Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

Mikro spocik :)

av2h7tp3.jpg

lsyq3zav.jpg

Kilka fotek nowego S-line bumperka i hebelków :)

wzxaw3mp.jpg

tw9qrlg9.jpg

bgniwa3l.jpg

5ubwi5c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis części jest tutaj Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

Oczywiście znam to niemal na pamięć :) Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo :wink:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin::ON:

No PANIE... na bogato :) Jeszcze tylko wisienki na tym torciku brakuje...... :oklasky:

Przodzik spoko, ale tak jak stoją obok normalny tył x2 i S-Line z tym dyfuzorkiem to bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:




No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:


Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:


Zderzak już pod PDC :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:

Zderzak już pod PDC :thumbup1:

I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze w tym kolorze :jerk:

No akurat rodzaj paliwa ma niewiele wspólnego ze zderzakiem (na całe szczęście :wink: )

:facepalm: Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. :decayed:

Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? :grin:

A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna :naughty:

Zderzak już pod PDC :thumbup1:

I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku

Macie z pewnością rację co do bezpośredniego wtrysku LPG no ale akurat nie to miałem na myśli.... :eusathink::):thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale akurat nie to miałem na myśli....

Najszlachetniejszym z paliw wydaje się być ciekły wodór. Jest błękitny! :grin:


Szanowny kolega testuje pewnie dzisiaj nowe hamulce :decayed: Spalanie wzrośnie jeszcze przy tym huraganie ;)


Chociaż z nowym przodem Cw powinien być lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dojechałem do NL, w niemczech wichura, w Bad Oyenhausen oberwało reklamę ze sklepu i rozbiła szybę w BMW stojącym tuż za mną na światłach :facepalm: FART że wcześniej wyprzedziłem tę BMkę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Lublin-Radom-Pietrków-Łodź-a dalej A2 do Świecka


Jeeeest lotka :naughty::banan:

6gm5rgzy.jpg

tt6l6wyy.jpg

bjvss3eg.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne 130urków (z KW) i tylko 6 tygodni czekania :facepalm: ostatni raz kupiłem coś u makaroniarzy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a tak wygląda dziś moje auto k....wa!!! :facepalm:

ymebrkpx.jpg

pev6x85o.jpg

zzet3il3.jpg

Dzieci mojej sąsiadki urządziły sobie dzień malowania kredą po chodniku, auto tez zostało przyozdobione :facepalm:

Po umyciu niestety okazało się że maska nadaje się do polerowania :facepalm: :facepalm:

Why me?? :facepalm: :facepalm: nie mogły sobie wybrac innego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, :o jak musiałeś być wk.....ny :angry:. Pewnie każdy z nas ma tu je...la na punkcie swojej wychuchanej audiczki.

Ale wyobraz sobie, jak mnie się nogi ugięły kiedy ok 10 lat temu, jak jeszcze w Polsce był prawdziwe zimy a moja B5- tka była cała zasypana śniegiem..... Wychodzę z domu a tu.....

wówczas 5-letni syn mojego szwagra siedzi na sankach........................ na dachu mojej A4-czki :kwasny: i urządza sobie tor bobslejowy wyznaczony przez szybę i maskę :shock3::blink::cry:

W ostatniej chwili go złapałem no ale zderzak ,maska i szyba wyglądały jak by mały pociąg po nich przejechał. Myślałem że mu nogi z d...y powyrywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezstresowe wychowanie :facepalm: :facepalm:

No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana.

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezstresowe wychowanie :facepalm: :facepalm:

No cóż poinformowałem sąsiadkę żeby przygotowała papiery z ubezpieczenia, a resztą zajmie się serwis, także maska będzie polerkowana.

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Dokładnie bezstresowe......

Trzeba mieć fantazje dziadku... :decayed::decayed::decayed:

Masakra......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Holendrzy ubezpieczają się od wszystkiego więc nie powinno byc problemu.

Element do malowania. Spolerujesz, a tysiąc € przeznaczysz na mody :naughty: .

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...