami wodnymi (taki nakaz EU w ramach ochrony środowiska) natomiast ja malowałem zwykłymi śmierdziuchami i wnioskuję że stąd powstaje różnica, ale oczywiście to tylko moje domysły.

Dwa razy dorabiałem lakier i dwa razy trzeba było poprawiac po dobieraniu dolewając kilka kropel czystej czerni. Niestety ten kolor przy każdym świetle wygląda inaczej i po prostu ciężko jest pocelować :facepalm:

Ostatnie malowanko wyszło nam chyba najlepiej (zderzak przód) i ja osobiście nie zauważam różnicy w odcieniach :D

Dlatego mocno mnie ciekawi czy trafia za pierwszym razem, jak nie to na pewno im nie podaruję więc to może być dłuższa historyja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka... Jak pomalują, to odrazu zakładaj folie 8K0071316. Inaczej dwa przejazdy do PL i będzie jak przed malowaniem.

Ja przez pierwsze dwa lata bawiłem się z tym oryginalnym korektorem, ale to nie ma sensu. Ten ori lakier jest miękki jak ch** Bobika :kwasny:

A ma ktoś z Was założoną taką folię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...