Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

będzie fajniejsze jak znajdę jakieś fajne kółka, trzeba trochę z błotników wyjść :grin: , na razie szukam do lata jeszcze pare dni :wink:

Opublikowano

ładnie z tymi halogenami to wygląda

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Miałem się pochwalić że pedały przyjechali ale fotek nie da się wkleić :(

ale coś sie wykombinuje :wink:


b0a67b6bd59fa9d5med.jpg


No i zamontowane :)

bae3c5046325bd17med.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Podoba mi się!

Opublikowano

Fajnie to wygląda :) , jaka cena jeśli można wiedzieć

Opublikowano

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Opublikowano

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Przede wszystkim, powinieneś uzupełnić swój profil

Opublikowano
  • Autor

Fajnie to wygląda :) , jaka cena jeśli można wiedzieć

Wylicytowane na Ebay za 100 urków, wybrałem ten model bo ten drugi (na fotce niżej) nie podoba mi się podstopnica :)

pedaly.jpg

Witam!Andynl daleko mieszkasz od Den Haag. Może bym podjechał do ciebie na jakiegoś moda ponieważ od kilku dni jestem posiadaczen A4 B8 2010 r . Co ty na to?

Widzę że otrzymałem propozycję nie do odrzucenia :wink:

Co Ty chłopaku chcesz modzić?

Ja ostatnio nie za bardzo mam czas na modzenie nawet u siebie, bo jak wiadomo na modzenie trzeba zarobić...........a poza tym zima i zimno jest palce marzną :grin:

Na forach publicznych wiadomości o miejscu zamieszkania nie zamieszczam i Tobie też odradzam, do tego służy PW (o ile uznam że warto :wink: )

Opublikowano

Witam!Z góry dzięki za odp. Chciałbym zacząć może od podstaw to znaczy DVD uruchomić (nie czyta filmów) mam mmi 3g low , odblokować ukryte menu , halogeny skrętne uruchomić ....... :) itd Wiem w NL nic za darmo nie ma :) Palce nie zmarzną zimy u nas raczej nie bedzię . Nie chodziło mi o podawanie adresu ( znam ten strach:) codziennie rano sprawdzam czy jeszcze stoi pod oknem :) Nawet nie wiem jak sie skontaktować na PW.

Edytowane przez marian2007

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam!Z góry dzięki za odp. Chciałbym zacząć może od podstaw to znaczy DVD uruchomić (nie czyta filmów) mam mmi 3g low , odblokować ukryte menu , halogeny skrętne uruchomić ....... :) itd Wiem w NL nic za darmo nie ma :) Palce nie zmarzną zimy u nas raczej nie bedzię . Nie chodziło mi o podawanie adresu ( znam ten strach:) codziennie rano sprawdzam czy jeszcze stoi pod oknem :) Nawet nie wiem jak sie skontaktować na PW.

Poleciało PW

No ja już jestem gotowy na lato :wink:

Dziś przyjechały Rotorki 19tki z oponkami Conti 7mm profil :banan:

kj5z969p.jpg

nyahnc9k.jpg

stzfaydm.jpg

wihdq4hz.jpg

yu6oa8ln.jpg

I belive I can fly :wink: czyli latający bombowiec B8

ekfpl5at.jpg

888xzmlu.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Co to za końcówki masz na tym wydechu?

Opublikowano
  • Autor

Co to za końcówki masz na tym wydechu?

A o takie :) bodajże 70mm

3dvvgybm.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Za rotory zmieściłeś się w tysiącu? Na zimę potrzebuje coś większego bo hamulce muszę zmieniać wraz z kolami :kwasny:

Końcówki masz 80: chrom nur fuer:80MM 8K0 253 825 H

Wyglądają na większe :)

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

ładne koło :thumbup1: . siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??

Opublikowano
  • Autor

ROTORKI NICE :)

Dzięki też mi się podobają :wink:

Za rotory zmieściłeś się w tysiącu?

Jeśli pytasz o tyś € to się nie zmieściłem :( ale warto było bo felgi niby używane ale wyglądają jak nówki nie mają nawet jednej małej ryski :) no i opony 7mm czyli prawie nowe :decayed:

siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??

W niedzielę planowana przymiarka :decayed: jak nie będzie padało piachem lub innym deszczem :facepalm:

Strzelę jakąś fotosesję :)

Końcówki masz 80: chrom nur fuer:80MM 8K0 253 825 H

Hmmm wydawało mi się że to są 70mm aż sprawdzę

Przymiarka zrobiona :) ogólne wrażenia..................... będzie pan zadowolony :wink:

s63dn5br.jpg

4ul5nwhu.jpg

r8gc79hw.jpg

ta4pqyco.jpg

Edytowane przez andynl

Opublikowano

wyglada super :slina::decayed:

Opublikowano

wyglada calkiem spoko jaka to szerokosc i et ?

Opublikowano
  • Autor

8,5J ET43 balony są z ochroną rantu i wyglądają jakby były totalnie naciągnięte pomimo 255 szerokości

Opublikowano

To jeszcze 15mm dystans i bedzie git

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.