Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się, że korbowody też Ci wymienili

Przy wymianie tłoków nie ma innej opcji :wink:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem na jakimś filmiku youtube jak gościu w serwisie wymieniał tłoki na nowe i na starych korbowodach :eusathink:

Odma siedzi taka

k6pyzyv4.jpg

No i jednak bedzie kolejna wizyta w ASO niestety dziś znowu mam żółtą kontrolkę silnika i błąd wrócił :facepalm: :facepalm: :facepalm: zaczyna mnie to denerwowac powoli :angry:

1 Fault Found:
7676 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1
P2237 00 [237] - Pump Current Open Circuit
MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Mileage: 48440 km
Date: 2015.04.18
Time: 20:23:41

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Weź zostaw to w rozliczeniu w jakimś komisie :grin: a tak serio to masakra jakaś kurde też skusiłbym się teraz na benzyne 2.0Q ale jak mam sobie pluć w brodę potem ;/

Opublikowano

Nowy typ tłoków to inna średnica sworzni.

Cos mi się zdaje ze ci twoi Oranie na tulipanach to się może znają, ale na autach to już mniej :decayed: Zepsuli pierwsza sade przy wykręcaniu pewnie. A i z separatorem się pewnie "pomylili".

Mówiłem ci: przyjedz :naughty: Na nartach byś się nauczył, i przy okazji zrobili by jak należy :)

Opublikowano
  • Autor

Mówiłem ci: przyjedz :naughty: Na nartach byś się nauczył, i przy okazji zrobili by jak należy

Przyjedź pracować za mnie to ja pojadę na narty :wink:

Tak mi się coś właśnie wydaje że zj**........sondę albo gdzieś kable popierdaczyli

Opublikowano

I w serwisie zdarzają się " fachowcy " :)

Opublikowano
  • Autor

setup letni :) sezon na pucowanie rozpoczęty :wink:

z57yrqgu.jpg

uqszy4bg.jpg

4vsdkwj8.jpg

4wnjrrb4.jpg

sqlgdxc7.jpg

wqtraron.jpg

jenj9ph6.jpg

Opublikowano

Jaki to rozmiar opon masz?

Opublikowano
  • Autor

255/35/19

Opublikowano

Dystans by sie przydał z tyłu .

Opublikowano
  • Autor

Zostaje jak jest nie mam parcia na dystanse :wink:

A tak przy okazji wypróbowałem dziś nową pianownicę :)

kfq2sbr7.jpg

q6xhu3sn.jpg

Fajna zabawa :decayed: tylko to mydło do pianownicy niezbyt rewelacyjne muszę cos innego kupić

Opublikowano

Nikt się nie doczepił ze robisz to na ulicy . Ochrona środowiska :)

Opublikowano
  • Autor

Mam miłych sąsiadów :wink: a tak na poważnie to podobno zabronione ale i tak wszyscy ostro szorują auta :wink:

Kiedyś pucowałem i jechała policja, popatrzyli pomachałem im i pojechali :)

Opublikowano

:)

Opublikowano

Mam miłych sąsiadów :wink: a tak na poważnie to podobno zabronione ale i tak wszyscy ostro szorują auta :wink:

Kiedyś pucowałem i jechała policja, popatrzyli pomachałem im i pojechali :)

To machanie Cię uratowało. :)

Opublikowano

Fajne to twoje A cztery. Zwłaszcza szyby dymione i przysłony boczne na lato to majątek. Miałem brać komplet od Romco, ale za długo się czaiłem i zdarzył sprzedać:(

Ja muszę nawet na podwórku konspiracyjnie myc...

Opublikowano
  • Autor

Miałem brać komplet od Romco, ale za długo się czaiłem i zdarzył sprzedać

No to widzisz byłem szybszy bo sprzedał mi :naughty: tylko że jeden boczek miał połamane wszystkie uchwyty do klipów więc siedziałem cały piątek i rezałem roletki w swoich boczkach :) da się zrobić tylko trochę zabawy z wycinaniem, no i potrzebny boczek dawca żeby przełożyć plastik ze środka do którego mocuje się roletkę.

Opublikowano

W Etce sa 2 numery odm

- z koncowka E ,ktory od ktoregos miesiaca 2014 zamienia sie na AC

- z koncowka J ,ktory sie zamienia na AE

Fabrycznie sa montowane E ,jesli byl robiony Stage 1 i zmiana oprogramowania to powinna byc zmieniona na J.

I tutaj niewazne czy pozniej byl Stage 2 ,bo przy wymianie tlowkow Audi juz nie zmienia softu ,wiec zostaje odma J.

Natomiast jesli ktos sobie np. prywatnie zrobi remont (wymiana tlokow i pierscieni) i pominie calkowicie Stage 1 ,to teoretycznie powinien zostac przy odmie E.

Tak wynika z moich ustalen ;)

Edytowane przez MarcinOslo

Opublikowano

Zostaje jak jest nie mam parcia na dystanse :wink:

A tak przy okazji wypróbowałem dziś nową pianownicę :)

kfq2sbr7.jpg

q6xhu3sn.jpg

Fajna zabawa :decayed: tylko to mydło do pianownicy niezbyt rewelacyjne muszę cos innego kupić

Autko masz fajne :thumbup1:

Co do piany spróbuj tego

http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-karoserii-pojazdow-app-5l-i5205559230.html

Ostatnio ją kupiłem i nawet na pianownicy Karchera robi robotę :)

Opublikowano
  • Autor

Co do piany spróbuj tego

Preparat do czyszczenia karoserii pojazdĂłw APP 5L (5205559230) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ostatnio ją kupiłem i nawet na pianownicy Karchera robi robotę :)

Poszukam czy tu gdzieś w NL to mają :) Ta co mam w sumie ładnie się pieni ale ta piana za szybko spływa, razem z pianownicą była próbka piany od Monello i o wiele lepiej się trzymała.

W Etce sa 2 numery odm

- z koncowka E ,ktory od ktoregos miesiaca 2014 zamienia sie na AC

- z koncowka J ,ktory sie zamienia na AE

Fabrycznie sa montowane E ,jesli byl robiony Stage 1 i zmiana oprogramowania to powinna byc zmieniona na J.

I tutaj niewazne czy pozniej byl Stage 2 ,bo przy wymianie tlowkow Audi juz nie zmienia softu ,wiec zostaje odma J.

Natomiast jesli ktos sobie np. prywatnie zrobi remont (wymiana tlokow i pierscieni) i pominie calkowicie Stage 1 ,to teoretycznie powinien zostac przy odmie E.

Tak wynika z moich ustalen ;)

No to wychodzi na to że u mnie pominęli STAGE1, na tyle co mi powiedziano ostatnio miał być pierwszy pomiar (czyli stan oleju na chwile obecną + uzupełnienie) potem 1500km i drugi pomiar i jeśli zużycia niezbyt duże to nowa odma, ale że u mnie dużo dużo to polecieli od razu z tłokami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.