-
1.8TFSI problem na rozgrzanym silniku
Zabiello. Mam taki sam silnik po chipie, podczas przyspieszania szarpie/przydusza się, jakby tracił moc. Gdzie robiłes program ?
-
1.8 tfsi poszarpuje
Zrobiliśmy korektę programu ale jednak nie poskutkowało.
-
1.8 tfsi poszarpuje
Witam. Posiadam a4b8 1.8 tfsi od roku. Do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu. Jakiś czas temu zrobiłem chipa i zauważyłem że auto czasami podczas przyspieszania przydusza się/poszarpuje, w okolicach 3tyś obrotów. Chip robiony w profesjonalnej firmie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Wymieniłem filtr oraz pompę paliwa w zbiorniku, problem nadal występuje. W następnej kolejności chcę wymienić świece. Macie jakieś pomysły co by mogło powodować te objawy ?
-
Altancara na kierownicy
Jest w dobrym stanie, skóra lekko podtarta.
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
Hej właścicielu. Co to jest za grill ? Zamówiłem coś podobnego, ale aż się boje kuriera, hehe.
-
Altancara na kierownicy
Zmiana planów. Kierownica na sprzedanie, zakupiona od s4.
-
Altancara na kierownicy
Miał/ma, ktoś może do czynienia z altancarą na kierownicy czy dźwigni zmiany biegów ? Mam zamiar sobie obszyć ale nie jestem pewien co do trwałości. Dają na siedzenia więc chyba powinna sie sprawdzić. Pozdrawiam.
-
podmiana lamp na led
Witam czy można zmienić lampy na 'nowsze' w mojej a4b8 z końcówki 2008r ? jedna mi paruje więc przy okazji wymienię dwie, tylko chciałbym ledowe. Ktoś coś w tym temacie ?
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Sowiq, co Ci powiedzieli ? Też mam 2008, z listopada .
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Witam. Jak sprawdzić czy mój samochód brał udział w akcji serwisowej ? A może profilaktycznie wymienić napinacz ?Można to jakoś online ustalić ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
mam 17 na zbyciu jak coś
-
Pomoc i opinia dot 18 cali
uwielbiam te felgi myślę że wejdą bez problemu
-
felgi 17
mam fajniejsze
-
Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
pakiet s4 bije wszystkie na głowę. Co ori to ori.
-
ramka tablicy rejestracyjnej
szczerze pierwsze słyszę, podeślij zdjęcie ktoś
hafken
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta