Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Tak, dokładnie o to. Dziękuję
  2. Odegnij ten haczyk w podłodze i zrób fotę od wewnętrznej strony. Wtedy już sobie poradzę
  3. Ja trochę z innej beczki. Zrobisz mi zdjęcie sprężynki od haczyka w podłodze bagażnika, który jest widoczny na zdjęciu powyżej? U mnie przeskoczyła i nie wiem jak ma być poprawnie ułożona.
  4. Jeżeli, to nie tajemnica to też bym prosił o jakieś info na temat sprowadzenia Na naszym rynku, młodych rocznikiem 3.0 prawie nie ma.
  5. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Aby rozwiać wątpliwości które elementy są aluminiowe: http://www.audiblogpl.com/2012/11/lekka-konstrukcja-stalowo-aluminiowa.html
  6. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Niestety, ale u mnie jest to samo. Sanki są tak pordzewiałe, że na przyszły sezon będę musiał je wyczyścić z tej rdzy i pomalować proszkowo. Teraz auta robią chyba na 3 lata, a później niech się dzieje co chce
  7. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ładnie doposażona jak za tę kasę. Ledy, dekory piano black, pamięć foteli i lusterek, cztery strefy, BOSE.
  8. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Mi w Audi Centrum Wrocław powiedziano 930 zł z ich materiałami i robocizną, a u Lellka w Opolu 1150 zł. Gdzie dwa lata temu we Wrocławiu zapłaciłem ok. 300 zł dostarczając swój olej.
  9. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Orientujecie się może jaki jest koszt wymiany oleju w ASO w silniku 2.0 TDI? Dzwoniłem dzisiaj do dwóch serwisów i cena trochę powala, dwa lata temu płaciłem połowę tego co jest obecnie.
  10. Panowie mam pytanko, kiedyś byłem w warsztacie ze swoim autem który zajmował się tylko naprawą samochodów z grupy VAG i pamiętam, że jak wracałem do siebie to wsiadałem na Niedźwiedziej. Gdzieś w tej okolicy znajdował się warsztat, ale nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć ani nazwy, ani gdzie to dokładnie było, bo nie znałem wtedy jeszcze Wrocławia. Wie ktoś może o jaki warsztat mi chodzi? edit// Znalazłem na street view chodziło mi o DK Auto Serwis
  11. Już właśnie jestem tam dogadany. Tyle, że gość twierdził że już je wrzucił do kwasu i bardzo się upierał, aby je pomalować, ale zrezygnowałem. Ma mi je oddać wyprostowane i ze zdjętą powłoką.
  12. Co do felg. Oddałem dzisiaj swoje do renowacji (prostowanie, wypełnianie ubytków poprzez napawanie, szlifowanie, usunięcie starej warstwy i malowanie) do firmy ProstaFelga na Bielanach. Poczytałem teraz opinie i złapałem się za głowę. Część z nich tak jakby się zgadza według mojej opinii i teraz nie wiem co robić... Miał ktoś styczność z tym Panem? Cena za usługę wydaje się być wysoka, ale co prawda widać, że gość zna się na rzeczy i podchodzi fachowo do tematu, tylko te ceny. Najbardziej zdziwiło mnie, że on bierze 80 zł za usunięcie starej powłoki z sodowaniem + 130 zł za malowanie proszkowe + chyba dodatkowa warstwa lakieru za 50 zł od felgi. Oczywiście w tej usłudze, to on zapewne tylko pośredniczy. No i długo nie musiałem czekać, kilka minut po 9, a Pan dzisiaj do mnie dzwoni i mówi że ta farba którą wybrałem zdrożała o 100% w Niemczech i cena malowania będzie droższa o 100%
  13. Siemanko, polecicie gdzie we wrocku oddać felgi do renowacji? Ktoś coś o nich słyszał? http://www.malowaniefelg.com/
  14. Pomyliłem tematy
  15. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wiem, ale chodzi mi bardziej o osobę która ma dostęp do serwisowych części. Tylko nie pisz - "to zadzwoń sobie do serwisu", bo już dzwoniłem.
  16. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebne mi są dwa nowe ślizgi poliftowe do A4 B5 kiedyś chyba gdzieś tu czytałem, że ktoś ma dojście do tych z serwisu w dobrej cenie.
  17. Szymeniu jak byś wybierał się na spota, to daj znać w temacie
  18. Wstałem rano, wbijam na fb - dzień jak co dzień. Scrolluje tablice, a tu A4K Polska dodał link do tego tematu. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy: Pewnie Szymeniu znowu poszalał No i się nie myliłem. Auto kosmos
  19. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od kiedy zamknęli temat B5 Battalion nie wiem gdzie mam pytać o błahe sprawy. Zamontowałem u siebie zderzak od polifta z halogenami i chciałbym je podłączyć. Co potrzebuję, aby to wykonać? Na pewno włącznik i kostki, skąd najlepiej wziąć prąd?
  20. Kupiłem zderzak do swojej Audi po drugim lifcie. Przeczytałem na forum, że wystarczy założyć ślizgi od drugiego lifta i wszystko będzie P&P. Mam te ślizgi, ale nie pasują w nich otwory do błotników. Są w całkiem innych miejscach niż w przedlifcie. Błotniki mam po pierwszym lifcie bez emblematu Audi pod kierunkowskazem. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Ok, przeszukałem temat po temacie i znalazłem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/233148-montaz-poliftowego-przegniego-zderzaka-do-przedlifta/
  21. Pany wiecie do kogo należy ten czarny Aston Martin DB9? http://www.autogespot.pl/aston-martin-mansory-db9/2013/11/19 Od dawna śmiga po wrocku, często go widywałem w okolicach Galerii Dominikańskiej, ale to co dzisiaj zrobił zawodnik nim jadący na rondzie Reagana to zaniemówiłem z wrażenia
  22. Tak dla zainteresowanych emulatorem czujnika poziomu oleju, to polecam użytkownika splawik00 z forum elektroda.pl Jego profil: http://www.elektroda.pl/rtvforum/uzytkownik537911.html Zleciłem mu wykonanie emulatora i przyznam że facet ma profesjonalne podejście do tematu, po 2h od przelewu emulator był zrobiony. Na jego częściach w obudowie, sprawdzony na oscyloskopie. Całość z wysyłką - 68zł. Dzisiaj założyłem i w końcu pozbyłem się uciążliwego napisu SENSOR.
  23. No i lipton. Podłączyłem wszystko jak trzeba i nie działa. Zasilanie czerwono-czarny PIN 1 z niebieskiej kostki, "masa to masa", a sygnał do PIN 15 w zielonej i nadal pojawia się sensor. Chyba mam źle zlutowany układ.
  24. Pytanie na szybko bo będę zaraz podłączał emulator, skąd najlepiej wziąć prąd pod + w emulatorze? Od bezpiecznika 5A, czarno-czerwony przewód? Jest on widoczny w wiązce przewodów za licznikiem jeżeli mój samochód seryjnie nie miał montowanego czujnika poziomu/temperatury oleju? edit:// Ok, już znalazłem PIN1 w kostce niebieskiej to +
  25. Kabelki tak oczywiste, że nawet nie napisałem Zapytam o obudowę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.