Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi


Wydaje mi się, że korbowody też Ci wymienili

Przy wymianie tłoków nie ma innej opcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jakimś filmiku youtube jak gościu w serwisie wymieniał tłoki na nowe i na starych korbowodach :eusathink:

Odma siedzi taka

k6pyzyv4.jpg

No i jednak bedzie kolejna wizyta w ASO niestety dziś znowu mam żółtą kontrolkę silnika i błąd wrócił :facepalm: :facepalm: :facepalm: zaczyna mnie to denerwowac powoli :angry:

1 Fault Found:
7676 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1
P2237 00 [237] - Pump Current Open Circuit
MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Mileage: 48440 km
Date: 2015.04.18
Time: 20:23:41

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zostaw to w rozliczeniu w jakimś komisie :grin: a tak serio to masakra jakaś kurde też skusiłbym się teraz na benzyne 2.0Q ale jak mam sobie pluć w brodę potem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy typ tłoków to inna średnica sworzni.

Cos mi się zdaje ze ci twoi Oranie na tulipanach to się może znają, ale na autach to już mniej :decayed: Zepsuli pierwsza sade przy wykręcaniu pewnie. A i z separatorem się pewnie "pomylili".

Mówiłem ci: przyjedz :naughty: Na nartach byś się nauczył, i przy okazji zrobili by jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłem ci: przyjedz :naughty: Na nartach byś się nauczył, i przy okazji zrobili by jak należy

Przyjedź pracować za mnie to ja pojadę na narty :wink:

Tak mi się coś właśnie wydaje że zj**........sondę albo gdzieś kable popierdaczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jak jest nie mam parcia na dystanse :wink:

A tak przy okazji wypróbowałem dziś nową pianownicę :)

kfq2sbr7.jpg

q6xhu3sn.jpg

Fajna zabawa :decayed: tylko to mydło do pianownicy niezbyt rewelacyjne muszę cos innego kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miłych sąsiadów :wink: a tak na poważnie to podobno zabronione ale i tak wszyscy ostro szorują auta :wink:

Kiedyś pucowałem i jechała policja, popatrzyli pomachałem im i pojechali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miłych sąsiadów :wink: a tak na poważnie to podobno zabronione ale i tak wszyscy ostro szorują auta :wink:

Kiedyś pucowałem i jechała policja, popatrzyli pomachałem im i pojechali :)

To machanie Cię uratowało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to twoje A cztery. Zwłaszcza szyby dymione i przysłony boczne na lato to majątek. Miałem brać komplet od Romco, ale za długo się czaiłem i zdarzył sprzedać:(

Ja muszę nawet na podwórku konspiracyjnie myc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać komplet od Romco, ale za długo się czaiłem i zdarzył sprzedać

No to widzisz byłem szybszy bo sprzedał mi :naughty: tylko że jeden boczek miał połamane wszystkie uchwyty do klipów więc siedziałem cały piątek i rezałem roletki w swoich boczkach :) da się zrobić tylko trochę zabawy z wycinaniem, no i potrzebny boczek dawca żeby przełożyć plastik ze środka do którego mocuje się roletkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Etce sa 2 numery odm

- z koncowka E ,ktory od ktoregos miesiaca 2014 zamienia sie na AC

- z koncowka J ,ktory sie zamienia na AE

Fabrycznie sa montowane E ,jesli byl robiony Stage 1 i zmiana oprogramowania to powinna byc zmieniona na J.

I tutaj niewazne czy pozniej byl Stage 2 ,bo przy wymianie tlowkow Audi juz nie zmienia softu ,wiec zostaje odma J.

Natomiast jesli ktos sobie np. prywatnie zrobi remont (wymiana tlokow i pierscieni) i pominie calkowicie Stage 1 ,to teoretycznie powinien zostac przy odmie E.

Tak wynika z moich ustalen ;)

Edytowane przez MarcinOslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jak jest nie mam parcia na dystanse :wink:

A tak przy okazji wypróbowałem dziś nową pianownicę :)

kfq2sbr7.jpg

q6xhu3sn.jpg

Fajna zabawa :decayed: tylko to mydło do pianownicy niezbyt rewelacyjne muszę cos innego kupić

Autko masz fajne :thumbup1:

Co do piany spróbuj tego

http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-karoserii-pojazdow-app-5l-i5205559230.html

Ostatnio ją kupiłem i nawet na pianownicy Karchera robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piany spróbuj tego

Preparat do czyszczenia karoserii pojazdĂłw APP 5L (5205559230) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ostatnio ją kupiłem i nawet na pianownicy Karchera robi robotę :)

Poszukam czy tu gdzieś w NL to mają :) Ta co mam w sumie ładnie się pieni ale ta piana za szybko spływa, razem z pianownicą była próbka piany od Monello i o wiele lepiej się trzymała.

W Etce sa 2 numery odm

- z koncowka E ,ktory od ktoregos miesiaca 2014 zamienia sie na AC

- z koncowka J ,ktory sie zamienia na AE

Fabrycznie sa montowane E ,jesli byl robiony Stage 1 i zmiana oprogramowania to powinna byc zmieniona na J.

I tutaj niewazne czy pozniej byl Stage 2 ,bo przy wymianie tlowkow Audi juz nie zmienia softu ,wiec zostaje odma J.

Natomiast jesli ktos sobie np. prywatnie zrobi remont (wymiana tlokow i pierscieni) i pominie calkowicie Stage 1 ,to teoretycznie powinien zostac przy odmie E.

Tak wynika z moich ustalen ;)

No to wychodzi na to że u mnie pominęli STAGE1, na tyle co mi powiedziano ostatnio miał być pierwszy pomiar (czyli stan oleju na chwile obecną + uzupełnienie) potem 1500km i drugi pomiar i jeśli zużycia niezbyt duże to nowa odma, ale że u mnie dużo dużo to polecieli od razu z tłokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...