grzechu76

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzechu76

1. Ja mam podobny przypadek i mój mechanik stwierdził wywaloną tuleje na tylnej prawej zwrotnicy(na górze), koło nie ma konta i tak właśnie targa d*pą np. jadę suchym asfaltem i jest ok najeżdżam na trochę piasku albo lód i d*pa targa w prawo. Jak się ją wymieni na samochodzie to ok ale jak nie to trzeba całe zawieszenie pruć .
  2. do Predki74; Proszę bardzo moduł SD-2 Swiatla dzienne Regulator swiatel dziennych SD-2 (2608852138) - motoAllegro
  3. A ja koledzy nie kombinowałem z dziennymi. Kupiłem moduł na allegro za 40 zł i moje światła drogowe robią za dzienne, świecą na 40% mocy jest dobrze. Załączają się automatycznie po 5 sek. po odpaleniu silnika. Wygląda to mniej więcej jak dzienne w B7. Tylko do podłączenia tego potrzebowałem fachowca bo sam bym nie dał rady a że sam montował coś takiego pierwszy raz nie wiedział ile mnie skasować, to wziął tylko 60 zł.
  4. do devon; Przy wyższych obrotach między 3-4 tyś dość mocno kopci nie tracąc przy tym mocy, no i chciałbym go prześwietlić może trzeba coś podregulować.
  5. grzechu76

Stukanie

Może coś z zawiechą tylko tak niesie po samochodzie
  6. grzechu76

Zdziera oponę

Ja bym opony juz zmienił
  7. Potrzebuję zrobić diagnostykę silnika, kogo polecacie w Legnicy, tylko nie jakiegoś bajkopisarza no ile taka usługa kosztuje. Będę wdzięczny za info.
  8. Ja bym sprawdził przepływomierz a później EGR
  9. grzechu76

Kopci z rury

Nie straciło na mocy jedzie normalnie. Powiedzcie co to są te logi bo nie bardzo kumam?
  10. grzechu76

Kopci z rury

Witam. Moje 1,9 TDI przy normalnej jeździe po mieście delikatnie przydymia z rury ale jak pocisnę tak ostro do 4 tys/obr/min to się robi ciemno za mną. Co to może być bo mocy nie straciła, oleju spali na 15 tys 0,8L. Może ktoś z was miał taki problem, mam nadzieję że to nie pompki.
  11. W Legnicy na ul. Okólnej jest dobry lakiernik ale nie tani. Jak chcesz mieć dobrze pryśnięte auto to jedz do niego. W prawdzie nic u niego nie robiłem ale widziałem jego dzieło "perfekcyjnie".
  12. do Bartek; Ja takową posiadam DL 63... ale grafitową z naklejką klubową, nie wiem czy o tą chodzi?
  13. Mój koleś był oglądać tą A6 ze Strzegomia i mówi że ona w ogóle nie chcę jechać. Wygląd super ale motor coś słabawy.
  14. dobra spoko, tylko dowiedziałem sie po. Może nastepnym razem.
  15. 230 tyś lata jak szalony nić się nie dzieje. Pali i leci!
  16. A jak go gasisz to też tak wali? Wygląda na poduszkę ale przy gaszeniu też powinno walić.
  17. Witam wszystkich. Wczoraj byłem u kolegi mechanika podłączy kompa do mojej 4 i wyskoczyło kilka błędów których jego program nie mógł odczytać t.j. 1330 ,1331 ,1794 ,17994 ,18057. Jak ktoś z Was zna nazwę tych kodów to proszę o info. Pozdrawiam
  18. Wczoraj w Lubinie na Tuwima widziałem srebrne B5 Avant z klubową wlepą.
  19. Moje AWX ma 207 tysi nalatane na biegu jałowym nie powiem troszkę wibruje ale to diesel przecież, oczywiście po starcie zapominam że jadę dieslem nic nie drży. Moim zdaniem kolego albo przesadzasz albo twoja audziunia ma nalatane z pół bani a nawet więcej. Pozdrawiam
  20. Ja też bym podleciał na ten spocik tylko gdzie i kiedy???
  21. Super ale zamiast czerwonego robisz czarne i będzie zajebiaszczo no i oczywiście S-line wróć na swoje miejsce.
  22. Co to są te logi bo nie bardzo kumam?