Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed:

Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed:

Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:

pomyśle :decayed: jeszcze heble z Sy mam do ciebie :grin: tylko czekam kiedy pękniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję:naughty:

podeśle jak zrobie jeszcze nie ogarnąłem tematu :facepalm: nadal na aucie jeżdzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten carbon wymiata. Widziałem dzisiaj na żywo i jest kosa :) Sam bym za pińcet je przytulił :naughty: No dobra dam 700 :decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Andyl heble też oglądałem są w bardzo dobrym stanie więc jak szukasz to się nie zastanawiaj :) W ogóle dziwię się że takie auto jeszcze stoi jak na sprzedaż jest wystawione :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić nie kupić potargować zawsze można - jak mawiał pewien żyd:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wreszcie dotargałem tył więc mam już komplet. Jeszcze tylko muszę zamówić tarcze i klocki na tył i jazda do ASO na wymianę :) Już nie mogę się doczekać jak to będzie hamować. Dodatkowo wymieniam jeszcze przewody na stalowy oplot. W motocyklu jak wymieniłem to odczułem kolosalną różnicę. Myślę że tutaj też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie 180 psów pod machą i na seryjnych siuśkach jezdzić :kwasny::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie 180 psów pod machą i na seryjnych siuśkach jezdzić :kwasny::decayed::grin:

jeżdżę powoli:decayed::nabijasie:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ----------

Ja wczoraj wreszcie dotargałem tył więc mam już komplet. Jeszcze tylko muszę zamówić tarcze i klocki na tył i jazda do ASO na wymianę :) Już nie mogę się doczekać jak to będzie hamować. Dodatkowo wymieniam jeszcze przewody na stalowy oplot. W motocyklu jak wymieniłem to odczułem kolosalną różnicę. Myślę że tutaj też tak będzie.

Jak już wymienisz heble to pochwal się wrażeniami bo też jestem ciekawy różnicy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze zamówić tarcze z klockami i stalowy oplot potem do ASO i będę się chwalił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcą za wymianę w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900zł wymiana przód + tył. Założenie nowych węży w stalowym oplocie i wymiana płynu hamulcowego na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900zł wymiana przód + tył. Założenie nowych węży w stalowym oplocie i wymiana płynu hamulcowego na nowy.

To nie lepiej samemu zrobić? straszna filozofia to to nie jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak muszę jechać na wymianę płynu hamulcowego a że samochód serwisowany od początku to i do końca będzie do kąt ja go będę miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiesz Hohe on go będzie miał do Kąt (Kąty (województwo podkarpackie)) a potem go sprzeda i wróci piechotą:decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiesz Hohe on go będzie miał do Kąt (Kąty (województwo podkarpackie)) a potem go sprzeda i wróci piechotą:decayed::banan:

Aaa... Chyba, że tak. To zwracam honor. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...