Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy garaż dla BMW.

Carservice nie garaż:wink:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Ciekawy garaż dla BMW.

moglo byc gorzej ....

Belgia to jak Rosja, to nie kraj to stan umysłu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi o belgii mowisz ......

ech stary

nawet nei wiesz jak duzo w tym racji :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha wiem mieszkałem tam kiedyś, wolę Holandię nawet z radarami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy garaż dla BMW.

Carservice nie garaż:wink:

Nie zauważyłem na zdjęciu :decayed:

W Holandii byłem zaskoczony w jakich nietypowych miejscach w ścisłym centrum miast są serwisy samochodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w belgii z kolei moj kumpel mieszka nad stacja benzynowa

doslownie

jest umieszczona na rogu budynku, piekna wiata

a on ma okna prawie ze na dystrybutory

mozna sie zalamac :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy garaż dla BMW.

Carservice nie garaż:wink:

Nie zauważyłem na zdjęciu :decayed:

W Holandii byłem zaskoczony w jakich nietypowych miejscach w ścisłym centrum miast są serwisy samochodowe.

Nie zauważyłeś bo to drugi wjazd do servisu (tutaj stoją samochody nie jeżdżące/uszkodzone, lub oczekujące na szybką naprawę) pierwszy jest obok z szyldem i tam stoi kilka podnośników.

Wiesz kraj jest 3x mniejszy od PL a jest prawie 17mln. ludzi więc gdzieś to trzeba wcisnąć. Najgorzej jest w Rotterdamie kamienice wysokie i bardzo wąskie także klatka schodowa prawie pionowa.

Gdy ktoś zachoruje i trzeba go zabrać do szpitala na noszach to zwykle przyjeżdża straż pożarna i wyciągają delikwenta przez okno:facepalm:

Zwykle jak dzwonisz na 112 to najpierw zjawia się policja potem karetka i straż, także jak zdarzy Ci się zachorować to po cichu się nie da bo od razu masz dyskotekę pod oknem:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

w belgii z kolei moj kumpel mieszka nad stacja benzynowa

doslownie

jest umieszczona na rogu budynku, piekna wiata

a on ma okna prawie ze na dystrybutory

mozna sie zalamac :doh:

To i tak lepiej niż widok na okna sąsiada:grin:zwłaszcza gdy sąsiad w ogóle nie przypomina sexownej brunetki:decayed:a raczej jakiś ugly turkey:facepalm:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 12:54 ----------

Mój samochód mnie chyba nie lubi:naughty:

20130316_175522_zmien_rozmiary.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-193699/

Tutaj masz wszystko opisane

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Wreszcie doczekałem się swojej drewno listewki :decayed: a tak na marginesie zamówienie w niemieckim ASO trwało 3 tygodnie a później tydzień przesyłka niemieckim DHL:facepalm::facepalm:

Wczoraj już się zapieniłem i wysłałem do DHL maila co o tym sądzę, no i chyba pomogło bo dziś przed 12 listewka była dostarczona:decayed:

20140312_140315.jpg

20140312_144922.jpg

Także listewki skompletowane:banan:

Przy okazji ponieważ strasznie mi się nudziło w weekend to polakierowałem te ohydne szare listwy przy liczniku:decayed:

20140311_150301.jpg

20140312_154823.jpg

tak było przed

DSC00124.jpg

DSC00130.jpg

A tak jest teraz

20140312_144922.jpg

20140312_144932.jpg

20140309_180201.jpg

20140309_180210.jpg

20140312_145059.jpg

20140312_161629.jpg

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 18:25 ----------

No i na autko wpadła moda letnia:wink:

20140405_163738.jpg

20140405_171827.jpg

20140405_171836.jpg

20140405_171846.jpg

Wykonane 3 mycia od nałożenia SONAX Polymer Netshield i nadal działa :decayed:

20140330_181835.jpg

20140330_181848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w kwestii technicznej. Mógłbyś Andy zmienić apostrof w "Andy's" na taki normalny jak mój? Bo śledzę Twój wątek, ale ani na iPadzie ani na iPhone nie działają linki, które dostaję w mailach. Obcina je przez ten lewy apostrof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyl, pokaz zdjęcie zrobione ze słońcem:naughty:

A co Ty chłopaku chciałeś zobaczyć z tym słońcem bo nie bardzo czaję o co Ci kaman? na pierwszych czterech fotkach masz słonice:decayed:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Ja tak w kwestii technicznej. Mógłbyś Andy zmienić apostrof w "Andy's" na taki normalny jak mój? Bo śledzę Twój wątek, ale ani na iPadzie ani na iPhone nie działają linki, które dostaję w mailach. Obcina je przez ten lewy apostrof.

No ładnie śledzi mnie:kox: wywal te apple to nic nie wart:grin:

Chcesz to masz będzie po PLowemu:banan:

A tak już całkiem na marginesie da się tu zrobić coś takiego jak multicytat (zacytować kawałek posta) bo ja już kombinowałem jak koń pod górę i nie mogę dojść:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano chłopaku chodzi mi cobyś paździerza sfotografował ze słońcem. Tylko tak można ocenić stan lakieru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano chłopaku chodzi mi cobyś paździerza sfotografował ze słońcem. Tylko tak można ocenić stan lakieru :decayed:

No jak znajdę chwilkę i jak będzie słońce to wezmę swoją lustrzankę i pacnę parę fotek.

W ogóle muszę jakąś sesyjkę focianą zrobić, ale czasu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyl, pokaz zdjęcie zrobione ze słońcem:naughty:

A co Ty chłopaku chciałeś zobaczyć z tym słońcem bo nie bardzo czaję o co Ci kaman? na pierwszych czterech fotkach masz słonice:decayed:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Ja tak w kwestii technicznej. Mógłbyś Andy zmienić apostrof w "Andy's" na taki normalny jak mój? Bo śledzę Twój wątek, ale ani na iPadzie ani na iPhone nie działają linki, które dostaję w mailach. Obcina je przez ten lewy apostrof.

No ładnie śledzi mnie:kox: wywal te apple to nic nie wart:grin:

Chcesz to masz będzie po PLowemu:banan:

A tak już całkiem na marginesie da się tu zrobić coś takiego jak multicytat (zacytować kawałek posta) bo ja już kombinowałem jak koń pod górę i nie mogę dojść:facepalm:

Apple jest ok. A do cytatów używasz ikony dymky w menu powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o dokładną instrukcję tych dymków bo nie mam pojęcia jak to działa:facepalm:

Na innym forum zaznaczam tekst na niebiesko a potem klikam multi-cytat tutaj to tak nie działa, pojęcia nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

klikasz dymek
w środek wklejasz text
i tyle
chyba nie ma innej metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikam dymek gdzie?

qr** chyba coś ze mną nie tak:facepalm: gdzie te jeb...ne dymki są bo już nic nie czaję:facepalm:

A ta chmurka po prawej stronie w rogu postu (po najechaniu napisane multicytat, po kliknięciu odznacza się ptaszek) to ma być to????:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów chwilowo brak bo..........:wink:

Nastąpiła inwestycja w green monster:banan: stajnia pełna kucyków :naughty: aż 90:polew:

20140410_132952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...