Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

"...Nie stracimy nawet w Polsce..."

Wolne tłumaczenie :wink:

Niestety prawda jest taka że przyjedzie dwóch kretynów a zepsują opinię tysiącom :facepalm: :facepalm:

y6yo4nzl.jpg

7e8t2ntt.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostałem dziś fakturkę z ASO :) 3 kartki A4 :wink:

Wedle tego co napisane wymienili:

Tłoki, pierścienie, korbowody, panewki, napinacz rozrządu, zestawy uszczelek, zestawy śrub i nakretek i jeszcze cała kupa innych pierdołek

Razem z robocizna wyszło 4993 € do zapłacenia 0 :decayed:

Zrobine 400 km olej max :banan:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodałem dziś do auta jakieś 10PS poprzez montaż oświetlenia słoneczników :wink:

w53pytlg.jpg

xsov97oo.jpg

4t4qjqdj.jpg

azztqm7d.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Jak najbardziej profi robotka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No dzięki za fotki z wymiarami Grześ :hi: przydało się, inaczej pociął bym pół podsufitki :facepalm:

A i tak wysłałem całą kupę k...i h... bo w tym miejscu jest zrobione wzmocnienie z ameliniowej blaszki :facepalm:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Daszki musiałeś wymienić rozumiem?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak daszki zmienione, pasują od A3 8V :)


knzh97ul.jpg

zq5y3u4c.jpg
s4lnv65n.jpg

ul3cylxq.jpg

jfadlns4.jpg

awoaio4d.jpg

nvj9hlpv.jpg

vxl8yhwn.jpg

k8bdds3z.jpg

87v7u78l.jpg

gfipze3n.jpg

t9meun77.jpg

5yugjqhu.jpg

hqi3kkz8.jpg

uwnxadx8.jpg

4ebiehyg.jpg

27saen45.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i mam zagwozdkę :facepalm:

zrobić na czerwono :eusathink:

vgmkuqia.jpg

czy na biało :eusathink:

jedbcs7i.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

White :)

Opublikowano

moim zdaniem na biało :wink:

Opublikowano

Ooo, ładne toto. Opowiadaj, opowiadaj.

Dodam jeszcze, że wolałbym czerwone. Wyrezałem sobie kiedyś takie ori w C6 i zmieniłem diody na czerwone, bo wyglądało jak szpary w drzwiach stodoły, przez które wpada światło.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie obawiam się że biały będzie dawał zbyt wiele światła w środku tym bardziej że mam zrobione podświetlenie schowków w boczkach na biało, a czerwony jest stonowany i w sumie ładnie wygląda, na zdjęciach tego dobrze nie widać ale w rzeczywistości efekt jest w pytę :wink:

Skończy się chyba na tym że wyprowadzę kable do podłokietnika i będę sobie zmieniał kolor wraz ze zmianą humoru :grin:

Na razie nie ma co opowiadać bo dopiero eksperymentuję, listwy pochodzą z A6 4G i trzeba je zaadoptować to boczków A4 co się wiąże z prawie całkowitą rozbiórką boczka na części pierwsze rozklejaniem, szlifowaniem,przycinaniem, dopasowywaniem listew na gorąco, sklejaniem, ............................................. długo by jeszcze..............

Ogólnie patent już opracowałem teraz muszę dopracować szczegóły ( i dzięki panu bucku że sobie zostawiłem stare boczki z rolet, dzięki temu mam w czym dłubać) i zabieram się za robotę właściwą :)

Opublikowano

Rezaj, rezaj. Powiem Ci, że efekt nawet na zdjęciach jest super. Szczególnie, podoba mi się, że jest to taki delikatny łuk. Czad!

Opublikowano
  • Autor

na próbe podłączone pod bateryjkę 9V więc ilość światła jest ograniczona :)

Jak wrzucę już do autka to dojdzie podświetlenie klamki i przycisków, wtedy zobaczę czy znowu nie bedzie za czerwono :facepalm: choć myślę że góra boczka czerwona a kieszeń na dole (czyli jakby dolna część tapicerki) na biało :naughty: że się będzie dobrze komponowało :) no ale to wszystko okaże się na aucie czy mam rację

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Szkoda, że to tak dużo roboty bo właśnie dokładam czerwone i białe lampki w drzwi, to skorzystałbym z okazji i dorezał. Masz może numer tych listew?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Tył na czerwono :naughty::sex:

o tym samym pomyślałem. szyby ciemne masz to będzie ogień :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

od razu widac że elektrik majster :wink: ale pomysł dobry i na pewno będzie koks z tymi listwami :naughty:

Opublikowano

Tak daszki zmienione, pasują od A3 8V :)

knzh97ul.jpg

zq5y3u4c.jpg

s4lnv65n.jpg

ul3cylxq.jpg

jfadlns4.jpg

awoaio4d.jpg

nvj9hlpv.jpg

vxl8yhwn.jpg

k8bdds3z.jpg

87v7u78l.jpg

gfipze3n.jpg

t9meun77.jpg

5yugjqhu.jpg

hqi3kkz8.jpg

uwnxadx8.jpg

4ebiehyg.jpg

27saen45.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i mam zagwozdkę :facepalm:

zrobić na czerwono :eusathink:

vgmkuqia.jpg

czy na biało :eusathink:

jedbcs7i.jpg

Super wyszło. Możesz sie podzielić informacjami jak to zrobiłeś z jakiego auta listwy zastosowałeś?

Edit już widzę :facepalm:

Edytowane przez s3marek

Opublikowano

Tak daszki zmienione, pasują od A3 8V :)

knzh97ul.jpg

zq5y3u4c.jpg

s4lnv65n.jpg

ul3cylxq.jpg

jfadlns4.jpg

awoaio4d.jpg

nvj9hlpv.jpg

vxl8yhwn.jpg

k8bdds3z.jpg

87v7u78l.jpg

gfipze3n.jpg

t9meun77.jpg

5yugjqhu.jpg

hqi3kkz8.jpg

uwnxadx8.jpg

4ebiehyg.jpg

27saen45.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i mam zagwozdkę :facepalm:

zrobić na czerwono :eusathink:

vgmkuqia.jpg

czy na biało :eusathink:

jedbcs7i.jpg

Super wyszło. Możesz sie podzielić informacjami jak to zrobiłeś z jakiego auta listwy zastosowałeś?

Edit już widzę :facepalm:

A6 4G wszystko napisał tylko trzeba przeczytać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze ludzie Wy nie śpicie czy jak ? :wink:

Matko Bosko jak oni tu na cytowali, zgubić się we własnym wątku można :facepalm:





Tył na czerwono :naughty::sex:

o tym samym pomyślałem. szyby ciemne masz to będzie ogień :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

od razu widac że elektrik majster :wink: ale pomysł dobry i na pewno będzie koks z tymi listwami :naughty:

:thumbup1: a później założę swój prywatny RED LIGHT DISTRICT :cheesy:



Szkoda, że to tak dużo roboty bo właśnie dokładam czerwone i białe lampki w drzwi, to skorzystałbym z okazji i dorezał. Masz może numer tych listew?

No trochę roboty jest ale myślę że warto bo efekt nawet na sucho jest fajny :)

Nr. listew

4G0 919 173 A

4G0 919 174 A

4G0 919 177 A

4G0 919 178 A

do tego idą lampki led z dwukolorową diodą (po zmianie biegunów albo świeci na czerwono albo na biało :) )

4G0 947 355 B - strona lewa

4G0 947 355 C - strona prawa (lub odwrotnie ;) )

i standardowa wtyczka

4B0 971 832

oryginalnie listwy z końcówką 173A, 174 A są krótsze i w A6 idą na przód, do naszych autek trzeba zamienić i wcisnąć w tylne boczki

n3mugwa5.jpg

6tm8f646.jpg

Opublikowano

Wrzuć Andy jakieś foto poglądowe jak to jest zamontowane.

Opublikowano
  • Autor

Skończe u siebie to zrobię jakiś DIY :) nie róbcie sraczki panowie :wink:


No i narobiłem twórczego bałaganu w domu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

r5m44b7z.jpg

12 godzin pracy i zrobiłem tylko dwa boczki :facepalm: chyba muszę sobie zrobić przerwę, bo mam chwilowe zwątpienie w cel tych prac :facepalm: :facepalm: :facepalm:

gjfggzrl.jpg

55wllcyx.jpg

ulcq3isp.jpg

llabufsc.jpg

qy9ym4qf.jpg

Jak się ściemni pójdę zrobić jakieś fotki jak to na aucie wygląda


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i sytuacja taka :wink: 1300km zrobione po STAGEach i poziom oleju :banan:

khvfhj9n.jpg

Opublikowano

1300km zrobione po STAGEach i poziom oleju :banan:
Po 13 000 tez będzie cala belka :) Teraz jakiś czips by się przydał :naughty: Profesjonalny warsztacik: Festool mini, itepe :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.