Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od czego kolego te manetki ?

Polift

Opublikowano

Tylko 493 Euro za pomalowanie maski w ASO ?

Opublikowano

z polifta b8 zapewne;)

Opublikowano

Szybę widzę xd czyżby rs się szykował z tyłu? ^^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybę widzę xd czyżby rs się szykował z tyłu? ^^

Żadnych RSów nie będzie ot po prostu ORI Privacy Glas :)

Od czego kolego te manetki ?

Polift

Dokładnie rzecz biorąc z poliftowego Allroad :)

Ostro modzisz :naughty:

Grześ, ciekawe kto nas tu wszystkich pozarażał ta chorobą....... :wink:

Na razie zbieram grajdołki modzenie będzie potem

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje autko pojechało dziś do serwisu a ja dostałem takie cuś :(

at7j69ow.jpg

4kz8javf.jpg

A3 sportback G-tron S-tronic Pro Line-S 110ps

fvfidqbo.jpg

ffkxqtaf.jpg

Autko ma fajne fotele (wygodne) MMI3G+ cięta kierownica ..................no i to tyle co mi się tam widzi :( reszta to totalny badziew jakiś :facepalm:

Bardzo dziwnie mi się jeździ takim małym autem w automacie i do tego jeszcze ten S-tronic to jakaś totalna pomyłka, na D reaguje po 3 zdrowaśkach a na S silnik wchodzi na takie obroty iż myślałem że ucieknie mi spod maski :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Nie moge się już doczekać powrotu swojej krówki :) nie ma to jak swoje A4 :wink:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

jaki silnik masz w tym A3? ja jeździłem sedanem 1.4TFSI.. generalnie silnik to jakaś pomyłka.. zwłaszcza w połączeniu z S-troniciem. ale tak to auto mi się naprawdę podobało. ja myślę nad ewentualną zmianą na 2.0TDI 150 albo 184PS S-tronic.. chociaż za ceny 2013 roku w takim wypasie jakbym chciał, można dostać już A6 2011 3.0TDI.. i bądź tu człowieku mądry :decayed:

Opublikowano

Dzis autko wróciło z ASO gdzie dostało nowe mapki

kqmiunfq.jpg

f8dwbki2.jpg

Ile taka "zabawa" ???

Opublikowano
  • Autor

jaki silnik masz w tym A3?

Kolego przyznam sie bez bicia że nie wiem :facepalm: w serwisie dali mi tylko kluczyki i nic więcej ale wnioskuję że skoro auto ma 110ps to więcej jak 1.4 tam nie ma, dodatkowo to G-Tron (CNG) i tak jak piszesz ten motorek i S-Tronic to jakaś totalna pomyłka :facepalm:

Na pewno bym tego autka nie kupił a zwłaszcza za taką kasę :facepalm:

7gcgk8iu.jpg

Moje A4 mniej kosztowało :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ile taka "zabawa" ???

Nie wiem dokładnie bo jeszcze za to nie zapłaciłem ale coś koło 200€

Opublikowano

Hm.... 200€ to nie 2000PLN :/

Opublikowano
  • Autor

A kto chciał 2000PLN za mapy????????

Opublikowano

ASO Wrocław :/

Pierwsze wrażenie w ASO po moim pytaniu - pełne zdziwienie "Pana" z ASO.

Po przetrawieniu mojego pytania wydobyło się z "niego" - "Coś koło 2 tysięcy"
:facepalm:

Trzeba to z DVD na HDD przerzucić jakoś ?

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
Moje A4 mniej kosztowało :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ja patrzę na używane.. to właśnie 2.0TDI, w zależności od wersji, rocznik 2013 w DE kosztują od 20-30 tys euro.. to za tyle mam A6.. z wyższym przebiegiem, ale jednak A6.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

Trzeba to z DVD na HDD przerzucić jakoś ?

Ja mam u siebie 3Glow więc biega na płytach, na 3G high idą inne mapy i z tego co mi mechanik w ASO powiedział więcej roboty z tym

ASO Wrocław :/

Pierwsze wrażenie w ASO po moim pytaniu - pełne zdziwienie "Pana" z ASO.

Po przetrawieniu mojego pytania wydobyło się z "niego" - "Coś koło 2 tysięcy"

No to ASO Wrocław chyba źle się czuje pod kopułą :facepalm: :facepalm:

Moje A4 mniej kosztowało :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ja patrzę na używane.. to właśnie 2.0TDI, w zależności od wersji, rocznik 2013 w DE kosztują od 20-30 tys euro.. to za tyle mam A6.. z wyższym przebiegiem, ale jednak A6.

To A3 jest dość dobrze wyposażone ale mimo wszystko 43 tyś € to lekka przesada, też wolał bym A6

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Robi się jeszcze? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gotowe :banan: dzisiaj odebrałem :) teraz 1800 i wymiana oleju

Opublikowano

:thumbup1: Odmę tez nowa założyli? Masz kwity na ta naprawę? Jest to akcja serwisowa, czy naprawa gwarancyjna? U mnie tylko lakoniczny wpis"wymiana silnika".

Opublikowano
  • Autor

Z tego co zauważyłem to odma została stara (chyba), ale nie bardzo miałem dziś czas żeby tam zaglądać roboty w uj

Kwitów na razie nie mam, zwykle wysyłaja pocztą po kilku dniach, zobaczymy co mi tam napisają


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Update :)

Autko wróciło z ASO po zrobieniu STAGE2 na chwilę obecną wiem że zostały wymienione tłoki i pierścienie czy cos jeszcze dowiem się jak dostanę papiery z ASO. Na pewno odma nie jest wymieniona.

Co do samej robocizny to ASO raczej się nie popisało, silnik po remoncie nie wyczyszczony, głowica upaprana olejem :facepalm: wszelakie plastiki pod maską też świecą się od oliwy :facepalm:

A dzisiaj robiąc rundkę po osiedlu zapaliła mi się żółta kontrolka z silniczkiem w tle :facepalm: włos mi się zjeżył na głowie, poleciałem po VCDSa i zeskanowałem, co znalazłem?

a to

1 Fault Found:
7676 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1
P2237 00 [237] - Pump Current Open Circuit
MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 2
Mileage: 48395 km
Date: 2015.04.15
Time: 16:05:03

Jak widać błąd nie podłączonej (lub źle podłączonej) lambdy z datą ze środy czyli 2 dzień naprawy, wychodzi na to że mechanik zapomniał podłączyć lambdy (lub źle podłączył) a później pierdoła nie wykasowała błędu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

I gdybym nie miał VCDSa to leciał bym biegiem z sercen na ramieniu do ASO, a tak błąd wykasowany i nie wraca, kontrolka zgasła :wink:

No i to by było tyle na temat dokładności ASO :(

A teraz jeżdżę i docieram, za miesiąc wymiana oliwy no i zobaczymy jaki ten remont dał efekt

Z bardziej przyjemnych rzeczy, dziś na autko wpadły ciemne szybki ORI

xfav8fjx.jpg

km2shqer.jpg

Niestety fotki robine miotłą więc kiepsko widać efekt, jutro zrobię coś lusterkiem :wink:

Poza tym wpadły też roletki na tył :)

9shhtzoe.jpg

kd9ts8s8.jpg

No i oczywiście kilka nowych gadgetów na późniejsze dłubanko :wink:

62nxxpuv.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

odma nie jest wymieniona.

Zobacz na jaki masz numer. Może ma aktualny i dlatego nie wymienili. Taki jest u mnie:

eu0f.jpg

Opublikowano

Wydaje mi się, że korbowody też Ci wymienili, tak jak u mnie. Teraz między wymianami nie powinien ciągnąć oleju. U mnie 50 tys km po STAGE2 i nie mam żadnych problemów z olejem. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.