Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Punkt widzenia zależy od grubości portfelu xd ale lubie takie myślenie :) u mnie ostanie 100km w baku było zawsze ekonomiczne :)

Opublikowano
  • Autor

Mocy przybywaj :banan:

ohv2ruyn.jpg

q7y2dpzp.jpg

yaus8psr.jpg

Opublikowano

:slina: z s4 :thumbup1: będziesz miał na pewno różnicę hamowania :D


Punkt widzenia zależy od grubości portfelu xd ale lubie takie myślenie :) u mnie ostanie 100km w baku było zawsze ekonomiczne :)

mógłbym jeździć ekonomicznie ale muszę jeździć na wysokich obrotach no bo ten głupi PDF :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mógłbym jeździć ekonomicznie ale muszę jeździć na wysokich obrotach no bo ten głupi PDF

Przez całe miasto na 1 biegu i bedzie ekonomicznie i wypalone :polew:

Opublikowano

graty zakupu :);)

:slina: z s4 :thumbup1: będziesz miał na pewno różnicę hamowania :D


Punkt widzenia zależy od grubości portfelu xd ale lubie takie myślenie :) u mnie ostanie 100km w baku było zawsze ekonomiczne :)

mógłbym jeździć ekonomicznie ale muszę jeździć na wysokich obrotach no bo ten głupi PDF :facepalm:

Sprawdzałeś jaki stan? Ojciec to wy***ał od razu jak sie zaświeciła lampka xd

Poza tym ty masz kopciucha więc się nie liczy xd ( ale za to mój kolor! :) )

Edytowane przez nYgus9928

Opublikowano

graty zakupu :);)

:slina: z s4 :thumbup1: będziesz miał na pewno różnicę hamowania :D

Punkt widzenia zależy od grubości portfelu xd ale lubie takie myślenie :) u mnie ostanie 100km w baku było zawsze ekonomiczne :)

mógłbym jeździć ekonomicznie ale muszę jeździć na wysokich obrotach no bo ten głupi PDF :facepalm:

Sprawdzałeś jaki stan? Ojciec to wy***ał od razu jak sie zaświeciła lampka xd

Poza tym ty masz kopciucha więc się nie liczy xd ( ale za to mój kolor! :) )

nie sprawdzałem , jeździ i odpala ale nie chcę czekać aż udusi mi silnik , fakt co wieczór jadę 30 kilometrów na wysokich obrotach żeby go trochę wydmuchać

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zdążyły dojechać dobra od kolegi Wandej`a :) polecam, pełna profeska :)

Dzięki Wandej :hi:

tpyudfw7.jpg

iqv3xzzr.jpg

Stwierdzam stanowczy brak :quattro::foch:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

no i do kalendarza poproszę ;)

Opublikowano
  • Autor

no i do kalendarza poproszę ;)

Nie no gdzie taką paskudę :)

Zrobię jakieś ładniejsze fotki to wyślę :) dzisiaj lustrzanka odmówiła współpracy na mrozie :facepalm:

Opublikowano

To FAKT !!! robi porządną robotę, tęż trochę żałuje że nie postawiłem na :quattro:

Może następna...


Ale z tymi nowymi heblami z S4 i kolcami w oponkach to jak w automacie wcisnąć sprzęgło lewą nogą :grin: stoi jak quattro rusza :D

Zrobisz jeszcze MODA 4x4 https://www.youtube.com/watch?v=tdAeQvwrOCQ&feature=player_detailpage i masz wszystko :grin:

Opublikowano
  • Autor

To FAKT !!! robi porządną robotę, tęż trochę żałuje że nie postawiłem na :quattro:

Może następna...

Ale z tymi nowymi heblami z S4 i kolcami w oponkach to jak w automacie wcisnąć sprzęgło lewą nogą :grin: stoi jak quattro rusza :D

Zrobisz jeszcze MODA 4x4 https://www.youtube.com/watch?v=tdAeQvwrOCQ&feature=player_detailpage i masz wszystko :grin:

No niestety kolce na oponach po ostatniej trasce wyszli :wink:

jak w automacie wcisnąć sprzęgło lewą nogą :grin: stoi jak quattro rusza

No niestety nawet heble z S4 nie zastąpią :quattro:

Na robienie quattro to ja już się nie porywam, moja choroba jeszcze nie rozwinęła się tak jak u Grzegorza :grin:

Opublikowano

Łyżwy? Ori? :grin:

Łyżwy do bobsleja :wink: ORI:decayed:. Łyżwy założę w wakacje, tutejsi lakiernicy :facepalm::facepalm: :facepalm: zjebutali mi tylny zderzak więcej nie dam się zrobić.

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

A tak na marginesie kiedyś mi ptaszysko nawaliło na maskę, zmyłem w miarę szybko (leżało około godziny) i lakier pod gównem się pomarszczył :facepalm:

Dopiero po polerce zeszło, takie teraz robią super lakiery:facepalm: :facepalm::facepalm:

Może takie ptaki latają w NL ? :naughty:

Tak jak griga-st obstawim kota :wink:

Kot się cieszy że wszyscy na niego stawiają :grin:

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 23:09 ----------

No to oficjalnie po wielkich bólach związanych z zanikiem mózgu w dniu dzisiejszym na pokładzie pojawił się ADS:decayed:

20140525_141207.jpg

20140525_141223.jpg

20140525_150359.jpg

20140525_152129.jpg

20140525_152456.jpg

20140525_153851.jpg

20140525_200019.jpg

Niestety zbrakło mi już czasu na przetestowanie:facepalm:zrobiłem tylko rundkę po dzielnicy, ogólnie czuć różnicę, największą między trybami comfort i dynamic.

Na comfort kiera chodzi leciutko a gaz jest lekko mułowaty, na dynamic kiera sztywnieje jak zdrowemu chłopu a gaz robi się bardziej czuły:decayed:

Jutro zrobię lepsze testy:decayed:

U mnie tez był żółty....podobno po którymś raku zmiana kolorystyki weszła....

PS.: Pikęna maszyna !!

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

na comfort teraz idealnie jezdzi sie w zimie :) bo na dynamic caly czas kontrola trakcji hehe.

Opublikowano

Wczoraj zdążyły dojechać dobra od kolegi Wandej`a :) polecam, pełna profeska :)

Dzięki Wandej :hi:

tpyudfw7.jpg

iqv3xzzr.jpg

Stwierdzam stanowczy brak :quattro::foch:

Tego ręcznika nie było w paczce?Bo mam taki sam w garażu :decayed: Polecam się mordo :hi:

Opublikowano
  • Autor

Brrryyyy -13 to lekkie przegięcie :OMG:

Tego ręcznika nie było w paczce?Bo mam taki sam w garażu :decayed:

Nie, nie, to ręcznik po babci, pamięta jeszcze czasy Gierka :grin:

Sam wiesz jak to jest, najpierw się pół życia nim d*p....sko wyciera a potem do garażu :decayed:

Polecam się mordo :hi:

Na pewno jeszcze skorzystam :):friends:

A dziś po drodze wpadłem do swojego lakiernika i tak całkiem przypadkiem :wink: trafiłem na lakierowanko :)

Świeżo zmalowana S-ka :)

uc65jnzb.jpg

jeszcze tylko schnięcie, polerowanko i pchamy do perełki :banan:

Opublikowano

Brawo :oklasky:100% BODY S-Line :thumbup:

Opublikowano

Mocy przybywaj :banan:

ohv2ruyn.jpg

q7y2dpzp.jpg

yaus8psr.jpg

Duża inwestycja $$$$$ w taki komplet ??

Znalazłem tylko 1 komplet na aledrogo (sorki za OT)

http://allegro.pl/hamulce-audi-s4-s5-b8-345mm-komt-przod-tyl-zaciski-i4885706453.html

Na wiosne musze u siebie wymieniac :(

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Miałeś z przodu 314mm czy 320mm?

Opublikowano
  • Autor

Brawo :oklasky:100% BODY S-Line :thumbup:

nie do końca - 90% ;) brakuje mi jeszcze lotki na klapę

Duża inwestycja $$$$$ w taki komplet ??

Zależy jak trafisz, ale średnio od 2tyś w górę w zestawie, kupując pojedynczo może wyjść drożej, może - nie musi :)

Miałeś z przodu 314mm czy 320mm?

320 było przód, z tyłu chyba 300 cienka

Opublikowano

Trzeba było pisać z przodu wystarczy wymienić same jarzma i masz 345mm :wink: Mam takowe w sprzedaży :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.