Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem Ci PUMA, że jak ja byłem w ubiegłym roku, to ludzie tak dobrze się bawili że nawet nie miał kto robić zdjęć. Organizatorzy mogliby zatrudnić profesjonalną ekipę do robienia zdjęć i kręcenia filmiku, bo tego właśnie brakuje. Mi podobała się A3 na czeskich blachach, czytałem nawet o niej później w magazynie GT.
  2. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja się wybieram Byłem w ubiegłym roku i nie wiedziałem, że jest to tak świetna impreza. Pogoda dopisała, kilkaset tuningowanych aut, ładna miejscówa... Co prawda było mało Audioli, ale i tak było mega. Jeden koleś robił szał nową S5 V8, do dziś mam ten dźwięk w głowie
  3. Kowi ja u siebie mam to samo tylko, że w zwykłym 1.8 Na gazie jest wszystko w porządku, a na benzynie przerywa gdy przyspieszam, szarpie a czasami rano przez chwilę chodzi jakby na 3 "garach" Myślę, że u mnie są winne wtryski, bo kable i świece wymieniłem.
  4. Chciałem zakupić oryginalny trójkąt ostrzegawczy jaki był montowany w A4 B5 po II-gim lifcie do swojej B5 przed liftem i zauważyłem na zdjęciu, że są inne mocowania trójkąta do tylnej klapy. Czy jakbym kupił razem z tym plastikowym mocowaniem, to pasowałby do mojego auta bez żadnej przeróbki?
  5. Zna ktoś we wrocku jakiegoś ogarniętego tapicera? Chciałbym obszyć kiere, ale nie wiem gdzie się z tym udać
  6. Fajny bajer, ale czytałem że autach o mocy rzędu 150km mało przydatny. Każdy rozsądny kierowca nie szarżuje autem pod koniec jazdy i od razu go nie gasi, bo wie na jakiej zasadzie działa turbina i jakie temperatury osiąga poprzez ostrą jazdę. Przy normalnym użytkowaniu samochodu Turbo Timer nie spełnia swojej roli, a jedynie jest zamontowany w samochodzie i cieszy właściciela.
  7. Hardjack odpowiedział(a) na max_117 temat w 1.8
    Co do tego czujnika temperatury oleju, to jest tylko miejsce pod czujnik. Jakbyś chciał sobie w przyszłości założyć zegary ze wskazywaniem temperatury oleju, to możesz kupić czujnik, przewiercić żeby olej miał kontakt z czujnikiem i go tam wkręcić.
  8. Hardjack odpowiedział(a) na Hardjack temat w Audi A4 B5
    Od temperatury zewnętrznej też mam
  9. Hardjack odpowiedział(a) na Hardjack temat w Audi A4 B5
    Zegary pochodzą od europejczyka, a licznik to UK-NSI taki jak miałem wcześniej tylko pamięć w starym się posypała (def zamiast kilometrażu). Są też VDO, ale to nie znaczy że jak masz VDO to masz auto z niemiec, a jak UK-NSI to anglik
  10. Hardjack odpowiedział(a) na Hardjack temat w Audi A4 B5
    Wiesz może dokładnie w którym miejscu się go montuje?
  11. Hardjack opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Dzisiaj założyłem do swojej B5 nowy licznik (bez FIS-a). W starym nie miałem zegarów od temperatury oleju i ładowania akumulatora. Ładowanie akumulatora po podłączeniu pokazuje normalnie, ale temperatury oleju niestety nie pokazuje. Co musiałbym zrobić, aby wszystko działało jak należy?
  12. Chyba znalazłem odpowiedź na swoje pytanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=103989.0;highlight=peda%B3+gazu+ci%EA%BFko
  13. Hardjack odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hafken a co Ty tego spalania się tak doczepiłeś? Najlepiej zatankuj benzyny pod korek, zrób kilkaset kilometrów, przelicz ile Ci spaliła i wtedy napisz coś sensownego.
  14. Na początku kiedy kupiłem auto myślałem że mam tylko takie wrażenie, ale po przejechaniu się dwoma takimi samymi autami utwierdziłem się w przekonaniu że pedał od gazu stawia opór przy wciskaniu przez co ma się wrażenie że samochód jest bardzo ciężki i trudno jest mu przyspieszyć.
  15. devastation napisz może dlaczego ATE są według Ciebie takie złe? Te co wymieniłeś to są tarcze i klocki z najwyższych półek więc wiadomo, że nie ma co porównywać...
  16. Raz robiłem polerkę, ale to na starym aucie, kolor - granatowy metallic i niestety poprzypalałem lakier Teraz wiem, że trzeba to robić najlepiej w słońcu, a na pewno nie w słabo oświetlonym miejscu. Używałem wtedy pasty 3M z białym korkiem, młody byłem i głupi
  17. Nie mam pojęcia dlaczego devastation napisał że ATE to szajs jakich mało Ja bym Ci polecił tarcze i klocki właśnie tej firmy. Audi montuje je seryjnie w swoich samochodach. Dodatkowym plusem jest to, że są zakonserwowane poprzez malowanie. Co do rozgrzewania hamulców, to robi się to ale w samochodach WRC, ale tam chyba chodzi o płyn hamulcowy żeby nabrał odpowiedniej konsystencji.
  18. Mam do Ciebie Remik kilka pytań: 1. Jakiej pasty polerskiej używałeś? 2. Polerowałeś tak, że ciągle miałeś mokrą gąbkę? 3. Której z tych trzech gąbek używałeś do polerowania? Najlepiej jakby Ci się chciało to napisz środków jakich firm używałeś i do czego... Samochód w czarnym kolorze tak zrobić...
  19. U mnie też się tak dzieje od samego początku założenia BRCSQ24. Instalację zakładem w ABART-cie we Wrocławiu więc chyba powinno być wszystko ok z ich strony. Tankuje teraz gaz tylko na jednej stacji LPG i jest normalnie więc myślę że u mnie to było przyczyną.
  20. Kolega pojawi się może na? http://vagovwisko.pl/
  21. Potrzebne Ci będą takie oto żarówki: http://allegro.pl/led-6xsmd-c5w-c10w-36mm-can-bus-radiator-passat-i1700997693.html
  22. Jest tak jak napisałeś vauxhall95, ja w swoim aucie mam UK-NSI, a kupiłem VDO. Czym one się różnią? Tylko tym że były produkowane przez różne firmy...? Do kogo mógłbym się udać z naprawą mojego licznika, bo byłem ostatnio u jednego gościa, to raczej nie zna się za bardzo, bo mówiłem że jest to `96r. a on mówił, że mam immo przy liczniku i będzie trochę roboty [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:33_________________________________________________Doradzi mi ktoś, czy licznik z tej aukcji będzie pasował do mojej Audi? http://allegro.pl/show_item.php?item=1658911931
  23. Jeden jak i drugi to `96r. obydwa sprzed lifta. Elektryk powiedział, że ten drugi jest bardziej prymitywny. Tak się zastanawiam i jedyne co przychodzi mi do głowy, to że ja mam climatronic, a ten drugi pochodzi z auta bez klimy.
  24. Może mi ktoś powiedzieć czym różnią się te dwa liczniki poniżej, mój to ten pierwszy - jest uszkodzony, wyświetla ciągle def. Kupiłem drugi, podłączyłem i prawie nic nie pokazuje (żadnej kontrolki płynów, ładowania, kilometrarzu) tylko immo się zaświeca i gaśnie. Z przodu wyglądają tak samo, zgadzają się nawet numerami 8D0190A, jednak z tyłu znacząco się różnią.
  25. Poza tym rem3dy nie rób dymu mi w temacie, bo grot miałem czyszczony miesiąc temu i to że u ciebie pomogło, to był to tylko zbieg okoliczności.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.