Treść opublikowana przez Hardjack
-
Spoty wrocławskie
Widzę, że ktoś rynny z Kościoła podpier*** i założył do EVO Tak też można. Panowie potrzebuje przerobić kostki pod licznik. Audi `96r. z kostkami 26 pinów (kostka niebieska i żółta) pod licznik 32 pinowy (kostka niebieska i zielona). Dokładnie pod coś takiego: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg Znacie jakiegoś elektryka/elektronika we wro i okolicach który by mi to zrobił?
-
Spoty wrocławskie
Czyli lipa z tym ćwiara u Ciebie? Kaju pamiętam jak kiedyś pisałeś, że masz kogoś w Oleśnicy kto się zajmuje takimi rzeczami
-
Spoty wrocławskie
Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.
-
Spoty wrocławskie
Ja też już dostałem odpowiedź ale wie ktoś może o co chodzi z tym numerem wjazdowym? Chyba nie będziemy mieli z góry wyznaczonych miejsc do parkowania? Drugie pytanie: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Składanie lusterek miałeś od razu, czy już zdążyłeś wyrezać? Nie wiesz jaki koszt takiego zabiegu i co by trzeba było kupić?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mówisz o Bentley'u? U mnie w mieście 20 tysięcznym (nie we wrocku) pojawił się właśnie Bentley Continental GT, Ferrari (nie wiem jaki model) i Laborghini Gallardo. Co najlepsze wszystkie na rejestracji SK i wszystkie moim zdaniem należą do jednego gościa. Wygląda że przyjeżdża nimi pod firme, bo zawsze stoją w tym samym miejscu, tak samo zaparkowane. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
[ALL B5] Audi S4
Nie chcę cytować Twojego posta ze zdjęciami, ale gdybym to zrobił, dodałbym: Więcej sexu!
-
B8 TrOOOOp
No właśnie nie, bo według mnie ma nieduży przebieg i pakiet S-Line
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie zna ktoś furę? jutro jadę oglądać: AUDI A5 S-line plus rok 2010 (3593505307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Schowki sedan quattro
Dobra powiedzmy, że przemyciłeś te fajki. Powiedz mi kto Ci kupi od ręki taką ilość? Znasz takich ludzi?
-
Spoty wrocławskie
Napiszę tutaj bo zawsze otrzymuję szybkie i dobre odpowiedzi Chciałbym oddać Forda Mondeo MK3 2.0 TDDI do jakiegoś dobrego warsztatu we wro gdzie zdiagnozują mi silnik itd. Czasami przerywa mi podczas przyspieszania, a dzisiaj stracił moc podczas jazdy. Zna ktoś we wrocku albo okolicach kogoś kto się zna na tym silniku. Ogólnie TDCi, HDI i inne podobne wynalazki
-
"Dzwonienie" podczas odpalania
Dzisiaj pojeździłem trochę po mieście, odstawiłem auto, przyszedłem za ok. pół godziny, odpalam i tak głośno jak dzisiaj to jeszcze nie było. Przez tydzień nie dawała o sobie znać ta usterka. Pojadę do mechanika to mi pewnie powie, że jest wszystko ok, bo to się bardzo rzadko zdarza i czasem można odpalać 10 razy pod rząd i odpala normalnie. Poczytałem trochę na necie i coś czuje, że to będzie ten napinacz łańcuszka rozrządu
-
Nowy kluczyk (scyzoryk)
Ale serwisowym nie mogę odpalać samochodu więc nie wiem o czym piszesz. Centralny jest ori. A4 wychodziły w ogóle bez centralnego? Szogun, orientujesz się jaka cena za takie sklonowanie?
-
Nowy kluczyk (scyzoryk)
Zastanawiam się nad dorobieniem kluczyka do swojej Audi. Prawdę mówiąc mam tylko jeden, którym mogę odpalić samochód. W zapasie mam tylko serwisowy. Prosiłbym o napisanie co i jak trzeba zrobić, aby dorobić nowy kluczyk i za dużo nie przepłacić. Wiem że muszę kupić tzw. "czysty" klucz, dorobić go, ale nie wiem do końca co z immo? Proszę o napisanie przybliżonej ceny takiej imprezy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Może trochę nie na temat już, ale w pełni się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Miałem okazję już drugi weekend pojeździć E46 2.0d i do mojej Audi jak i avanta z `00r. nie ma porównania jeśli chodzi o właściwości jezdne. Dokładnie jest tak jak piszesz, trzeba pojeździć trochę szybciej po zakrętach...
-
"Dzwonienie" podczas odpalania
Od wczoraj zauważyłem, że nie zawsze ale co jakiś czas coś "dzwoni" przez ok. 2 sekundy podczas gdy silnik już odpali. Najczęściej zdarza sie to, jak silnik odstoi kilka minut. Raczej nie jest to żadna blacha ani nic z tych rzeczy, jest to jakaś część mechaniczna. Pamiętam że kiedyś coś słyszałem że któryś napinacz może być za to odpowiedzialny, ale nie wiem który.
-
Spoty wrocławskie
aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ? Tak, to byłem ja. Mówił żebym zadzwonił w czwartek w tym tygodniu i się umówił na konkretny termin. Mówisz, że po polerce będzie kosa?
-
Spoty wrocławskie
Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję. Jak możesz to zapodaj jakieś zdjęcie w dobrej jakości.
-
Spoty wrocławskie
Pany zna ktoś kierownika który jeździ po wrocku białą A4 B6 3.0 w quattro z klapą US? Ona chyba była nie dawno do sprzedania...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pojechałeś do Ingolstadt żeby sobie pojeździć RS6?
-
Spoty wrocławskie
qrak sprzedał a czyja to nie wiemy jeszcze ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- z ramkami bydlak oddał qrak to Twoja audiola była? Nie raz ją widziałem jak stała na PWr pod wydziałem elektroniki
-
Spoty wrocławskie
Emil też nie rozumiem jaki cel miała Twoja wypowiedź. Za dwa elementy ponad 1000zł to według mnie drogo
-
Spoty wrocławskie
Spoko, ale podeślijcie mi choćby na PW numer do jakiegoś dobrego typa. Dzisiaj zadzwoniłem do jednego renomowanego warsztatu we wro to mi pan powiedzial 1050zl za malowanie zderzaka i klapy. Podziękowałem za taką usługę
-
Spoty wrocławskie
Tani nie musi być, bo wiem żeby wszystko dobrze wyglądało to trzeba poświęcić czasu i pracy. Komore ma do malowania? Hornet jak pomaluje to przyjade bo wstyd sie pokazywac z porysowanym zderzakiem