Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Teraz jakiś czips by się przydał

Coś pomyślę o jakiś czipsach :) na razie niech się troszkę to wszystko rozjeździ :wink:

Opublikowano

Dawaj te fotki z nocy.

Opublikowano
  • Autor

Dawaj te fotki z nocy.

A magiczne słowo gdzie ? :wink:

bgtoopwo.jpg

rm3qraw2.jpg

Na zdjęciach wyszło o wiele jaśniej niż w rzeczywistości, właśnie jestem w trakcie przeróbki na mocniejsze diody, przerobiłem też troszkę te listwy i przepływ światła jest o wiele lepszy także efekt powinien być lepszy, niestety muszę pozostać przy jednym kolorze więc postanowione -czerwone :wink:

Opublikowano

Dawaj te fotki z nocy.

A magiczne słowo gdzie ? :wink:

bgtoopwo.jpg

rm3qraw2.jpg

Na zdjęciach wyszło o wiele jaśniej niż w rzeczywistości, właśnie jestem w trakcie przeróbki na mocniejsze diody, przerobiłem też troszkę te listwy i przepływ światła jest o wiele lepszy także efekt powinien być lepszy, niestety muszę pozostać przy jednym kolorze więc postanowione -czerwone :wink:

Abra kadabra, kur** :D

Ładnie to wygląda, tylko pewnie roboty w uj?

Masz więcej światła na drzwiach niż nie jeden w domku jednorodzinnym. :)

Edytowane przez Hohe

Opublikowano
  • Autor

Roboty w uj i jeszcze troszkę, i jak dla mnie efekt nie powala na kolana, no ale ja marudny jestem to może dla tego :wink: , poza tym juz zacząłem więc powrotu nie ma trzeba dokończyć.

Tapicerki już ściągałem tyle razy że przestałem montować na zatrzaskach tylko na samych śrubach bo to nie ma sensu za każdym razem szarpać się z klipsami :facepalm:

Opublikowano

Pomysł z klipsami dobry.

A dlaczego nie jesteś zadowolony z efektu?

Opublikowano

ładnie to wyszło. ja osobiście bym wsadził u siebie białe pod pakiet QQ1. no ale u Ciebie chyba by było za biało przez te schowki i faktycznie czerwone lepiej podejdą :wink:

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego nie jesteś zadowolony z efektu?

Bo straszna ze mnie maruda :wink: a na poważnie boczki w B8 są tak skonstruowane że szmatki troszkę zasłaniają te listwy i przez to szmatka nie jest podświetlona, w A6 jest ta szmaciora równomiernie oświetlone

http://www.ebay.com/itm/OEM-LED-Door-Interior-Ambient-Lighting-Conduction-Band-For-AUDI-A6-S6-C7-12-14-/321552584243

Opublikowano

Nie maruderuj :-)

Jest phantastisch:-)

Opublikowano

Szmata to szmata. :D

Nie jest źle Andy, to nie musi jarzyć na całe auto. Moim zdaniem.

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem poprawkę zobaczę jak to wygląda po ciemnemu :)


to nie musi jarzyć na całe auto

masz rację aczkolwiek przy dolnym białym oświetleniu tego górnego wcale nie było widać, na zdjęciach wygląda jak 100 watowa żarówka a w rzeczywistości to cieniuńko było (aparat wyostrza)


trochę poprawiłem :)

iypumzfh.jpg

52u6itfe.jpg

Na pół gwizdka przyciemnione

65bne64n.jpg

tfmzye3x.jpg

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda. :thumbup1:

A w schowkach to masz zwykłe diody?

Opublikowano
  • Autor

Taa zwykle takie

-------------------------------------------------------------------------------------------

No i w piz*u dzisiaj najeździłem :facepalm: :facepalm:

cytje69g.jpg

Opublikowano

Też nie dawno miałem taką sytuację tylko coś mi się wbiło w bok i trzeba było nową oponkę kupić .

Opublikowano

Witam w klubie :kox: Krawężnik?

Opublikowano

boli boli ja ostatnio rantem przytarłem :facepalm: ale opona na szczęście cała

Opublikowano
  • Autor

Witam w klubie :kox: Krawężnik?

No, skubany rzucił się na mnie :wink:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Moduły od kolegi Love-AUDI :hi: zainstalowane, wszystko działa jak należy :)

Opublikowano

Czesc, widze, ze mocno Ci swieci podswietlenie klamek, masz tam jakies mocniejsze diody? bo w moim b7 to prawie niewidoczne ze podswietlane sa ;D

Opublikowano
  • Autor

Na początku tego wątku jest opisane kolego

------------------------------------------------------------------------------------------------

Miałem napisać że bawiłem się w szklarza i na pokład wpadła ciemna szybka ale jakoś czasu nie było :wink:

e3kp8s46.jpg

yphna7gq.jpg

xrg2fxui.jpg

3hrhhpyk.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Coraz grubiej :blink: Chyba jesteś jedyny tutaj z takim modem :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.