Treść opublikowana przez Hardjack
-
B6 DIVISION
Powiem Ci PUMA, że jak ja byłem w ubiegłym roku, to ludzie tak dobrze się bawili że nawet nie miał kto robić zdjęć. Organizatorzy mogliby zatrudnić profesjonalną ekipę do robienia zdjęć i kręcenia filmiku, bo tego właśnie brakuje. Mi podobała się A3 na czeskich blachach, czytałem nawet o niej później w magazynie GT.
-
B6 DIVISION
Ja się wybieram Byłem w ubiegłym roku i nie wiedziałem, że jest to tak świetna impreza. Pogoda dopisała, kilkaset tuningowanych aut, ładna miejscówa... Co prawda było mało Audioli, ale i tak było mega. Jeden koleś robił szał nową S5 V8, do dziś mam ten dźwięk w głowie
-
Diagnostyka silnika 1,8t co i jak???
Kowi ja u siebie mam to samo tylko, że w zwykłym 1.8 Na gazie jest wszystko w porządku, a na benzynie przerywa gdy przyspieszam, szarpie a czasami rano przez chwilę chodzi jakby na 3 "garach" Myślę, że u mnie są winne wtryski, bo kable i świece wymieniłem.
-
Trójkąt ostrzegawczy
Chciałem zakupić oryginalny trójkąt ostrzegawczy jaki był montowany w A4 B5 po II-gim lifcie do swojej B5 przed liftem i zauważyłem na zdjęciu, że są inne mocowania trójkąta do tylnej klapy. Czy jakbym kupił razem z tym plastikowym mocowaniem, to pasowałby do mojego auta bez żadnej przeróbki?
-
Spoty wrocławskie
Zna ktoś we wrocku jakiegoś ogarniętego tapicera? Chciałbym obszyć kiere, ale nie wiem gdzie się z tym udać
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
Fajny bajer, ale czytałem że autach o mocy rzędu 150km mało przydatny. Każdy rozsądny kierowca nie szarżuje autem pod koniec jazdy i od razu go nie gasi, bo wie na jakiej zasadzie działa turbina i jakie temperatury osiąga poprzez ostrą jazdę. Przy normalnym użytkowaniu samochodu Turbo Timer nie spełnia swojej roli, a jedynie jest zamontowany w samochodzie i cieszy właściciela.
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
Co do tego czujnika temperatury oleju, to jest tylko miejsce pod czujnik. Jakbyś chciał sobie w przyszłości założyć zegary ze wskazywaniem temperatury oleju, to możesz kupić czujnik, przewiercić żeby olej miał kontakt z czujnikiem i go tam wkręcić.
-
[B5 ADR] Nowy licznik
Od temperatury zewnętrznej też mam
-
[B5 ADR] Nowy licznik
Zegary pochodzą od europejczyka, a licznik to UK-NSI taki jak miałem wcześniej tylko pamięć w starym się posypała (def zamiast kilometrażu). Są też VDO, ale to nie znaczy że jak masz VDO to masz auto z niemiec, a jak UK-NSI to anglik
-
[B5 ADR] Nowy licznik
Wiesz może dokładnie w którym miejscu się go montuje?
-
[B5 ADR] Nowy licznik
Dzisiaj założyłem do swojej B5 nowy licznik (bez FIS-a). W starym nie miałem zegarów od temperatury oleju i ładowania akumulatora. Ładowanie akumulatora po podłączeniu pokazuje normalnie, ale temperatury oleju niestety nie pokazuje. Co musiałbym zrobić, aby wszystko działało jak należy?
-
[B5 ADR] Pedał od gazu ciężko się porusza
Chyba znalazłem odpowiedź na swoje pytanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=103989.0;highlight=peda%B3+gazu+ci%EA%BFko
-
hafken a4/s4
Hafken a co Ty tego spalania się tak doczepiłeś? Najlepiej zatankuj benzyny pod korek, zrób kilkaset kilometrów, przelicz ile Ci spaliła i wtedy napisz coś sensownego.
-
[B5 ADR] Pedał od gazu ciężko się porusza
Na początku kiedy kupiłem auto myślałem że mam tylko takie wrażenie, ale po przejechaniu się dwoma takimi samymi autami utwierdziłem się w przekonaniu że pedał od gazu stawia opór przy wciskaniu przez co ma się wrażenie że samochód jest bardzo ciężki i trudno jest mu przyspieszyć.
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
devastation napisz może dlaczego ATE są według Ciebie takie złe? Te co wymieniłeś to są tarcze i klocki z najwyższych półek więc wiadomo, że nie ma co porównywać...
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Raz robiłem polerkę, ale to na starym aucie, kolor - granatowy metallic i niestety poprzypalałem lakier Teraz wiem, że trzeba to robić najlepiej w słońcu, a na pewno nie w słabo oświetlonym miejscu. Używałem wtedy pasty 3M z białym korkiem, młody byłem i głupi
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
Nie mam pojęcia dlaczego devastation napisał że ATE to szajs jakich mało Ja bym Ci polecił tarcze i klocki właśnie tej firmy. Audi montuje je seryjnie w swoich samochodach. Dodatkowym plusem jest to, że są zakonserwowane poprzez malowanie. Co do rozgrzewania hamulców, to robi się to ale w samochodach WRC, ale tam chyba chodzi o płyn hamulcowy żeby nabrał odpowiedniej konsystencji.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Mam do Ciebie Remik kilka pytań: 1. Jakiej pasty polerskiej używałeś? 2. Polerowałeś tak, że ciągle miałeś mokrą gąbkę? 3. Której z tych trzech gąbek używałeś do polerowania? Najlepiej jakby Ci się chciało to napisz środków jakich firm używałeś i do czego... Samochód w czarnym kolorze tak zrobić...
-
[B5 AEB] Przełącza się na benzynę przy mocnym przyspieszeniu
U mnie też się tak dzieje od samego początku założenia BRCSQ24. Instalację zakładem w ABART-cie we Wrocławiu więc chyba powinno być wszystko ok z ich strony. Tankuje teraz gaz tylko na jednej stacji LPG i jest normalnie więc myślę że u mnie to było przyczyną.
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Kolega pojawi się może na? http://vagovwisko.pl/
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Potrzebne Ci będą takie oto żarówki: http://allegro.pl/led-6xsmd-c5w-c10w-36mm-can-bus-radiator-passat-i1700997693.html
-
[B5 ADR] Dwa różne liczniki
Jest tak jak napisałeś vauxhall95, ja w swoim aucie mam UK-NSI, a kupiłem VDO. Czym one się różnią? Tylko tym że były produkowane przez różne firmy...? Do kogo mógłbym się udać z naprawą mojego licznika, bo byłem ostatnio u jednego gościa, to raczej nie zna się za bardzo, bo mówiłem że jest to `96r. a on mówił, że mam immo przy liczniku i będzie trochę roboty [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:33_________________________________________________Doradzi mi ktoś, czy licznik z tej aukcji będzie pasował do mojej Audi? http://allegro.pl/show_item.php?item=1658911931
-
[B5 ADR] Dwa różne liczniki
Jeden jak i drugi to `96r. obydwa sprzed lifta. Elektryk powiedział, że ten drugi jest bardziej prymitywny. Tak się zastanawiam i jedyne co przychodzi mi do głowy, to że ja mam climatronic, a ten drugi pochodzi z auta bez klimy.
-
[B5 ADR] Dwa różne liczniki
Może mi ktoś powiedzieć czym różnią się te dwa liczniki poniżej, mój to ten pierwszy - jest uszkodzony, wyświetla ciągle def. Kupiłem drugi, podłączyłem i prawie nic nie pokazuje (żadnej kontrolki płynów, ładowania, kilometrarzu) tylko immo się zaświeca i gaśnie. Z przodu wyglądają tak samo, zgadzają się nawet numerami 8D0190A, jednak z tyłu znacząco się różnią.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
Poza tym rem3dy nie rób dymu mi w temacie, bo grot miałem czyszczony miesiąc temu i to że u ciebie pomogło, to był to tylko zbieg okoliczności.