Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Wie ktoś może za co odpowiada pin 4 w kostce przy manetce do sterowania FIS-em? Pin 3 (brązowy) podłączyłem do masy i po naciśnięciu przycisku reset, pojawia się tylko albo znika pozioma linia. Poza tym nic więcej się nie dzieje. Pin 4 też jest koloru brązowego, ale przewód ma grubszą średnice i jak na razie nie podłączałem go nigdzie. Odnośnie podłączenia 25 pinu do masy w zielonej kostce, to u mnie nie pomogło aby pozbyć się komunikatu sensor.
  2. I ja byłem dwa lata temu Na środku jednego ronda przy wjeździe do miasta stoi olbrzymie Audi TT wykonane z jakiegoś tworzywa. Będąc w mieście zauważyłem że ludzie mają dużo gadżetów z logiem OOOO (czapki, koszulki, kurtki, bluzy). Przejeżdżałem koło siedziby Audi i jakiegoś mega wrażenia na mnie z zewnątrz nie zrobiła, jedynie samochody które pod nią stały zaparkowane jeden przy drugim
  3. Co do tych przejściówek, to dobra robota ale na zdjęciu wyglądają na bardzo sztywne Poza tym skąd wziąć kostki które wchodzą w ori kostki w instalacji? Trzeba by chyba było wyciągnąć ze starego licznika.
  4. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co by musiał mieć tam porobione, aby tyle wypluł na hamowni? AUDI A4 1,8T S-LINE NAVI QUATTRO FULL TUNING 310PS (3960953284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. bidzio czyli mruga Ci cały czas kontrolka od poduszek? bo jutro zamierzam zawieźć licznik do chłopa co naprawia telefony żeby mi odlutował tą ujemną nóżkę diody i zrobił immo w taki sposób, że podłączy mi przewód w liczniku na wolny 32pin szarej kostki.
  6. a to Twoją Audi widziałem pod Autoperfect jeszcze jak lakier na niej schnął no tak teraz przypomina mi się Twoja sygnatura
  7. Mam pytanie odnośnie poprowadzenia od żółtego przewodu z beżowej kostki sygnału spalania. Ok, znalazłem tą kostkę wyciągnąłem i co teraz? Zedrzeć izolacje, podpiąć się i podłączyć to pod licznik, czy jak?
  8. Nie próbowałem, ale podobno przez podanie masy na 25pin - Bonnet (pol. pokrywa) zielonej wtyczki.
  9. Gdzie ją hamowałeś? Dzięki wałkom aż ~18km? Zastanawiające...
  10. Nigdy nie jechałem tak mocnym autem jak ten GTR o którym pisze Szymon, ale wydaje mi się że podczas ostrego przyspieszania, to łeb urywa
  11. W tym .doc`u z pierwszej strony jest opisane, aby rozdzielić masy żeby mi nie pokazywało spalonej żarówki, sensor, zjechanych klocków hamulcowych itd. W sumie to w tym dokumencie jest napisane że 6 mas trzeba podprowadzić na odpowiednie piny i napiszcie mi jak to zrobić aby było dobrze? Mamy dwa przewody masujące i tam jest napisane żeby je połączyć razem poprzez nacięcie izolacji i zrobić rozgałęzienie na resztę, ale w jaki sposób?
  12. Kolejne pytanie: jeżeli mam termometr seryjnie zamontowany w aucie, to które piny podłączyć z jego kostki pod nową? Czytałem o tym wcześniej w tym temacie, ale wyleciało mi z głowy, a nie chce przeglądać znowu dziesiątki stron.
  13. O co chodzi w pierwszym poście tego tematu? "Uwaga! To co na obrazkach już nieaktualne!!"
  14. Ściągnąłem dzisiaj kierownicę esową, wyciągnąłem poduchę i nie zapamiętałem gdzie ma się znajdować mała sprężynka, a wyleciała mi i nie wiem gdzie powinno być jej miejsce. Ktoś wie o czym mowa? Druga sprawa: Jak się zabrać za demontaż manetek? Nie chciałem rozkręcać wszystkich śrubek i robić tego na ślepo.
  15. Tak, o zlocie. Aha, to wtedy było... Przestałem się interesować tematem, ale pamiętam że się tam wybierałeś, a fury na event'cie nie widziałem.
  16. Mógłbyś napisać ile Cię kosztował łańcuch i napinacz? Przymierzam się już od jakiegoś czasu, aby wymienić to u siebie ale obiło mi się o uszy, że z robocizną to ok. 1500zł nie moje. Prawda to?
  17. A właśnie Gracjan w ubiegłym brałeś udział w kwalifikacjach do Raceism? Nie uwierzę, że ze swoim autem byś się tam nie zakwalifikował.
  18. Przestudiowałem ten temat i postanowiłem że zrobie to sam, ale dzięki za odpowiedź.
  19. To ja wiem, ale co masz na myśli pisząc "przejściówki"?
  20. Przymierzam się właśnie do zmiany licznika na full fis, mój seryjny licznik to UK NSI. Z tego co zauważyłem, to w nowym liczniku kostka niebieska jest z prawej strony patrząc od tyłu, a zielona z lewej. U mnie jest na odwrót - niebieska z lewej, a żółta z prawej (odpowiednik zielonej). Jest problem, bo przewody mam tak krótkie że nie sięgają, aby podłączyć niebieską kostkę do prawej strony licznika. Przerabiał ktoś już ten temat? Nie chciałem nic ciągnąć na siłę.
  21. Był post o skradzionej A4 B8 z Sosnowca, ale został usunięty.
  22. Poczytałem i jednak się skuszę
  23. Poszukuje osoby, która podjęłaby się przerobienia kostek licznika ze starszego typu 26 pin - kostka niebieska i żółta pod nowszy 32 pin - kostka niebieska i zielona. Kostki i licznik mam, dokładnie taki: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg
  24. a już myślałem Ćwiara, że to na moje pytanie odpisałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.