Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

A trafił się zestawik to wziąłem całość i z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było pisać z przodu wystarczy wymienić same jarzma i masz 345mm :wink: Mam takowe w sprzedaży :wink:

Każda felga 18" wejdzie na taki zacisk/tarcze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było pisać z przodu wystarczy wymienić same jarzma i masz 345mm :wink: Mam takowe w sprzedaży :wink:

Każda felga 18" wejdzie na taki zacisk/tarcze ???

Kolego podobno 18 wchodzą bez problemu, 17 też podobno da się wcisnąć, po nowym roku będę zakładał to Ci powiem dokładnie ile jest miejsca w 18tkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było pisać z przodu wystarczy wymienić same jarzma i masz 345mm :wink: Mam takowe w sprzedaży :wink:

Każda felga 18" wejdzie na taki zacisk/tarcze ???

Kolego podobno 18 wchodzą bez problemu, 17 też podobno da się wcisnąć, po nowym roku będę zakładał to Ci powiem dokładnie ile jest miejsca w 18tkach

OK

Dzięi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18stka tak 17stke włożyłem ale między zacisk a felge nie włożyłbyś zapałki :) ja bałem się tak jeździć i zmieniłem felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t4z9tict.jpg

Po dwu dniowej ciężkiej walce (z problemami) on board zawitały hebeliki od S4 :)

Przy okazji kilka innych pierdółek zrobionych.

Zabezpieczone nadkola i błotniki

wfvxoqs7.jpg

6njb4ddf.jpg

y7izlwv2.jpg

2unzvk6t.jpg

zamontowane osłony błotnika

ycclz4rs.jpg

w5tdfix6.jpg

No i oczywiście hebelki :)

tbvx7e75.jpg

mjclc3fy.jpg

Założyłem też zderzaczek na przód S-line ale chwilowo fotek brak bo już mi wczoraj padł telefoniksofon :wink: zrobię jakąś sesyjkę przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie teraz jeździ i heble dociera :wink: poczujesz różnicę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre mody :thumbup1: Dokładnie takie miałem w planach. Zamiast modów, przeleżałem z rodzinka w łóżku chory na grypę :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre mody :thumbup1: Dokładnie takie miałem w planach. Zamiast modów, przeleżałem z rodzinka w łóżku chory na grypę :zemdlal:

ja się wybrałem na narty i wrocilem z wybitym kręgiem. i to było pierwszy raz kiedy mnie wkurzało jechanie autem :kwasny::( do teraz zdycham w domu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie teraz jeździ i heble dociera

Prorok czy jak :grin: właśnie wróciłem z przejażdżki :decayed:

Różnica jest, to nie podlega dyskusji ale mam założone nowe klocki więc na razie czuć że to jeszcze nie to, jak się dotrą powinno być jeszcze lepiej :)

Ogólnie rzecz biorąc klient zadowolony choć nie obyło się wczoraj bez problemów przy zakładaniu tyłu :facepalm:

rqxnovon.jpg

uwhg7938.jpg

iqyoep44.jpg

Dwie godziny potem :facepalm: doszedłem gdzie jest problem i dalej poszło jak z płatka :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie teraz jeździ i heble dociera

Prorok czy jak :grin: właśnie wróciłem z przejażdżki :decayed:

Różnica jest, to nie podlega dyskusji ale mam założone nowe klocki więc na razie czuć że to jeszcze nie to, jak się dotrą powinno być jeszcze lepiej :)

Ogólnie rzecz biorąc klient zadowolony choć nie obyło się wczoraj bez problemów przy zakładaniu tyłu :facepalm:

rqxnovon.jpg

uwhg7938.jpg

iqyoep44.jpg

Dwie godziny potem :facepalm: doszedłem gdzie jest problem i dalej poszło jak z płatka :)

no do proroka mi jeszcze brakuje ale wiem jak u siebie założylem co robiłem. uważaj teraz co się dzieje u Ciebie na d*pą bo Ty wyhamujesz ale za Toba różnie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna robota :good: Hamulce miodzio. No i przy okazji robotę za producenta zrobiłeś, z tymi błotnikami to tragedia ponoć. :facepalm: Aż się boję tam zaglądać, ale też mnie to czeka.

Ładnie idziesz. Czekamy na foto FRONT BUMPER S-LINE no i jeszcze ta lotka, w której za ch..a nie mogę doszukać się różnicy z nią czy bez :grin:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko !!!!

Mozesz podeslac numery tych oslon na blotniki ??

Wczesniej czytalem gdzies ze one sa na jakies dziwne mocowania a tu widze ladnie na dwustronke ;-)

krystian3769

z tymi progami/blotnikami to chyba wszystkich czeka. A ze strach tam zagladac to inna bajka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, zderzak musiałeś malować? Trzeba kupic dodatkowo jakieś spinki, klamry,kierownice powietrza, etc potrzebne do zamontowania sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podeslac numery tych oslon na blotniki ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow/page-5 post 91 :hi:

Wczesniej czytalem gdzies ze one sa na jakies dziwne mocowania a tu widze ladnie na dwustronke ;-)

Oryginalnie te listwy są mocowane na kołkach i taśmie dwustronnej (liftowe błotniki mają otwory) trzeba te kołki wyciąć i przylepić na samą taśmę, ja dodatkowo podkleiłem klejem do szyb :)

Andy, zderzak musiałeś malować? Trzeba kupic dodatkowo jakieś spinki, klamry,kierownice powietrza, etc potrzebne do zamontowania sline?

Zderzak był w innym kolorze znajomy lakiernik mi lakierował, do zderzaka potrzeba osłonę od spodu (w zwykłym ma inne kształty). Reszta zależy jaki zderzak kupisz jeśli bedzie kompletny to nic więcej, jeśli kupisz golasa to trzeba kratki do halogenów i taki plastik się to nazywa cięgło taśmowe choć ani na cięgło ani na taśmę to nie wygląda :grin:

Spis części jest tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur/

Czekamy na foto FRONT BUMPER S-LINE no i jeszcze ta lotka, w której za ch..a nie mogę doszukać się różnicy z nią czy bez

Jutro strzelę może jakieś fotki, muszę pożyczyć aparat bo moja lustrzanka się ................... :facepalm:

Lotkę znalazłem na początku grudnia na ebayu ale niestety do dziś nie doszła do mnie, także nie wiem czy nie będę musiał szukać od nowa :facepalm:

uważaj teraz co się dzieje u Ciebie na d*pą bo Ty wyhamujesz ale za Toba różnie może być

Robiłem testy na pustej (nowej) obwodnicy Lublina, aż mi się awaryjne powłączały :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spis części jest tutaj Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

Oczywiście znam to niemal na pamięć :) Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...