Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Trzeba będzie to zrobić, dam znać czy pomogło po przeprowadzeniu tego zabiegu.
  2. Ostatni raz miałem ten sam problem z pół roku temu, ale to tylko przez jeden dzień immobiliser mi szwankował. Przekręcam kluczyk, a kontrolka pulsuje, po kilku przekręceniach kluczyka (ON/OFF) w końcu załapywał, ale wczoraj myślałem że już nie odpalę auta. Dzisiaj to samo. Kluczyk, którego używam ma przycisk i żaróweczkę. Kiedyś jak podłączałem samochód pod VAG-a to pokazywał mi jakiś błąd o niskim napięciu lub coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Immo mam w puszce, nie przy liczniku. Co zrobić żeby rozwiązać ten problem?
  3. Dzięki
  4. A dokładniejszej odpowiedzi jest ktoś w stanie udzielić? Szukałem na forum, ale nie potrafiłem znaleźć.
  5. Zakupiłem licznik od Audi z silnikiem 2.6, jak go przekodować VAG-iem aby pokazywał mi prawidłowe obroty silnika?
  6. A ty kolego czytaj dokładnie posty, bo jakbym znał numer z etki, to nie zakładałbym tematu na forum Wysłałem ci adres mailowy na priv, a ty mi podesłałeś zdjęcia felg które chcesz sprzedać??
  7. Ta śruba co jest na tym rysunku, to jest mocująca ale zacisk do jarzma, przychodzą takie dwie jedna na dół tak jak jest pokazane na rysunku i jedna do góry. Ja potrzebuję śruby mocujące jarzmo do "piasty" (nie wiem dokładnie do czego ono jest przykręcone).
  8. Przy wymianie tarcz musiałem odkręcić jarzmo zacisku i niestety objechałem śruby i teraz poszukuję numeru katalogowego dwóch śrub, którymi dokręca się jarzmo (mocowanie) zacisku -A4 `96r. 1.8
  9. Fura konkret :> Te zdjęcia przy oceanie, to nie są czasami robione w Plymouth?
  10. Nie działają mi trzy górne linie podgrzewające tylną szybę i chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób i czym to naprawić?
  11. Hardjack odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A ja slepy zadam Ci pytanie dotyczące lamp tylnych poliftowych, bo chcę też nabyć takie jak twoje po drugim lifcie i czy te będą dobre z aukcji numer: 1353792258, kosztują nowe po 100 zł za sztukę.
  12. Od razu napiszę, że szukałem na forum i nie znalazłem nic co mogłoby rozwiązać mój problem Samochód kupiłem z przebiegiem 195000km, teraz mam ok. 200500km i już drugi raz w odstępie jednego tygodnia zamiast liczby kilometrów wyskoczył mi błąd "def" Za pierwszym razem pojawiło się tylko def i nic poza tym. Po przejechaniu ok. 20km (bo tyle mam do szkoły) zgasiłem silnik, kluczyk przekręciłem ponownie na ON i wszystko normalnie. Dzisiaj rano znowu to samo jednak licznik zaczął "wariować" obroty minimum, to 4500 a przy dodaniu gazu wskazówka szła daleko poza 7000, prędkości więcej niż 20 km/h nie pokazało, zaświeciła się kontrolka od poziomu płynu chłodzącego, rezerwa też się zaświeciła, wskazówka od temperatury wskoczyła na 120 stopni, a benzyny pokazywało mniej niż było. Znowu po dojechaniu do celu zrobiłem ten sam zabieg i wszystko normalnie. Drugi raz przytrafiło mi się to rano. Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności...
  13. Dzięki GILI za te linki. Nad tymi S4 naprawdę się zastanowię, bo są w świetnym stanie
  14. Dobrze się orientujesz bo tak było, dlatego pytam czy te repliki z allegro nie skrzywią się na pierwszej dziurze
  15. Chcę kupić 17 calowe felgi do swojego auta i mam dylemat. Mam na ten cel przeznaczone max. 2000zł i na tym zaczyna się mój problem. Bardzo podoba mi się wzór felg RS6. Doradźcie mi jak lepiej zrobić, czy kupić nowe felgi na allegro (oczywiście repliki), czy pojechać ze znajomym do DE i poszukać tam jakiś felg razem z oponami powiedzmy do 500 euro? Wiadomo, że bardziej się opłaca ta druga opcja, ale czy znajdę tam coś konkretnego za te pieniądze?
  16. A Ty skąd się tu wziąłeś , temat założony był ponad pół roku temu.
  17. Właśnie nie ustały całkowicie jest dużo lepiej niż na zepsutej sondzie, ale jak jadę wolno na którymś z biegów i gdy dodam więcej gazu, to auto szarpie lub wcale nie przyspiesza. Tak u mnie vag pokazywał błąd sondy.
  18. Problem znikł po założeniu nowej sondy
  19. Jeszcze niedawno zakładałem temat na forum z identycznym problemem jakim masz Ty. Tylko, że u mnie VAG pokazał błąd Sondy. Kupiłem nową, założyłem i znikły u mnie te szarpnięcia. Wcześniej też mi powiedziano że mogą to być świece i filtr paliwowy i je też wymieniłem.
  20. Jeżeli nie doczytałem w temacie, to z góry przepraszam, ale jaki masz profil opon? Jak ci się jeździ po naszych drogach na takim profilu?
  21. Ja może nie za bardzo na temat, ale załatw sobie pełną wersję VAG-a, bo pod drugą usterką może kryć się rozwiązanie twojego problemu.
  22. Byłem dzisiaj w dwóch sklepach z częściami do aut. W pierwszym powiedzieli mi, że uniwersalna sonda Bosch-a, czyli taka w której trzeba przełożyć końcówkę od starej sondy kosztuje 290zł, a specjalna do Audi, czyli już z końcówką pasującą do auta, to koszt 550 zł W drugim sklepie za oryginalną sondę Bosch-a z taką końcówką jak mam, czyli tą do dedykowaną Audi powiedział mi facet, że zapłacę 240 zł - zamówiłem tą Ale o co tu chodzi z tymi cenami? Teraz tak, myślę czy nie zamówiłem jakiejś podróby...
  23. U mnie jest identycznie jak u abc123: "Dodatkowo w trakcie tego procesu czuć bardzo wyraźna woń benzyny - wnioskuję że silnik się nią zalewa. Podczas postoju na skrzyżowaniu i próbie ruszenia (czasem gwałtownego)potrafi się zadusić i nie reagować na gaz." Ja w swoim aucie nie mam instalacji gazowej Filtr paliwa założyłem nowy. Trzeba będzie kupić nową sondę
  24. Silnik ładnie odpala. Na zimnym silniku jest gorzej, np. ostatnio wbiłem dwójkę i wcisnąłem ponad 3/4 gazu to samochód nie chciał jechać tylko "mulił". Na ciepłym też występuje i jest to bardzo uciążliwe, ale trochę mniej.
  25. Mam znajomego co ma ten sam silnik w swojej A4, to sprawdzę Przy wymianie świeć zauważyłem jeszcze, że jeden z "przewodów" który idzie od cewki jest trochę obłupany od dołu, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.