Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam LZ5A i miałem malowany przedni zderzak i błotnik w aso i powiem że błotnik reklamowałem ze względu że jest jaśniejszy w cieniu jak się patrzy od drzwi i maski. To pomalowali mi drugi raz i to samo powiedzieli że kolor/lakier jest wprowadzany w komputer i musi być to samo. W słońcu czy świecąc latarką jest taki sam jak na pozostałych elementach niczym się nie różni prócz gdy stoi w cieniu. Na wiosnę oddam auto na polerkę i zobaczymy czy się zrówna. Teraz na błotniku dużo łatwiej jest dostrzec głębię koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta s"morda" wygląda :naughty: . Ah te nibylandzkie dzieci zero szacunku do samochodów. ps Miałem to samo tylko w starej b6 przejechali mi ficą całą lewą stronę :facepalm: wyrazy współczucia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zeszło z papierkową robotą, ale w końcu autko zlakierowane :) dziś przyprowadziłem z ASO......co ciekawe trafili w kolor za pierwszym razem :huh: a miałem nadzieję że się z nimi troszkę pokłócę :)

Także maska jak nowa :decayed:

pylpzrhg.jpg

Jako że pod koniec marca kończy mi się gwarancja, więc w przyszłym tygodniu autko znowu idzie do ASO na kilka poprawek, między innymi także na STAGE1.

Z tego co mnie jegomość poinformował bedą robili 2 pomiary więc wnioskuję że nie wstawią nowej odmy z automatu :facepalm:

No ale to się jeszcze zobaczy.

Poza tym powoli zbieram graty do następnych modów i jak już pozałatwiam wszystko w ASO i jak zrobi się troszkę cieplej biorę się do roboty :)

bwhpmdaq.jpg

3cookmdt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mam lewy nawiew chrom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chłopaku 50pln to ja za środkową zapłaciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewą jest ciężko kupić za zwyczaj są prawe tylko. Na szybko szukając na allegro znalazłem aż jedną w cenie 85zł stąd propozycja 50zł jeżeli to za dużo dla Ciebie to trudno :) to była tylko propozycja.

PS co tam z tymi szybami kombinujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nawiewów nie planowałem wymieniać ale trafiły się za grosze to kupiłem, także nie mam z tym pożaru jak się trafi za 30zł to kupie :wink: a jak nie to będzie na razie jedna zwykła :)

Z szybami sprawa taka że miałem przyciemniać ale folia nie bardzo mi się podoba, i traf chciał że udało mi się znaleźć te dwie szyby ORI privacy glas z allroad dosłownie za przysłowiowe kilka piw więc grzech było nie wziąć :)

Na ten czas negocjuje jeszcze (piwnie :wink: ) tylną szybę w klapę, także zostaną do przyciemnienia tylko te małe boczne, czyli uzyskam 70% oryginału :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% oryginału ? a chociaż z tego samego roku szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% bo te małe boczne to nie realne żeby znaleźć w dobrym stanie, to cholerstwo trudno jest wyciąć a nowe kosztują 150€ sztuka więc bez sensu

szyby z tego samego autka :) 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z szybami bo przyszły kupujący jeszcze ci powie ze z dwóch połówek spawany ;) szczególnie w PL:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będę sprzedawał w PL poza tym po to sie właśnie zbiera rachunki żeby maruderzy nie mieli powodu do marudzenia, a u mnie już caly stosik papierków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy to że w polsce nie będziesz sprzedawał to nie znaczy że Polak go nie kupi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej mozliwe.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No to mniej więcej tyle kosztuje malowanie kredą po aucie :wink: sąsiad się zapewne ucieszy :)

qb3mij8q.jpg

Dzis autko wróciło z ASO gdzie dostało nowe mapki

kqmiunfq.jpg

f8dwbki2.jpg

No i oczywiście rozpoczęte pomiary na STAGE1

Poza tym nic ciekawego ot kilka kolejnych pierdółek żeby mi się nie nudziło :naughty:

pkxky6w4.jpg

vuzrbd8l.jpg

Oj będzie zabawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...