Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aaaaa to ja nie wiedział że tam taki pipsztak też może być:wink: całe życie się człowiek uczy:wink:

A tak na marginesie fajna trawka w tej instrukcji:grin:

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 15:24 ----------

Dziś przyszło małe co nieco do autka:wink:

20140206_152444.jpg

20140206_152541.jpg

Niestety sierota od której kupiłem te dekory połamał ten co siedzi w desce rozdzielczej także trochę lipa:facepalm:

Także oficjalnie poszukuję takiego dekoru, kolor słoje brzozy numer 8K1853190 AH 3J3

Jakby ktoś miał lub słyszał, widział gdzie można ten dekor znaleźć to please o cynk:wink:

Druga sprawa czy ktoś z was wie do czego służy ta biała okrągła pierdółka w tylnym zderzaku? (chodzi mi o to białe zaznaczone w zderzaku, nie o kota:grin:)

20140205_185741.jpg

Opublikowano

To jest do haka holowniczego.

Opublikowano
To jest do haka holowniczego.

A jakie ma dzialanie :eusathink:

To według Ciebie do czego to jest ? jak montowałem zderzak to sam się zastanawiałem co to i doszedłem do tego że musi to mieć jakiś związek z hakiem holowniczym. Jak zakładasz zderzak ani to nigdzie się nie opiera ani nic. Trzeba było by zerknąć może do etki ;) niestety ja nie mam. Wiem że to ustrojstwo jest chyba na sprężynce i chodzi góra dół jest też tam chyba kawałek styropianu, ale nie pamiętam już dokładnie.

Opublikowano
  • Autor

Tam jest takie kółko z gwintem a w środku siedzi drugie kółko ze sprężyną, wkręca się jedno w drugie i blokuje takim bolcem.

W tym zderzaku dyfuzor nie przystosowany pod hak.

Mocno mnie to zastanawia po ki uj to tam?

Opublikowano

Każdy dyfuzor jest przystosowany pod hak zderzak pewnie też.

Opublikowano
  • Autor

Hmmm ciekawe jakoś jeszcze się nie spotkałem z tym żeby audi coś gratis dołożyło:shock3:

Opublikowano

piekny avant:decayed:

powodzonka w modach

Opublikowano
  • Autor
piekny avant:decayed:

powodzonka w modach

Nie dziękuję:wink:

Modzić jest co, aby tylko kupików nie brakło:grin:

Opublikowano

Ładna niunia :P

Widziałem że masz listwy chrom poziome na grilu. Też robię do nich przymiarke. Kupowałeś ORI? Był jakiś klej/taśma?

Opublikowano

Mógłbyś powiedzieć gdzie kupiłeś te listwy chromowe do grila, pytam bo w miare idealnie pasują?

Te z allegrą różne maja opinie.

Opublikowano

Tutaj masz numer tych listw: 8K0071360 2ZZ

ORI rzecz jasna.

Opublikowano
  • Autor

Ja kupowałem ORI są idealnie dopasowane do nacięć w grillu, samolepki aczkolwiek z tego co pamiętam to nie jest to taśma dwustronna lecz mają swój jakiś dość mocny klej.

Mam od półtora roku i wyglądają jak nowe, nie odklejają się (odporne na karcher) itd. itp. Chińszczyzny bym nie polecał bo to szybko szlag trafia zwłaszcza zimą.

Jedyna wada tych listew to cena:facepalm: 7 gównianych listewek (chromowany plastik) jak ja kupowałem kosztowało 70€, na dzień dzisiejszy 85€ (cena w PL 422.22zł:facepalm::facepalm:)

Kupiłem w przypływie szaleństwa:wink: aczkolwiek za te kase zapewne można by kupić kilka kilometrów chińszczyzny i zmieniać co miesiąć:decayed:

Decyzja wasza, mnie się podoba, uważam że to ciekawy dodatek.

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 01:22 ----------

Autko zostało za kondonione na zimę:wink: tylko zimy jakoś nie widać:facepalm:

20140210_182226.jpg

20140212_141736.jpg

20140212_141900.jpg

Opublikowano

Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś ? dziwne z tyłu też masz te stopery na wycieraczkę w podłogę ?

Opublikowano
  • Autor
Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś ? dziwne z tyłu też masz te stopery na wycieraczkę w podłogę ?

Ha ha wiedziałem że będzie zagwozdka z tymi stoperami:grin: no więc stopery dokupiłem i sam wstawiłem:wink: bo mnie wkurzało jeżdżenie welurowych dywaników.

Kondony kupione w ASO za zawrotną sumę 80€ komplet przód i tył.

Opublikowano

To w PL jest taniej :P

Opublikowano
  • Autor

Pytałem w ASO w Lublinie pan mi zaproponował komplet za 370zł:facepalm:

Opublikowano

zimy jakoś nie widać:facepalm:

W NL są zimy ? :wink:

Jest co najwyżej Zimra :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.