Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

będzie fajniejsze jak znajdę jakieś fajne kółka, trzeba trochę z błotników wyjść :grin: , na razie szukam do lata jeszcze pare dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się pochwalić że pedały przyjechali ale fotek nie da się wkleić :(

ale coś sie wykombinuje :wink:


b0a67b6bd59fa9d5med.jpg


No i zamontowane :)

bae3c5046325bd17med.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Przede wszystkim, powinieneś uzupełnić swój profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda :) , jaka cena jeśli można wiedzieć

Wylicytowane na Ebay za 100 urków, wybrałem ten model bo ten drugi (na fotce niżej) nie podoba mi się podstopnica :)

pedaly.jpg

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Widzę że otrzymałem propozycję nie do odrzucenia :wink:

Co Ty chłopaku chcesz modzić?

Ja ostatnio nie za bardzo mam czas na modzenie nawet u siebie, bo jak wiadomo na modzenie trzeba zarobić...........a poza tym zima i zimno jest palce marzną :grin:

Na forach publicznych wiadomości o miejscu zamieszkania nie zamieszczam i Tobie też odradzam, do tego służy PW (o ile uznam że warto :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Z góry dzięki za odp. Chciałbym zacząć może od podstaw to znaczy DVD uruchomić (nie czyta filmów) mam mmi 3g low , odblokować ukryte menu , halogeny skrętne uruchomić ....... :) itd Wiem w NL nic za darmo nie ma :) Palce nie zmarzną zimy u nas raczej nie bedzię . Nie chodziło mi o podawanie adresu ( znam ten strach:) codziennie rano sprawdzam czy jeszcze stoi pod oknem :) Nawet nie wiem jak sie skontaktować na PW.

Edytowane przez marian2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Z góry dzięki za odp. Chciałbym zacząć może od podstaw to znaczy DVD uruchomić (nie czyta filmów) mam mmi 3g low , odblokować ukryte menu , halogeny skrętne uruchomić ....... :) itd Wiem w NL nic za darmo nie ma :) Palce nie zmarzną zimy u nas raczej nie bedzię . Nie chodziło mi o podawanie adresu ( znam ten strach:) codziennie rano sprawdzam czy jeszcze stoi pod oknem :) Nawet nie wiem jak sie skontaktować na PW.

Poleciało PW

No ja już jestem gotowy na lato :wink:

Dziś przyjechały Rotorki 19tki z oponkami Conti 7mm profil :banan:

kj5z969p.jpg

nyahnc9k.jpg

stzfaydm.jpg

wihdq4hz.jpg

yu6oa8ln.jpg

I belive I can fly :wink: czyli latający bombowiec B8

ekfpl5at.jpg

888xzmlu.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za końcówki masz na tym wydechu?

A o takie :) bodajże 70mm

3dvvgybm.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rotory zmieściłeś się w tysiącu? Na zimę potrzebuje coś większego bo hamulce muszę zmieniać wraz z kolami :kwasny:

Końcówki masz 80: chrom nur fuer:80MM 8K0 253 825 H

Wyglądają na większe :)

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne koło :thumbup1: . siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTORKI NICE :)

Dzięki też mi się podobają :wink:

Za rotory zmieściłeś się w tysiącu?

Jeśli pytasz o tyś € to się nie zmieściłem :( ale warto było bo felgi niby używane ale wyglądają jak nówki nie mają nawet jednej małej ryski :) no i opony 7mm czyli prawie nowe :decayed:

siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??

W niedzielę planowana przymiarka :decayed: jak nie będzie padało piachem lub innym deszczem :facepalm:

Strzelę jakąś fotosesję :)

Końcówki masz 80: chrom nur fuer:80MM 8K0 253 825 H

Hmmm wydawało mi się że to są 70mm aż sprawdzę

Przymiarka zrobiona :) ogólne wrażenia..................... będzie pan zadowolony :wink:

s63dn5br.jpg

4ul5nwhu.jpg

r8gc79hw.jpg

ta4pqyco.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5J ET43 balony są z ochroną rantu i wyglądają jakby były totalnie naciągnięte pomimo 255 szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...