Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kobiety powiedziałyby, że nie zielony, tylko miętowy :naughty:

Raczej turkusowy.

Opublikowano
  • Autor
Kobiety powiedziałyby, że nie zielony, tylko miętowy :naughty:

Raczej turkusowy.

Na pewno na pakę wejdzie 20 miętowo-turkusowych kobit:naughty::wink:

Opublikowano
Kobiety powiedziałyby, że nie zielony, tylko miętowy :naughty:

Raczej turkusowy.

Na pewno na pakę wejdzie 20 miętowo-turkusowych kobit:naughty::wink:

Ja tak cwaniakuję z tym kolorem, bo pytałem żony. Dla mnie, jak dla każdego prawdziwego mężczyzny, istnieją tylko trzy kolory: fajny, ch*ujowy i pedalski. :decayed:

Opublikowano
Kobiety powiedziałyby, że nie zielony, tylko miętowy :naughty:

Raczej turkusowy.

Możliwe :decayed: Jest jeszcze chabrowy i seledynowy :wink:

Opublikowano
  • Autor
Kobiety powiedziałyby, że nie zielony, tylko miętowy :naughty:

Raczej turkusowy.

Na pewno na pakę wejdzie 20 miętowo-turkusowych kobit:naughty::wink:

Ja tak cwaniakuję z tym kolorem, bo pytałem żony. Dla mnie, jak dla każdego prawdziwego mężczyzny, istnieją tylko trzy kolory: fajny, ch*ujowy i pedalski. :decayed:

:thumbup1:Moja sąsiadka stwierdziła że taki on ładniuśki, znaczy się samochód- pytam? - nie kolor :decayed:

Ja osobiście byłbym za opcją ch*ujowy:wink: no ale na pewno rzuca się w oczy i w sumie o to chodziło, walnie sie reklamkę firmową i niech się ludziska gapią:grin:

Zastanawiam się jeszcze nad zmianą znaczka z przodu na OOOO :banan:

Opublikowano

Zastanawiam się jeszcze nad zmianą znaczka z przodu na OOOO :banan:

U mnie sąsiad na grilu chłodnicy w T4 ma nerki z BMW:grin:

Opublikowano
  • Autor

Byłem ja Ci dzisiaj na podmiance płynów w ASO i tak podczas picia kawy wpadło mi w oko:wink:

20140425_132955.jpg

20140425_133005.jpg

20140425_133115.jpg

Opublikowano

Paskudny grill :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Paskudny grill :decayed:
- maruda :grin:

Żeby nie było że nic się w temacie nie dzieje :wink: dziś przyszły nowe zabawki :banan:

20140503_095527.jpg

20140503_095725.jpg

Opublikowano
:slina: ślicznoty .
Opublikowano
  • Autor

Powoli zbieram się do odpalenia ADS:decayed:

20140508_182223.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak klameczki funkiel nówka:wink: przyszły prosto z Niemiec, jak mi zaproponowali cenę w NL to mi witki opadły:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Paskudny grill :decayed:
- maruda :grin:

Żeby nie było że nic się w temacie nie dzieje :wink: dziś przyszły nowe zabawki :banan:

http://s1.postimg.org/a1sng4acr/20140503_095527.jpg

http://s1.postimg.org/4rnootq3v/20140503_095725.jpg

Za same klamki pewnie ze 170ojro jesteś lżejszy?:decayed:

Ile za guziki do ADS dałeś?

Opublikowano
  • Autor

przełącznik ADS kupiłem używany (25€) bo za nowy 50€ jakoś nie miałem ochoty płacić:wink: do ESP kupię nowy kosztuje raptem 17€ :decayed:

Z klamkami trafiłeś z tym że w tej cenie była jeszcze przesyłka:wink:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 20:17 ----------

Dzisiaj wykonałem kawał dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty:wink:

Na pokład wozidła wpadły składane lusterka zewnętrzne z fotochromem:decayed:

Niestety na razie fotochrom nie działa bo muszę podciągnąć kabelki do lusterka wewnętrznego.

Skoro miałem rozebrane drzwi to postanowiłem że pociągnę kabelki na razie do słupka a później od słupka do lusterka.

I jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że kable od sterownika do słupka już tam są, piny zajęte wszystko zgadza

się ze schematami:shock3: Pierwszy raz się spotkałem z tym że OOOO dało jakieś piny gratis:shock3:

Niestety dalej już nie jest tak różowo bo od słupka do lusterka wew kabli już nie ma:facepalm: (sprawdzałem w kostce lusterka brak pinów:facepalm:)

Przy okazji rozbierania wpadły on board klameczki od RSa:naughty:

20140512_150320.jpg

20140512_203509.jpg

20140512_203520.jpg

Robi się coraz ładniej:naughty:

Opublikowano

Moge potwierdzic ze AUDI daje bonusy typu instalka pod fotochrom w drzwiach jak i pamiec :wink:

MODY :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że nie dali gratisów w kostki pod fotelami do oświetlenia nóg z tyłu:facepalm:jakoś nie chce mi się wyciągać foteli żeby zrobić te pierdykane lampki:facepalm:

Opublikowano

Mody miodzio:thumbup1:

Jak na moje, to klamki od RS-a gryza się z tym orzechem trochę...? Wygląda to jak pikowana gałka i trójramienna kiera przy pasiastych siodłach(u mnie):grin:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem dlaczego ale z jakiegoś powodu to drzewno mi się straśnie podobuje:wink: poza tym to nie orzech to brzoza:naughty:(podobno)

Zobaczymy jak już mi się drewniany wystrój znudzi to przelakieruję na piano:decayed:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 23:11 ----------

Zanim sie ściemniło zdążyłem jeszcze zamontować :decayed:

20140515_202903.jpg

20140515_213957.jpg

20140515_214048.jpg

Ostatnio zauważyłem że za każdym razem jak grzebie coś przy aucie, to moi sąsiedzi patrzą się z dziwnym wyrazem twarzy i czasem pukają się w czoło:decayed:

Nie wiem o co im chodzi:naughty:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.