Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed:

Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1: Ja bym tylko bagażnik odkurzył :decayed: i szczerze powiem te dekory bym zmienił na Carbon :decayed:

Z chęcią bym odkurzył ale czasu brak:facepalm: ciągle coś przy aucie grzebie:decayed:

Carbon odpada, totalnie mi się nie podoba.:grin:a poza tym to Ty nie bądź taki cwaniak wciskaczu Carbonów:polew:

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:

Opublikowano
Jak mi sprzedasz te carbony za pińćset to założe:decayed:

pomyśle :decayed: jeszcze heble z Sy mam do ciebie :grin: tylko czekam kiedy pękniesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję:naughty:

Opublikowano
No miałeś foty jakieś wrzucić a tu dopa :thumbdown:kota w worku nie kupuję:naughty:

podeśle jak zrobie jeszcze nie ogarnąłem tematu :facepalm: nadal na aucie jeżdzą :decayed:

Opublikowano

Ten carbon wymiata. Widziałem dzisiaj na żywo i jest kosa :) Sam bym za pińcet je przytulił :naughty: No dobra dam 700 :decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Andyl heble też oglądałem są w bardzo dobrym stanie więc jak szukasz to się nie zastanawiaj :) W ogóle dziwię się że takie auto jeszcze stoi jak na sprzedaż jest wystawione :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

kupić nie kupić potargować zawsze można - jak mawiał pewien żyd:grin:

Opublikowano

Ja wczoraj wreszcie dotargałem tył więc mam już komplet. Jeszcze tylko muszę zamówić tarcze i klocki na tył i jazda do ASO na wymianę :) Już nie mogę się doczekać jak to będzie hamować. Dodatkowo wymieniam jeszcze przewody na stalowy oplot. W motocyklu jak wymieniłem to odczułem kolosalną różnicę. Myślę że tutaj też tak będzie.

Opublikowano

Ja się dziwie 180 psów pod machą i na seryjnych siuśkach jezdzić :kwasny::decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja się dziwie 180 psów pod machą i na seryjnych siuśkach jezdzić :kwasny::decayed::grin:

jeżdżę powoli:decayed::nabijasie:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ----------

Ja wczoraj wreszcie dotargałem tył więc mam już komplet. Jeszcze tylko muszę zamówić tarcze i klocki na tył i jazda do ASO na wymianę :) Już nie mogę się doczekać jak to będzie hamować. Dodatkowo wymieniam jeszcze przewody na stalowy oplot. W motocyklu jak wymieniłem to odczułem kolosalną różnicę. Myślę że tutaj też tak będzie.

Jak już wymienisz heble to pochwal się wrażeniami bo też jestem ciekawy różnicy:decayed:

Opublikowano

Muszę jeszcze zamówić tarcze z klockami i stalowy oplot potem do ASO i będę się chwalił :P

Opublikowano
  • Autor

Ile chcą za wymianę w ASO?

Opublikowano

900zł wymiana przód + tył. Założenie nowych węży w stalowym oplocie i wymiana płynu hamulcowego na nowy.

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor
900zł wymiana przód + tył. Założenie nowych węży w stalowym oplocie i wymiana płynu hamulcowego na nowy.

To nie lepiej samemu zrobić? straszna filozofia to to nie jest:decayed:

Opublikowano

Tak czy siak muszę jechać na wymianę płynu hamulcowego a że samochód serwisowany od początku to i do końca będzie do kąt ja go będę miał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.