Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, chyba pora przedstawić swojego Audika. Auto kupiłem rozbite, ogólnie w dobrym stanie 126tys. przebiegu 2008r produkcja rejestracja 2009r ale jak dla mnie do ideału wieeele jej brakowało. Na obecną chwile wygląda jak wygląda ale wszystko przed nami;)

Co tu dużo pisać zdjęcia pokażą wszystko:)

Proszę o opinie co w autku zmienić, co poprawić itp.

DSC_0053.jpg

DSC_0056.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0058.jpg

DSC_0060.jpg

10372050_704511866276322_1519898593214573668_n.jpg

1604466_646308835429959_1031278345_n.jpg

DSC_0078_1.jpg

DSC_0077_1.jpg

Opublikowano

Ledy wszędzie ledy pchać :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest;) Na pierwszy rzut idą ledy i 18-stka:) Myślę też na pakietem chrom ale to zobaczymy. Ogólnie jest to dziwna wersja wyposażenia:/

Opublikowano

Jak poduchy nie poleciały, to taki strzał to raczej pikuś. Bezawaryjności:wink:

---

Moda na oryginalność zapanowała widzę. Jedni w paski, inni w kwiatki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Yyyyyyyyyy, poduchy poszły. W audi przysłowiowe kopnięcie konia wystarczy do odpalenia poduch:/ W tym przypadku fartuch został doparty do kielicha także także uderzenie jakieś tam było ale wychodzę z założenia iż wolę kupić samemu zrobić tak jak się należy niż niby bezwypadkowe po przejściach a tym bardziej że na co dzień się zajmuję branżą:)

Opublikowano

Przynajmniej widać że to było audi a nie przystanek autobusowy:grin:

Opublikowano
Tak jest;) Na pierwszy rzut idą ledy i 18-stka:) Myślę też na pakietem chrom ale to zobaczymy. Ogólnie jest to dziwna wersja wyposażenia:/

I zacznie wyglądać czarująco :thumbup: gratki fury!

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Ona jest lekko na fabrycznej glebie to już o wiele lepiej wygląda;)

Posuwamy się do przodu ale jeszcze dłuuuuga droga z modami przed nami... 18-stka:) http://www.directupload.net/file/d/3729/xxy35ro5_jpg.htm


Wiele się zmieniło od ostatniego postu mam nadzieje że się będzie podobała:))))))))

http://www.directupload.net/file/d/4168/7ywowyn6_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4168/ed82hbo2_jpg.htm

Edytowane przez slawek16-1988

Opublikowano

Wiele się zmieniło od ostatniego postu
:co:

Cały rok w tych kwiatkach pomykasz? :huh:

7ywowyn6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Średnio co dwa tygodnie jedzie na wesele także nie opłaca się sciagaćxD Oczywiścię żart:D

Edytowane przez slawek16-1988

Opublikowano

co dwa tygodnie jedzie na wesele
To już wiem dlaczego rozbita była :vava::decayed:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej właścicielu. Co to jest za grill ? :) Zamówiłem coś podobnego, ale aż się boje kuriera, hehe.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema oryginalnie był zwykły matowy grill w tym przypadku kupiłem go ze zderzakiem jak była dzwoniona. Nie jest to na pewno S-line nie ma miejsca na znaczek możliwe ze w opcji było do wybory mat bądź połysk tak jak w tym przypadku:)

Opublikowano

połysk był w 3.0tdi ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam widzę ze masz 2.0 tfsi z 2008 r polecasz ten silnik? Robiłeś jakiś remont na branie oleju?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Spalanie oleju mam na poziomie 0.3l/1000km. Zmieniałem tylko pierścienie tłokowe mój błąd ze na oryginalnie wadliwe mało jeszcze wiedziałem o tym silniku... Ogólnie jednostka godna polecenia, dynamiczna spalanie na poziomie 7.5/8l/1000km ogólnie bezawaryjny tylko ten olej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.