Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smołkers

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki
  2. Siema Pany Powiecie gdzie najlepiej podjechać na przegląd autka żeby się nie czepiali byle czego
  3. 4 nowe świece i elegancko furka zatrybiła.
  4. Teraz Ci nie powiem bo nie pamiętam Wyciągnę go podładuje i zobacze jutro co i jak. A tymczasem spóźniłem się do roboty :kox:
  5. mnie się nie udało Dziwne bo aku dobry a mało tego zresetowała mi się data do roku produkcji i świeci się ESP nie kręci w ogóle :/ Widocznie aku do doopy skoro nie kręci. Sęk w tym że pierwsze dwa razy kręcił dobrze .. za trzecim zresetował mi się FIS .. A aku zmieniane było w lipcu ...
  6. mnie się nie udało Dziwne bo aku dobry a mało tego zresetowała mi się data do roku produkcji i świeci się ESP nie kręci w ogóle :/
  7. Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? Potrzebowałbym do b6 coś ...
  8. Pozdrawiam Kierowniczkę B6 Avant rej DO TUSIA- często widzę w okolicach Złotnik w stronę miasta ostatnio przyczajona na Magnolii :gwizdanie:
  9. A może by tak zebrać kilka osób to i jakiś rabat by dało radę zrobić ?
  10. Podjedź sobie w niedzielę na giełdę elektroniczną na Robotniczej. Ja PIN do radia robiłem ( 35zł ) i za wgranie PL chcieli 40zł a że mam ANG to jak polski prawie więc za 40zł zjadłem obiad z Dziewczyną :kox:
  11. Nie mam co robić tylko nabijać posty ... gdybym chciał to pisałbym w działach piłka nożna i gry komputerowe ... Stuknij się człowieku. Koniec tematu, bo widzę że nie ma sensu. Jakby jednak komuś to pomogło to będzie mi niezmiernie miło że moje głupoty własnie jemu pomogły. Spokojnej nocy ALL
  12. Nie rozumiem o co Wam chodzi ? Przecież piszę że mechanik kazał mi sprawdzić czy mam podokręcane koła ... Nie wykluczył łopatek ale kazał najpierw sprawdzić to i tak uczyniłem Objawy miałem takie jak piszą ludzie w tym wątku a po to jest ten wątek aby wyrazić swoje zdanie, a jeśli nie to proszę Moda o zablokowanie mi konta bo nie wiem co ja tutaj robię
  13. jakbyś czytał uważnie to byś wiedział że każdy ma dźwięk jaki ma .. nie słyszałeś go więc nie mów ... ja dokręciłem koło i ten który u mnie był w momencie puszczania gazu ustał :] u Ciebie może być co innego ale się nie wypowiadam
  14. Robert ale to wcale nie jest śmieszne Ja już zakładałem jakieś koszta ... a tu ZONK ( pozytywny ) W sumie to nie wiadomo kto jaki ma dźwięk ? Mój był wywołany przez niedokręcone śruby w przednim lewym kole Półtora obrotu wajchy to nie mało :gwizdanie: :gwizdanie: Jutro trasa zobaczymy czy nic się nie będzie działo. Pozdrawiam i zapraszam do sprawdzenia śrub :kox:
  15. Kogo ??? Ha właśnie to jeden z podstawowych elementów na które ludzie zwracają uwagę :] Nie wiem ile one kosztują ale ja kupiłem Pirelli P7 i nie żałuję jak do tej pory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.