Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

Mikro spocik :)

av2h7tp3.jpg

lsyq3zav.jpg

Kilka fotek nowego S-line bumperka i hebelków :)

wzxaw3mp.jpg

tw9qrlg9.jpg

bgniwa3l.jpg

5ubwi5c6.jpg

Opublikowano

Spis części jest tutaj Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

Oczywiście znam to niemal na pamięć :) Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo :wink:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin::ON:

No PANIE... na bogato :) Jeszcze tylko wisienki na tym torciku brakuje...... :oklasky:

Przodzik spoko, ale tak jak stoją obok normalny tył x2 i S-Line z tym dyfuzorkiem to bez porównania.

Opublikowano

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:




No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:


Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:


Zderzak już pod PDC :thumbup1:

Opublikowano

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:

Zderzak już pod PDC :thumbup1:

I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku

Opublikowano

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:

Zderzak już pod PDC :thumbup1:

I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku

Macie z pewnością rację co do bezpośredniego wtrysku LPG no ale akurat nie to miałem na myśli.... :eusathink::):thumbup1:

Opublikowano

ale akurat nie to miałem na myśli....

Najszlachetniejszym z paliw wydaje się być ciekły wodór. Jest błękitny! :grin:


Szanowny kolega testuje pewnie dzisiaj nowe hamulce :decayed: Spalanie wzrośnie jeszcze przy tym huraganie ;)


Chociaż z nowym przodem Cw powinien być lepszy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero dojechałem do NL, w niemczech wichura, w Bad Oyenhausen oberwało reklamę ze sklepu i rozbiła szybę w BMW stojącym tuż za mną na światłach :facepalm: FART że wcześniej wyprzedziłem tę BMkę :facepalm:

Opublikowano

Wieje strasznie już drugi dzień... Jechałeś czwórką od Rzeszowa?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie, Lublin-Radom-Pietrków-Łodź-a dalej A2 do Świecka


Jeeeest lotka :naughty::banan:

6gm5rgzy.jpg

tt6l6wyy.jpg

bjvss3eg.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Gratulacje :thumbup:

Wiela kupików taka wisienka?

Opublikowano

+10PS :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jedyne 130urków (z KW) i tylko 6 tygodni czekania :facepalm: ostatni raz kupiłem coś u makaroniarzy :facepalm:

Opublikowano

+10PS :grin:

:D

Opublikowano
  • Autor

No, a tak wygląda dziś moje auto k....wa!!! :facepalm:

ymebrkpx.jpg

pev6x85o.jpg

zzet3il3.jpg

Dzieci mojej sąsiadki urządziły sobie dzień malowania kredą po chodniku, auto tez zostało przyozdobione :facepalm:

Po umyciu niestety okazało się że maska nadaje się do polerowania :facepalm: :facepalm:

Why me?? :facepalm: :facepalm: nie mogły sobie wybrac innego samochodu?

Opublikowano

Może dostały zlecenie xd

Opublikowano

Wiem, :o jak musiałeś być wk.....ny :angry:. Pewnie każdy z nas ma tu je...la na punkcie swojej wychuchanej audiczki.

Ale wyobraz sobie, jak mnie się nogi ugięły kiedy ok 10 lat temu, jak jeszcze w Polsce był prawdziwe zimy a moja B5- tka była cała zasypana śniegiem..... Wychodzę z domu a tu.....

wówczas 5-letni syn mojego szwagra siedzi na sankach........................ na dachu mojej A4-czki :kwasny: i urządza sobie tor bobslejowy wyznaczony przez szybę i maskę :shock3::blink::cry:

W ostatniej chwili go złapałem no ale zderzak ,maska i szyba wyglądały jak by mały pociąg po nich przejechał. Myślałem że mu nogi z d...y powyrywam

Opublikowano

to ci smyki, dzieci to mają pomysły

Wysłany LG F60

Opublikowano
  • Autor

Bezstresowe wychowanie :facepalm: :facepalm:

No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana.

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Opublikowano

Bezstresowe wychowanie :facepalm: :facepalm:

No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana.

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Dokładnie bezstresowe......

Trzeba mieć fantazje dziadku... :decayed::decayed::decayed:

Masakra......

Opublikowano

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Element do malowania. Spolerujesz, a tysiąc € przeznaczysz na mody :naughty: .

Edytowane przez griga-st

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.